Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowane zwycięstwo LLD...dopiero inhouse Tudora nadał porównaniu trochę smaczku ;)

A tak na poważnie w kategorii +\- 2 tys euro, LLD jest numerem jeden bez dwóch zdań :D

Pomimo że jestem użytkownikiem od około 3 miesięcy, cały czas jest zachwycający, niesamowicie uniwersalny i zjawiskowo piękny :)

Nie rozczarowałem się i polecam każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym LLD jest. Już kilka razy miałem go wystawić na bazarek ale jakoś nigdy nie dochodzi to do skutku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam LLD już od czterech lat. Wymieniłem w tym czasie już kilka zegarków, a LLD został. Dlaczego. bo naprawdę jest wyjątkowy, pomimo słabej lumy, słabego mechanizm i słabej czytelności pod wodą. Kultowy pozostaje niezmiennie. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie twórzmy mitów o słabym mechanizmie.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To raczej prosty mechanizm, co nie oznacza, że jest słaby.

 

@mati widzę, że się przełamałeś i LLD na bazarku :)

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełamałem się i wygląda na to ze zegarek będzie sprzedany. Ale nie jestem przekonany do końca czy to był dobry ruch  :mellow:. Jedyne co pociesz to to ze inne modele na mnie czekają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może , źle się wyraziłem. Bardzo dobry wół roboczy, z dokładnością chodu w pełni satysfakcjonującą, ale jeśli porównamy z mechanizmem in-houseowym, który ma się znaleźć w nowym Tudorze, to jednak będzie niżej notowanym. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał i jak ten 1935? Ja jestem z niego bardzo zadowolony , wogole mi sie nie nudzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegar, niestety bardzo rzadko go zakłądam bo najlepiej pasuje do eleganckich koszul i marynarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zakup! Może i ja kiedyś trafie bo też bardzo mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zakup! Może i ja kiedyś trafie bo też bardzo mi się podoba :)

To podobnie ja u mnie, czytałem, czytałem, czytałem, była decyzja ale inne wpadały/wypadały...., aż w koniec końców jest.

Polecam, zdecydowanie wart posiadania, fajny klimatyczny zegar, nadaje się na mały płaski nadgarstek (taki jak mój), koniecznie trzeba zobaczyć go osobiście, myślę że to jeden z tych modeli które albo się podobają od razu albo wcale - mi się podoba  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy szklaneczce Guinessa

 

_DSF4694.jpg


Przemyslaw Kilanowski

Kilka mechanicznych szwajcarow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20160511_105336.jpgDzisiaj zmiana ubrania-testujemy

LLD.jpg

Edytowane przez roberp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę brutalny ten pasek jak dla LLD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@roberp1

zegarek piekny jak dla mnie pasek tez pasuje.

u mnie dzisiaj na nadgarstku Longines 1954

Pozdrawiam
 


Niestety fotograf ze mnie zaden i nie za bardzo wiem jak te zdjecia tutaj umieszczac ;)

post-86988-0-40746500-1462962954_thumb.jpg

post-86988-0-33394300-1462963055_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek w LLD fajny. Kurcze przestane tu zaglądać bo zaczynam żałować że sprzedałem LLD <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Live jest nieco delikatniejszy,zdjęcie przekłamuje.

Mati ale wiesz żeasz jeszcze inne równie albo badziej fajne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roberp1 gratulujemy, witamy i życzymy mm300 i speediego w dalszej części zegarowych przygód ;)

 

Medievel świetny conquest, zdjęcie świetne.

 

Solgierek: 1954 zacny, panda wersja najfajniejsza chociaż szary cyferblat z niebieszczonymi wskazówkami...i miałbym problem z wyborem ;) Jak się zakończyła przygoda z awarią zapięcia w hydroconqueście ? Jak się do tego zabrał SGP ?

 

Mati7811: zaje****** beznadziejnie zrobiłeś, ale widzę że BBB i niedawno ten masywny diver (zapomniałem nazwy ;) ) wystawiłeś na sprzedaż, więc coś na R się pewnie szykuje ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solgierek: 1954 zacny, panda wersja najfajniejsza chociaż szary cyferblat z niebieszczonymi wskazówkami...i miałbym problem z wyborem ;) Jak się zakończyła przygoda z awarią zapięcia w hydroconqueście ? Jak się do tego zabrał SGP ?

 

 

ja mialem taki sam problem , szczegolnie ze mialem mozliwosc wyboru. Sklonilem sie jednak  ku wersji "pandzie", pozniej troche zalowalem ale koniec koncow juz sie przyzwyczailem  :D

wojna z serwisem trwa w piatek jadepo raz ostatni :  :angry: na spotkanie bo nie chceili mi powiedziec przez telefon co wymyslili.   Wszystko dokladnie opisze jak juz bede po. Jak narazie wychodzilo na to ze nie za bardzo chcieli robic wymiany zapiecia na swoj koszt ale nie dalem za wygrana i troche ich postraszylem.  zobaczym co z tego wyjdzie. 

Pozdrawiam

Edytowane przez solgierek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Live jest nieco delikatniejszy,zdjęcie przekłamuje.

Mati ale wiesz żeasz jeszcze inne równie albo badziej fajne :)

 

Wydaje mi się tobie leży o wiele lepiej na nadgarstku niż mi. Pasek fajnie postarza ten zegarek. Jednemu będzie się podobało drugiemu nie. Każdy ma swój styl i gust a o tym się nie dyskutuje. Mi w każdym bądź razie się podoba. Czekamy na inne kompozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę brutalny ten pasek jak dla LLD.

Zgadzam sie, troche zbyt brutalny moim zdaniem

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Robert, LLD świetnie wygląda na tym zniszczonym pachu!

Bardzo klimatycznie.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.