Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

w kraff.pl pojawiła się w ofercie nowa 300M.Na pasku 13990, bransoleta 14500, bicolory za ok.30k.

Chyba niedoszacowali, bo dzisiaj na bransolecie już 15500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USA sa juz odebrane pierwsze nowe divery 300m. Pierwsze wrazenia raczej pozytwne.

Nie sadzilem, ze miedzy Europa a Stanami jest 2 miesiace opoznienia.

Zdjecie pożyczone z WUS.

Na zdjęciu wygląda świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jestem po przymiarkach 3 modeli. Ogólne wrażenia b.pozytywne. Uwaga nie jestem ekspertem i przesadnym purystom. Obserwacje:

a) 1mm ale wyraźnie większe na nadgarstku,jeszcze wchodzą pod rękaw

B) fale wyglądają OK, napewno lepiej niż na zdjęciach

c) datownik na"6" fajny pomysł jest bardziej symetrycznie

d) bransoleta: duża zmiana,mniej obła,mniej świecąca,jakby masywniejsza, zapinka regulowana

e) besel: super bo cyferki białe, ładniej odbija. Cykanie bezela naprawdę OK,blisko suba,duża poprawa

f) ten zawór (na hel?) chyba był i jest nadal jakiś wogóle od czapy....

g)trzeci kolor (niby srebrna tarcza i niebieski bezel): wyglada bardzo fajnie,oryginalnie,rzuca się w oczy. Nie zdecydowałbym się bo poszedłbym bezpiecznie w czarną lub niebieską...ale chyba najbardziej oryginalny seamaster

h) gdybym miał wybrać: niebieski czy czarny....Nie wiem,oba świetne.

 

Ogólnie model bardziej sportowy niż biżuteryjny, ale wrażenie jakby solidniejsza pozycja od odchodzącego,równie udanego modelu. Czy nie za duża i nie za ciężka - trudno powiedzieć, black bay mierzony też jest OK a potem cięzko się nosi...

 

Pozdrawiam!post-106249-0-57510500-1536753909_thumb.jpg


dla porządku czarna

post-106249-0-55947200-1536754598_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ktoś może podać dokładne wymiary tego modelu, w tym L2L? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba niedoszacowali, bo dzisiaj na bransolecie już 15500.

a no właśnie,też mi się wydawało,że coś ta cena ciasno skalkulowana, bo oficjalna LP ma być chyba 18-18,5k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jestem po przymiarkach 3 modeli. Ogólne wrażenia b.pozytywne. Uwaga nie jestem ekspertem i przesadnym purystom. Obserwacje:

a) 1mm ale wyraźnie większe na nadgarstku,jeszcze wchodzą pod rękaw

B) fale wyglądają OK, napewno lepiej niż na zdjęciach

c) datownik na"6" fajny pomysł jest bardziej symetrycznie

d) bransoleta: duża zmiana,mniej obła,mniej świecąca,jakby masywniejsza, zapinka regulowana

e) besel: super bo cyferki białe, ładniej odbija. Cykanie bezela naprawdę OK,blisko suba,duża poprawa

f) ten zawór (na hel?) chyba był i jest nadal jakiś wogóle od czapy....

g)trzeci kolor (niby srebrna tarcza i niebieski bezel): wyglada bardzo fajnie,oryginalnie,rzuca się w oczy. Nie zdecydowałbym się bo poszedłbym bezpiecznie w czarną lub niebieską...ale chyba najbardziej oryginalny seamaster

h) gdybym miał wybrać: niebieski czy czarny....Nie wiem,oba świetne.

 

Ogólnie model bardziej sportowy niż biżuteryjny, ale wrażenie jakby solidniejsza pozycja od odchodzącego,równie udanego modelu. Czy nie za duża i nie za ciężka - trudno powiedzieć, black bay mierzony też jest OK a potem cięzko się nosi...

 

Pozdrawiam

 

dla porządku czarna

Wziąłeś któraś??

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Zamówiłem czarną. To są jakieś wstępne dostawy więc dostanę jak przyjdzie. W najbliższym czasie ale nie wiadomo ile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Zamówiłem czarną. To są jakieś wstępne dostawy więc dostanę jak przyjdzie. W najbliższym czasie ale nie wiadomo ile.

