Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Myślę, że dla tutejszych to będzie średnio atrakcyjna oferta, nie mniej fajnie, że sklep nie wali dyskontu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Jeśli ktoś szuka aktualnie Oris-a - mam dostęp do nowych zegarków w sklepie, który się zamyka i sprzedaje orisy po 15-22 procent mniej. Jeśli ktoś ma coś na oku zapraszam na priv może komuś pomogę akurat. Paragon, gwarancja etc -> wszystko jest

Nie mozesz napisac co to za sklep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wg mnie ze żadna super oferta, pewnie podobnej wysokości rabaty u Jacka można uzyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kolega nie ma tutaj konta więc ja stawiam zapytanie za niego, chciałby zakupić Oris Challenge International de Tourisme, co możecie powiedzieć o tym zegarze ? Miał ktoś do czynienia z tym zegarkiem ? :) LUG TO LUG ? Jakieś zdjęcia, cokolwiek :) i co z tym mechanizmem o którym chodzą legendy, bać się czy nie bać ?

Edytowane przez gąssi_gąsqi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem i bardzo miło wspominam, chętnie bym nawet do niego wrócił. Robotę robią nakładane indeksy, piękne wskazówki i bezel. Dla mnie Zwirko i Wigura jest dużo ciekawszy na żywo niż Kukuczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem i bardzo miło wspominam, chętnie bym nawet do niego wrócił. Robotę robią nakładane indeksy, piękne wskazówki i bezel. Dla mnie Zwirko i Wigura jest dużo ciekawszy na żywo niż Kukuczka.

 

 

Dziękuje za informacje :) a powiedz mi proszę jak LUG TO LUG, koperta niby 44mm ale LUG TO LUG wydaje się być po prostu dużym zegarkiem,  jaki masz obwód nadgarstka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam,miałem go rok temu. Jednak na ręce zdecydowanie lepiej mi leżał niż np Airman 17.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam,miałem go rok temu. Jednak na ręce zdecydowanie lepiej mi leżał niż np Airman 17.

Rozumiem, a mógłbyś jeszcze powiedzieć ile masz w nadgarstku cm, to będę wiedział czy nie jest zbyt duży :) AIRMAN 17 miał nieco zbyt duże uszy, z 1 mm wystawały poza nadgarstek lub dosłownie na styk przy 18,5 cm więc odpadł :) Edytowane przez gąssi_gąsqi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tu masz zdjęcie na nadgarstku 17,5cm. Tylko takie znalazłem.

 

IMGP8650_zpsvqqm6drt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz zdjęcie na nadgarstku 17,5cm. Tylko takie znalazłem.

 

 

O to mi chodziło :) dziękuje.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KRWISTY jestem za Orisem. Coraz bardziej podoba mi się ten typ koperty.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jakby ktoś był ciekaw co tam na Basel będzie.... ;)

 

01-Oris-Chronoris.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To pusher do ustawiania czasu, nic więcej nie napisali więc to pewnie szybka zmiana godziny. Pudełko i dodatkowy pasek w secie mega!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki EPOSa są ciekawsze, nieco odważniejsza wersja "katedry", ale koperta jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna w ORISie. Dekielek też coś w sobie ma :D

 

BTW: Luma w 65 na tym zdjęciu ma idealny kolor, na innych zdjęciach odzień był bardziej zielony. Jak rzeczywiście to wygląda?


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Luma tego 65 w realu, nie wiem. Nie mamy jeszcze zegarka. A tu protoplasta 1917

 

Beztytuu_zps330lrusu.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.