Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cytochrom

Nasze nowe nabytki vintage

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Arturze moze cos takiego (zdjecie z All). http://img602.images...1316492390.jpg/

 

Nie postarzaj mnie - wystarczy Artur, bez "pana" :)

No właśnie coś takiego miałem na myśli, pisząc o prostych cienkich wskazówkach. W tym z alle... nie jestem przekonany, czy obydwie wskazówki są z tej samej parafii - raczej nie. Ale nie gryzą się zbytnio

post-23302-0-53356900-1331635075.jpg

post-23302-0-22294800-1331635083.jpg


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stylistyka wskazuje na lata 70-te, tylko te wskazówki....Na pewno nie od tego modelu, tu powinny być proste, wąskie i raczej czarne.

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna minimalistyczna prostota, teraz musisz zlustrować szafę by odkryć, że nie dysponujesz odpowiednio dobrym garniturem pod tego Zenitha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten zenith! Serdeczne gratulacje! Jeśli tarcza w oryginale, to pięknie zachowany egzemplarz. Tylko pozazdrościć i niech Ci cyka ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arturze, ja bym nawet poszedł dalej i powiedział, że on(czyli ten Zenith ;) ) cudny jest...

 

Jeżeli rzeczywiście nie był odnawiany, to tylko pogratulować tak pięknego nabytku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki,tarcza nie była reanimowana.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenith piekny - bardzo elegancki

 

u mnie dotarl i to juz zdjecie troszke podratowanego bylo tragicznie jek dotarl ale jeszcze troszke pracy zostalo )

 

taki brzydal z 70 tych z mojej ukochanej manufaktury - master mariner hpg deep sea:)

IMGP0063.JPG


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg.jpg

 

:) przekozacki :)

Edytowane przez Krzysiek_W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, Rafale, ten to jest taki brzydki, ze aż ładny :)

Gratuluję kolejnego cukierka :)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arturze, serdecznie dziekuje :)

 

puki co robilem co mooglem samemu zalozylem tarcze nos, uzupelnilem ubtytki na sekundzie iwymienilem nieoryginalna mase na godzinie, zrobilem koperte pod oryginalne wykonczenie , zalozylem oryginalne szklo - tez musialem sie napolerowac -bo mialem ale uzywke, i uruchomilem gada - tzn. ktos zle wlozyl balans i zrypal pare krzywek na dacie - ale juz smiga - teraz aby gnal jak powinien nalezy mu sie solidne czyszczenie i smarowanie, oraz mocna polerka jedynego blyszczacego elementu koperty, poprawka czerni na wskazowce godzinowej:)

 

jest tez u mnie nosowa czarna tarcza tego zegarka - deep sea, w drodze sekunda od tego kompletu, szukam nadal godziny i minuty oraz dysku dnia oraz daty czarne na czerwonym z pozycja na 3 h, jako ze dzien moge dokupic i wyslac do odmalowania (licze ze jednak znajde cos u mego majstra ) to zobacze i moze bedzie w wersji czarnej - chociaz szczerze mowiac pomarancz mi sie bardziej podoba,

 

coz zobaczymy

 

mam rozgrzebana piekna szerpe na stole i tez mial byc git a jak otworzylem nie ma czopa rotora-- naszcesie juz uruchomilem werk narazie w wersji manual:) - wiec znowu szukanie --- to sie chyba nigdy nie skonczy

 

 

pozdrawiam serdecznie

 

Rafal

Edytowane przez cytochrom

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję,bardzo ciekawy i nietuzinkowy nabytek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bomba :o

 

I w dodatku z opóźnionym zapłonem. Pewnie za tydzień będę szukał podobnego :blink: CUDO!


Tempus fugit - ... zegarek manet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie - ciagle trwaja prace - na stole juz tarcza deep sea, dyski dnia i daty zapasik oraz naszykowane do wysylki do zmiany koloru (te zapasowe):blink: powoli zmierzam w kierunku deep sea:) ale sporo to zajmie

 

inny swiezak prawie gotowy - jeszcze jedna czesc do werku - bo teraz musialem go chilowo puscic w modzie manual

 

IMGP0007-2.JPG

 

 

pozdawiam serdecznie

 

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o rany! dzisiaj chyba nie zasnę! koszmary będę miał :blink:

przepięknie go zrobiłeś, gratuluję :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu - dzieki ale jeszcze nie skonczony - musze mu zrobic te nieszczesne montowanie rotora - ale genralnie bardzo mi sie podoba:)

Chorowalem na ta wersje z malym obrotowym bzelem - 600 tez jet fajna ale jakos jednak bardziej mi sie podoba mniejszy wewnetrzy bezel

 

 

pzodr

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto mój nowy nurek zegarek z lat 60 DIMETRON ,dosyć rzadki model .

 

 

5a8f169f011283demed.jpg

b8092f3105f794e2med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczna maszynka i widze ze world time -

do tego bardzo ladna tarcza i stan bezela tez bardzo ladny a o to juz ciezko

 

serdecznie gratuluje

 

pozdr

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.