Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

No wiadomo że musi być czyjś :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś w opolskim ma do oddania - na sprzedaż jakiegoś yorka? Też dziecko mnie męczy!!! Jeśli tak to proszę o priv-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek - jesteście zaprzeczeniem tezy, że pies do pana się upodabnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jest jeszcze problem z sercem, pies potrafi ganiać tak długo aż dostanie zawał i padnie. Nasza pani doktor od źwierzaków leczy takiego, który ma serce właściwie "szczątkowe", ale żyje :)piesek oczywiście...

 

 

 

Piotrek - jesteście zaprzeczeniem tezy, że pies do pana się upodabnia ;)

 A widziałeś Fibusia? :P

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie - doberman? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Jean Reno...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buldog francuski....temat rzeka :)

IMG_1058.jpg

IMG_1281.jpg

A u mnie nowy środek w walce z alergią...

 

20170109_192410.jpg

Edytowane przez Cezar.

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zewnątrz zimno... Mój kanapowiec do wiosny z domu nie wyjdzie z własnej woli :)

ee47f4dad82ab4d81327415f2ef6efc3.jpg

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimno ale frajda z tarzania się jak cholera - moja bestia i energetyczny pasożyt w jednym  :lol:

 

post-68206-0-90392500-1484485157_thumb.jpg

post-68206-0-05011800-1484485164_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co , takich zdjęć to nie dawaj bo mi dzieci i żona sugerują żebym pracę zmienił...pisarzem został na przykład i siedział w domu z takim slodziakiem zanim oni ze szkoły nie wrócą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te trochę przebrane bo żona nie umalowana była  :D

post-68206-0-73855600-1484486128_thumb.jpg

post-68206-0-74661600-1484486132_thumb.jpg

post-68206-0-61179000-1484486137_thumb.jpg

post-68206-0-54047800-1484486141_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, zniszczenia jakieś pokaż, Sodomę i gomorę w domu...miałeś ułatwiać a nie utrudniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, zniszczenia jakieś pokaż, Sodomę i gomorę w domu...miałeś ułatwiać a nie utrudniać

No troche gryzie dziadyga - musi mieć zabawki i sznury do szarpania bo inaczej bierze się za brudne ciuchy z kosza w łazience albo paski szlafroków bo butów jakoś sobie nie upodobał ale kapcie już tak 

Mebli nie ogryza raz złapałem go na gryzieniu kabla od internetu ale dostał w d*pę i teraz do przewodów nawet nie podchodzi 

Jest jeszcze mały 3 miesiąc i często nie trafia na podkład do sikania no i jest sprzątanie - papierowe ręczniki i mop stoi cały czas w gotowości - piesek bardzo fajny ale potrzebuje mnóstwo uwagi, jak nie śpi to cały czas chce się bawić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - teraz mam materiał do " czarnego PR" ;-)

PS jakbym był dzieckiem to bym go chciał ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wczoraj :D  "Byłem, dałem :D chodź Pańcio damy jeszcze raz" :D

 

post-46446-0-61087800-1484591755_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Pewnego dnia przed wyjazdem na kilka dni poszedłem tam dać mu jedzenie, ale on coś słabo się ruszał, było już zimno, trochę szkoda mi się zrobiło, zapakowałem go pod kurtkę i przyjechał ze mną na motocyklu do domu.

Ujmujący fragment.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego potwora, a właściwie to ma go moja córka, bo się zaparła, ale finalnie mam go łotra ja. 

Moją rasą są rottweilery, kocham te psy, żaden nie zawiódł moich oczekiwań. Po śmierci ostatniego, już nie chciałem się z następnym żegnać. Niestety, dziecko sobie wypatrzyło buldożka po dwóch bezpsich latach. 

Do rzeczy: to nie jest całkiem pies. To wynalazek, projekcja chorych ludzi. Ma kłopoty z oddychaniem, sierść szczątkową, więc mrozy są dla gada niebezpieczne, ogólnie kanapowiec, ale jest "ale". To biegająca miłość. Bardzo waleczny i odpowiedzialny. Okropnie pragnie ciągłego kontaktu z ludźmi (swoją familią). Ilekroć cokolwiek się dzieje- musi być obecny. I zupełnie nie wie, że jest mały. Ma wielkie serce do walki, obrony terytorium, zazdrośnik (koty straciły prawo do przesiadywania na naszych kolanach, ON siaduje). Potrafi mówić i rozumie lepiej niż moje ukochane rottweilery. Chyba nawet zna się na zegarze, bo karmiony jest o 19.00, więc gdy moje wisielce biją- mam psa natychmiast przy nogach. Nie o 18, nie o 20. No co, kurna, liczy do dwudziestu? Chyba tak.

Jeśli macie dużo czasu dla zwierzaka i lubisz ciągłą ciekawską mordkę, przytulasa, którego trzeba traktować jak dziecko, skumulowaną energię sprężyny i dosyć upartego uparciucha wymagającego raczej stanowczej ręki, to bierz bez zastanowienia  :).

PS. one się zupełnie nie ślinią. Właśnie przeczytałem mojemu ten tekst, pierdnął przyzwalająco (czasem to robią) i poszedł na miejsce. Okryłem go kocykiem, sapnął, śpi.

PS1. I trzeba dbać o uszy, fałdy na paszczy, gość nie jest bezobsługowy, jednak bardzo kochany w domu. A klata jak u Szwarcenegera, dupka wąska, przyspieszenie Ferrari. I wskakuje na moje ręce z miejsca. 

No, już widzę jak pomogłem...

 

być może będzie taki nasz nowy pies lub amstaf.

Naszą Margo dogue de bordeaux straciliśmy kilka lat temu.


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może będzie taki nasz nowy pies lub amstaf.

Naszą Margo dogue de bordeaux straciliśmy kilka lat temu.

Amstaf to może nie taki wynalazek jak powyższy buldożek, ale do ułożenia psa trzeba mieć wiedzę. Suczki są przymilne ale mają problemy ze skórą, uszami, stawami. Moja suczka miała jeszcze problem z tarczycą (a ona generuje wiele innych problemów). Moja suczka żyła 13 lat ale to "ulubienica" weterynarzy- średnio raz w tygodniu coś wynikało... Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A to mój łobuziak...

 

fado3.jpg

 

fado4.jpg

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.