Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Zegarki ze szklanego ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem to samo - wieksze niektóre cyfry i od razu bredziłem wspologlądajacym, ze koleś ma Hamiltona... ;)

 

Tak BTW - Clooney mnie zaskoczyl - Speedi na jako łapie baaaardzo okazały sie wydawał a to niby 42mm... :)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie niedługo film "Turysta " z A.Jolie - jest to remake filmu "Anthony Zimmer " w którym główną rolę ( product placement na wyżynach :) ) grał IWC Portuguese chrono , ciekaw jestem czy i w nowej odsłonie też zagra zegarek , jeśli tak to jaki.. Może coś wiecie nt temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tę nową wersję nowego ale żaden zegarek nie rzucił mi się w oczy.

 

Za to obejrzałem sobie film "Next" z 2007 roku.

Nicolas Cage i Julianne Moore noszą w nim chronografy Tag Heuer Carrera, Cage jasny a Moore z czarną tarczą.

Jessica Biel ma tam zegarek marki Geneve.

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na TVNie Wojnę Światów, jeśli dobrze widziałem Tom Cruise - Ray Ferrier, ma na ręce Omegę. Co ciekawe, mechaniczny zegarek zatrzymał się w wyniku EMP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na TVNie Wojnę Światów, jeśli dobrze widziałem Tom Cruise - Ray Ferrier, ma na ręce Omegę. Co ciekawe, mechaniczny zegarek zatrzymał się w wyniku EMP...

 

To raczej kwarc, Ray "rekinem finansjery" raczej nie był ...

 

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hakan

 

Cruise mial machaniczna vintage Omega Seamaster Deville Chronograph. Co do EMP - to blad filmowcow. Zegarek powien smigac dalej...


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na premierze filmu "Weekend" ( nota bene nie polecam ) - ale , Tag Heuer jest bardzo mocno reklamowany , łącznie z "najazdem" na tarczę i wskazówki wielkości całego ekranu kinowego . Głowny bohater też oczywiście nosi TH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio film 88 minut i Al Pacino miał na ręku TH Monaco.Zdjęcie wygrzebane w sieci:

 

88Minutes-TAGMonaco.jpg

88Minutes-TAGMonaco2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na Polsacie jest wyświetlany film: "How to lose friends and alienate people"

W filmie jest bardzo wyraźna reklama Omesi Seamaster :D

Występuje również Speedmaster Pro :lol:

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ogląda Ekipę (Entourage) na HBO? Jeden z bohaterów serialu Ari Gold jest fanem Audemars Piguet i nosi o ile się nie mylę Royal Oak Chronograph.

 

W poprzednim sezonie była fajna scena gdy Ari miał się spotkać z chyba przyszłym wspólnikiem, a jego asystent powiedział żeby zdjął zegarek (a miał wtedy złotego Royal Oak Chronograph). Ari na to wyjął kartę kredytową i powiedział: idź i kup stalowego Rolexa ;)


Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek Angeliny J. z filmu "Turysta" ale więcej - faktycznie nie ma - sorki za fotkę z komórki

 

Kurde, ale Piotr musiał zabulić za product placement :)

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio film 88 minut i Al Pacino miał na ręku TH Monaco.Zdjęcie wygrzebane w sieci:

 

88Minutes-TAGMonaco.jpg

88Minutes-TAGMonaco2.jpg

 

Wczoraj wieczorem ten film leciał w TV, całkiem niezły. A Monaco fajne.

 

Odmierzanie ostatnich 88 minut życia na takim zegarku zapewne mniej boli... :):)

Edytowane przez Degustatorr del Monsterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

zobaczcie co nosi słynny francuski pokerzysta Jean-Paul Pasqualini.

To bardzo ciekawy Girard-Perregaux Vintage 1945 Jackpot Tourbillon z "jednorękim bandytą" jak przystało na prawdziwego hazardzistę:)

 

Michał

 

post-34502-0-56573900-1295198837_thumb.jpg

 

post-34502-0-79560400-1295198852_thumb.jpg

 

post-34502-0-46677400-1295198867_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie takie zegarki to moim zdaniem kwintesencja zegarmistrzostwa, to co kręci mnie w zegarkach!

Po co komu taka komplikacja? - po nic, ale dlaczego takiej nie zrobić?

Chodzi o zabawę sztuką mechaniki, do tego turbina - rewelacja!!

A ten gość nie mógł dokonać lepszego wyboru :-)

Edytowane przez pasjonat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.