Gdzie mierzyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, lecą sprawdzonym sposobem sprzedażowym marki na R

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To egzemplarze pokazowe z butiku. To bazowy model więc raczej będzie stałe dostępny. Model Rolexa modo Omega to 100 limitek na rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega plac konstytucji. Mają jakieś egzemplarze do sprzedaży oraz dema.

Przed Butikiem - wow. A jakie ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega chyba pomylił plac konstytucji z 3 krzyży ;) na moje oko to są zdjęcia z butiku.  nowe 300m już są u nich - czarna bodajże od ręki do kupienia, niebieska ma niedługo być. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam lug to lug. Optycznie to model większy niz poprzednik , masywniejszy i cięższy. Niby 1mm ale zrobił różnice . Rozmiarowo preferuje 41 ale wykończeniowo nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nowa SMPC będzie lepiej zrobiona, a przede wszystkim przejdzie lepszą kontrolę jakości niż poprzednia. Posiadając od 1,5 miesiąca poprzednią SMPC stwierdzam, że to dno i metr mułu a serwis to żenada. A miał być Sinn EZM-3 echhhhhhhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obecną wersje i jestem zadowolony . Jakość do ceny ok. Lepiej niz aquaracer , słabiej niz submariner. Ciekawszy niz submariner i nieco ciekawszy niz aquaracer;)

Czy ktoś zna lug to lug? Moze podchodzić pod 50mm ale optycznie cieżko to było stwierdzić w butiku nie wiedzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest problem z źle ustawionymi wskazówkami, był w serwisie i jest ciut lepiej ale nie idealnie. Do tego tak go doregulowali, że jak spóźniał 1s tak teraz spieszy 3-4 s :) Wysłałem do serwisu 2 e-maile celem wyjaśnienia sprawy i nie doczekałem się odpowiedzi - czuję się totalnie zignorowany i zły. 

Poza tym moje odczucia względem tego zegarka pokrywają się z tym co czytałem lecz niestety ignorowałem to w amoku chęci posiadania Omegi czego teraz żałuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w przypadku moich dwóch omeg problem ze śpieszeniem/opóżnianiem przerobiłem empirycznie testując różne sposoby odkładania na czas nieużywania.I tak kaliber 2500d lezakuje naprzemiennie koronką do góry /na tarczy ,a kaliber 8500 cały czas na tarczy.W przypadku pierwszego mogę przyspieszać i opóżniać, a w przypadku 8500 trzymać caly czas idealnie.Sam nie moglem uwierzyc ,że sposób leżakowania może mieć taki wpływ na dokładność chodu.O ile w 2500d przyspieszał 1/2 sec. na dobę, to 8500 pędził nawet 3/4 sec. odkładany kronka w górę.Leżąc na tarczy trzyma idealnie.W zasadzie przestalem używać rotomat, bo mam raptem 3 zegarki,z czego  2 ogarniam sposobem leżakowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja sie ciesze, ze jeszcze ani jednego z moich zegarkow nie testowalem w kwestii dokladnosci chodu, jeszcze bym zawalu serca dostal ;) 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz 7-10 dniowca to powyżej 4 rotujących zegarków problem znika sam :-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie ;) co prawda mam rotomat ale jakos ostatnio nawet nie chce mi sie do niego odkladac zegarkow 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja sie ciesze, ze jeszcze ani jednego z moich zegarkow nie testowalem w kwestii dokladnosci chodu, jeszcze bym zawalu serca dostal ;)

Mam tak samo:) Na tym forum fani zegarków dzielą się na tych, którzy lubią z nimi obcować i cieszyć się nimi i na tych, którzy podchodzą do nich mocno technicznie. Oczywiście nie neguję tej drugiej opcji! Każdy ma swoją frajdę, ale opcja pierwsza pozwala uniknąć sporej dawki flustracji:) Ja nawet nie próbuję dopatrywać się bubli, wad czy odchyłów chodu w swoim Planet Ocean - zwyczajnie mnie to nie kręci i wolę cieszyć się ze spełnionego marzenia. Wystarczy mi okresowa kontrola "na oko" czy zegarek robi +/- parę sekund czy parenaście na dobę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mója omega PO 8500 od czterech tygodni robi 0sek na dobę w dzień później się 1 sęk odkładania na noc na deklu przyspiesza 1 sek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie ;) co prawda mam rotomat ale jakos ostatnio nawet nie chce mi sie do niego odkladac zegarkow 

mam ten sam problem :D


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.