Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Tylko dla klientów indywidualnych. Czyli jak rozumiem w ogóle bez możliwości zakupu z fv na firmę.

Dzięki za odpowiedź!

Wersja z ramką daty najlepsza.

Miałem napisać, że nowa jest bez wyrazu, ale po zdjęciu kolegi vvv jednak zmieniam zdanie  ;)

Eee tam od razu najlepsza, rzecz gustu ;)

f704f110ee91bb318d4adee8d5b9d933.jpg

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Z nowa AT duzo zalezy od swiatla plus sa dwie wersje jasniejszy dial i ciemniejszy. Moja to ta ciemniejsza wersja, ale czasem jak jest malo swiatla w pomieszczeniu albo dzien jest pochmurny to kolor tarczy wydaje mi sie bardzo pastelowy, taki bardziej blekitny niz granatowy.

Mnie w nowej duzo bardziej pasuje data na godzinie 6 (tarcza jest symetryczna), ciekawe jakby to wygladalo z ramka bo to jest smaczek ktory podobal mi sie w 41,5mm.

Tyle, ze DJ ciagle wierci dziure w brzuchu wiec kto wie jak to bedzie z ta moja AT, jak sie pojawi to sie pewnie rozstaniemy :(

Pozdrawiam,

Janek

Dla mnie również AT z ramką jest najładniejszą wersją. A jeśli ma do tego niebieską tarczę to już jest miód malina i orzeszki.

Jakby ktoś myślał o rozstaniu z taką to na PW zapraszam.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Mogę przemyśleć zastraszenie Krystiana i wrogie przejęcie jego AT. Tylko ile proponujesz kolego Dorian? ;)

Edited by Mikołaj N

Dla mnie poniższa by była ideałem, gdyby nie wskazówka gmt i godziny z drugiej strefy na tarczy :)

5e13dfc6971b393f947cd8d0b7d81ab8.jpg

Wolę wersję z pionowymi pasami, ale rzeczywiście okno daty na 6 jest lepszym wyborem. Nie wiem tylko co myśleć o tym mikro indeksie przy dacie...

P.S. zdjęcie z sieci.

Edited by alleck

A gdzie tam masz mikro indeks?

Edit, myslałem że piszesz o nowej bo tak z kontekstu wynika.

Edited by Mikołaj N

Cały opis był na temat GMT ze zdjęcia. Nowa z poziomymi pasami mi się zupełnie nie podoba. Jak to ktoś napisał "Wolę wersję z boazerią niż z sidingiem" :)

Mogę przemyśleć zastraszenie Krystiana i wrogie przejęcie jego AT. Tylko ile proponujesz kolego Dorian? ;)

Myślisz, że uda się

Cenę na PW dogadamy. :D

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

AJ2FHRL.jpg

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

witam, co jaki czas serwisujecie swoje zegarki? chodzi mi tu o czyszczenie i smarowanie mechanizmu. zegarek to Omega HV okolo 2012r(najprawdopodobiej nigdy serwisu nie widzial) jakie sprawdzone punkty mozecie polecic, gdzie oddam zegarek bez obaw??

Najwygodniejszy bylby Koszalin, ale tam pewnie nikogo pewnego nie znajde, Poznań tez w sumie bez problemu do ogarniecia.

W Poznaniu to zegarmistrz skapski.

:)

kilka godzin później. :) Mój to już jest po intensywnym użytkowaniu, a hesalit całkiem ok.

post-57210-0-68420800-1542193145_thumb.jpg

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

U mnie też :-) I oby tak jak najdłużej ;-)

Widzę ze masz już swojego króliczka :)) i na hesalicie a kajdan masz czy kupiłeś na pasku ?

Edited by rafio77

Guest fidelio

Widzę ze masz już swojego króliczka :)) info nr hesalicie a kajdan masz czy kupiłeś na pasku ?

Kupiłem na kajdanie, ale od razu go zdjąłem ;-) Zima idzie, za dużo stali nie może być na ręce :-)

Tak, na hesalicie, z pełnym deklem :-)