Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cytochrom

Nasze nowe nabytki vintage

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny zegarek - gratuluję i zazdroszczę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sherpa jak to Sherpa - klasa. Choć wolę szerpy-dajwery i po cichu o takowym zegarku marzę, to to chrono też świetne. Gratulacje!

 

I przez ten zacny zegarek z zegarkowego topu nikt nie zwrócił uwagi na przyjemnego Ingersolla (z zegarkowych małokamyczkowych nizin) ;). Bardzo miły trupek, całkiem fajnie zachowany. Jeśli Ci się go uda, Walter, doprowadzić do stanu używalności, to wklej koniecznie foty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

I przez ten zacny zegarek z zegarkowego topu nikt nie zwrócił uwagi na przyjemnego Ingersolla (z zegarkowych małokamyczkowych nizin) ;). Bardzo miły trupek, całkiem fajnie zachowany. Jeśli Ci się go uda, Walter, doprowadzić do stanu używalności, to wklej koniecznie foty.

 

Dzięki, taki mam zamiar :)

I oczywiście wrzucę zdjęcia, jeśli ktoś się podejmie ożywienia trupka :D


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

primabaleron zacna manufaktura a stan zachowania NIEWIARYGODNIE SUPER! Szczere gratulacje, aż miło popatrzeć ! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Walter_87

 

Przyznaj się, tą poduszkę dołożyli Ci przy wymianie gazowego piecyka w łazience, gdyż wypadła z komina zabunkrowana przez poprzedniego właściciela, chroniącego dobytek przed "domiarem" w US. :D

Rychtuj ją koniecznie,  bo urocza!  :)


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu... Następna Sherpa. Tym razem chrono :)

Teraz tylko ubranko. Jakie?

 

12290530633_2350aa5f6f_b.jpg

 

12290799794_165a41e410_b.jpg

 

Nawiązując do rozmowy z wątku o zegarku na ręku, jednak wiedziałeś, co będzie następne w kolejce. Bardzo ładny, choć kompresory dużo ładniejsze. Gratuluję!


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , pochwalę się Omegą , co prawda kupiłem ją już 3 miesiące temu , ale była w spa i dziś wróciła , czeka ją jeszcze przegląd :)

post-62565-0-25803200-1391514266_thumb.jpg


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , pochwalę się Omegą , co prawda kupiłem ją już 3 miesiące temu , ale była w spa i dziś wróciła , czeka ją jeszcze przegląd :)

Czy mi się wydaje że napisy pod znaczkiem omegi są pod pewnym kątem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w takich kopertach widziałem do tej pory tylko  Geneve Stingray...ale pewnie po referencji można się będzie dowiedzieć coś więcej co to za model

 

ciekawy jestem czy w środku cal 1481/1480?

 

http://forums.watchuseek.com/f20/omega-cal-1480-1481-forgotten-movement-740850.html

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sherpa jak to Sherpa - klasa. Choć wolę szerpy-dajwery i po cichu o takowym zegarku marzę, to to chrono też świetne. Gratulacje!

 

I przez ten zacny zegarek z zegarkowego topu nikt nie zwrócił uwagi na przyjemnego Ingersolla (z zegarkowych małokamyczkowych nizin) ;). Bardzo miły trupek, całkiem fajnie zachowany. Jeśli Ci się go uda, Walter, doprowadzić do stanu używalności, to wklej koniecznie foty.

 

BTW trupków :)

 

12306624446_8bd4c009c1_b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje że napisy pod znaczkiem omegi są pod pewnym kątem ?

Wydaje mi się że Ci się wydaje :) Znaczek jest chromowany więc odbija otoczenie jak lustro i to może sprawić takie wrażenie , na żywo - jest prosto:)


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny-gratuluję :)

Jego design podobny jest do tego hutnika

post-41915-0-15480200-1391538710_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primabaleron gratulacje Enicar pierwsza klasa wklej teraz zdjęcie rodzinne !!!!

 

U mnie skromnie Cymka z okolic lat 70-tych na oryginalnym meshu z sygnowanym zapięciem ......w środku Eta, ogólnie mam wrażenie, że dość rzadko spotykany egzemplarz ,choć w ostatnim czasie chyba raczej jest to duży zbieg okoliczności sprzedały się dwie identyczne ,ciężko nawet zdjęcia jakieś w sieci wygrzebać na temat prezentowanego modelu zegarka. Koperta zrobiona na lustro ale z racji wieku chyba tak jest lepiej, dekielek nie polerowany zachowany idealnie, wymiary standardowe około 36mm szerokości bez koronki ..ogólnie stan oryginalny o bardzo ciekawej tarczy ,wzornictwie, sprawiającym w zależności od natężenia światła czy kącie jego padania wrażenie wielobarwności tzn. że kropeczki na tarczy raz wydają się być jasno błękitne a raz szare lub ciemno szare. Pod ostrym kątem srebrna tarcza dominuje nad wzorem.

 

248l.jpg
aozk.jpg
92f2.jpg

Edytowane przez Stary

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@stary

To ten egzemplarz z aukcji, nawet próbowałem się wbić w licytację ?

Ładna sztuka, co ciekawe czekam na ......identyczną, zobaczymy w jakim będzie stanie.

Pozdrawiam

Edytowane przez grig1970

Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No! Cyma zacna, dawno mi się tak zegarek nie spodobał. Dobrze, że nie zaglądam ostatnio na serwisy aukcyjne, bo bym pewnie walczył ;). Tarcza nieziemska, no i ten paseczek/bransa idealnie pasuje. Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

primabaleron,

 

Świetna jest ta Sherpa! Wielkie gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary,

 

Gratuluje ! Piękny okaz, jak byś chciał się go pozbyć to wiesz do kogo uderzyć :P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez dawno sie tak zegarek nie spodobał grig to ten , ja myślałem ze kupiłem go okazyjnie ale ty kupiłeś jeszcze lepiej ;) widziałem twoja tez będzie ładna !!!!! naprawdę sie nie rozczarowalem . Jak to mój jeden kolega powiedzial tarcza jest Magiczna.


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez dawno sie tak zegarek nie spodobał grig to ten , ja myślałem ze kupiłem go okazyjnie ale ty kupiłeś jeszcze lepiej ;) widziałem twoja tez będzie ładna !!!!! naprawdę sie nie rozczarowalem . Jak to mój jeden kolega powiedzial tarcza jest Magiczna.

Właśnie dzisiaj dostałem ta cymę, faktycznie piękna tarcza i świetny mesh, trochę trzeba zainwestować w kopertę i wymienić porysowane szkiełko, zastanawiam się tylko czy płaszczyzny koperty zrobic w lustrze czy satynowe jak oryginał?

Edytowane przez grig1970

Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.