Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Recommended Posts

5 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

Kiedyś chyba wrzucałem, ale co tam!

"Czterej Psuszkieterowie & D'Artcatgnan"  ;)

https://scontent.fpoz5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/12688195_10153879831462052_3983746219090221562_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=CGiLttARXv8AX_nGbAP&_nc_ht=scontent.fpoz5-1.fna&oh=dead69f0122be960bee53d880545e8a4&oe=604531E8

Amstaff petarda miałem kiedyś takiego bardzo podobnej maści🥰

20210125_063850.jpg

Mistrzyni drugiego planu. Zawsze przy mnie :)

02fcd71dd74c6b9ee1cb3e90bac47018.jpg

Edited by mario1971

Tak się pozuje... 

IMG_20210206_122242-01.thumb.jpeg.1990ee8f872db4cf0e1d7aae0995da54.jpeg

Revolta, ależ pięknie Ci ten hultaj wyrósł.
Pamietam z chinawatches Twojego Red Nose’a, jak porównujesz charaktery obu?

Na pewno inne (chociaż mogę słabo pamiętać wiek szczenięcy pita bo był że mną 16 lat teraz jest 1.5 r jak go ze mną nie ma a staffik ma 7 miesięcy) pit to był tur nic mu nie przeszkadzało szliśmy przez las wodę błoto szedł krok w krok, ten trochę panienka ominę wodę 😋ominę błoto, 😋, pit nie opuszczał mnie na krok nawet jak leżał to musiał dotykać mi stopy ciała zawsze przy mnie ten potrafi być trochę dalej, pit szybciej się uczył wszystkich komend, z staffiki em trzeba więcej pracować, pit to sportowiec jak zobaczył piłkę czy kija to potrafił się bawić pół dnia bez przerwy, ten jak ma ochotę pobiegnie 4 Razy i mu starczy, ale nie jest źle i będzie lepiej bo widzę potecjal w staffiku już im starszy tym jest lepiej. 

CIMG0238.JPG

CIMG0275.JPG

I nasza fota o którą Żonka jest zazdrosna, mówi zawsze że mną nie masz takiego zdjęcia!!! 

100_0521.jpg

Bardzo walczyłem z sobą aby nie "wziąść" jescze raz pita, serducho mówiło bierz! A rozsądek, jest duży mój ważyl 42 kg, zniszczenia w domu bieganie po schodach panelach jesnak ciężar robi swoje, bardzo ciężko stłumić agresję do innych zwierząt to jest trochę psi łobuz, nawet jeżeli pies jest łagodny spokojny jak mój kaganiec konieczny na spacerach dla ludzi bo źle reagują że idziesz z takim psem bez kaganca, nie chcą cie przyjąć nigdzie na wakacje bo myślą że pies morderca zje właścicielom dzieci, stafik to jest 20 kg dorosłego psa wesoły psotnik morda przyjemna ruchliwy, bezproblemowy, w dzudzyslowiu oczywiście he he 

Pit był tak oddany człowiekowi że chyba życie by oddał oby obronić swoją rodzinę, staffik teoretycznie pies niania zobaczymy co z niego wyrośnie, narazie jest dobrze, 

6 minut temu, revolta4 napisał:

Na pewno inne (chociaż mogę słabo pamiętać wiek szczenięcy pita bo był że mną 16 lat teraz jest 1.5 r jak go ze mną nie ma a staffik ma 7 miesięcy) pit to był tur nic mu nie przeszkadzało szliśmy przez las wodę błoto szedł krok w krok, ten trochę panienka ominę wodę 😋ominę błoto, 😋, pit nie opuszczał mnie na krok nawet jak leżał to musiał dotykać mi stopy ciała zawsze przy mnie ten potrafi być trochę dalej, pit szybciej się uczył wszystkich komend, z staffiki em trzeba więcej pracować, pit to sportowiec jak zobaczył piłkę czy kija to potrafił się bawić pół dnia bez przerwy, ten jak ma ochotę pobiegnie 4 Razy i mu starczy, ale nie jest źle i będzie lepiej bo widzę potecjal w staffiku już im starszy tym jest lepiej. 

Piękny piesek i dobrze mu z oczu patrzy 🥰

"Mimo swoich małych rozmiarów jest to pies niezwykle energiczny, który potrzebuje dużo ruchu. Nie jest to typowy kanapowiec. Parson russell terrier uwielbia spacery i ćwiczenia."

Jak widać.  :D  ;) 

Może być zdjęciem przedstawiającym pies

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

13 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał:

"Mimo swoich małych rozmiarów jest to pies niezwykle energiczny, który potrzebuje dużo ruchu. Nie jest to typowy kanapowiec. Parson russell terrier uwielbia spacery i ćwiczenia."

Jak widać.  :D  ;) 

Syn ma tej samej rasy suczkę która mnie często odwiedza i zawsze tak się cieszy że mało się nie zabije własnym ogonem, ale moją kotkę omija szerokim łukiem, bo kotka się z nią nie patyczkuje tylko wali pazurami po nosie.:) 

Kiedyś zapytałem dlaczego Tosia tak krzywo siada, usłyszałem że podobno prawdziwe damy tak siadają. :D

20210131_175550 (3).jpg

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Guest maritimeeng

Irena wytężyła swoje 3 szare komórki i się zamyśliła…

8C6425EB-0EBF-4DD6-A327-50F374A0C746.jpeg

Nie obrażaj, bo Irena Ci powie , że masz jedną :)

Pozdrawiam Mirek

17 godzin temu, KRISTOF_KON napisał:

Mój kot uwielbia umywalkę

Mój też....ea8b1bf62f95670649380453ab67fd40.jpg

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk