Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

PO vs AT

  

63 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że wkleiłem dwa "różne" zegarki ;)

 

Tu też mam problem, ale chyba wystarczy mi tych większych zegarków.

 

EDIT : widze, że annual calendar cenowo zbliżona jest już do P. 320 więc odpada.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał AT i tak głosuję. Piękna, chociaż mniej klasyczna od PO w moim odczuciu, ale za to bardziej uniwersalna. Na Twoim miejscu raczej zostawił bym PO bo masz dużo innych zegarków które można dobierać na różne okazje, a dojdą też pewnie nowe ;)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym PO przede wszystkim dlatego, że ma cyfry na "cyferblacie" co lubię w zegarku, po drugie czerwień też ożywia owy zegarek.

Co do zdjęć Michał wydaję mi się, że na drugich zdjęciach AT zyskuję gdyż są o wiele "ładniej" zrobione" przez co zegarek pokazują w innym świetle,myślę,że podobnej jakości zdjęcia powinien mieć PO, wtedy porównanie byłoby sprawiedliwe ;)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wkleiłem dwa "różne" zegarki ;)

 

Tu też mam problem, ale chyba wystarczy mi tych większych zegarków.

 

EDIT : widze, że annual calendar cenowo zbliżona jest już do P. 320 więc odpada.

 

carlito,

wersja Annual Calendar jest fenomenalna (i nie taka duża jak na Twoje standardy :) )

Mnie ten zegarek totalnie zauroczył, do tego stopnia, że nawet Pam 312 zaczął z nim przegrywać. Poczytaj o jego mechaniźmie - ma min. dwa bębny sprężyny i silikonowy włos, podobno jest niesamowicie dokładny.

Oglądałem AT AC na żywo -po prostu bomba. Ten zegarek jest wart swojej ceny!

 

Zwykła AT też jest bardzo fajna, ale przy AC wymięka. ;)

Zagłosowałem na AT, bo strasznie za mną chodzi, poza tym PO już mam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ostatnią godzine spędziłem na czytaniu o tym zegarku/mechanizmie - bierze mnie. Ale nie mów, że odpuszczasz pama? ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dojdą też pewnie nowe ;)

A dojdą, dojdą. Nawet taki jeden niebieski kwadratowy został już zapłacony ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na AT, nie jest aż tak "powszechna" jak PO. Do tego w wersji niebieskawej (ktoś chyba ostatnio na bazarku sprzedawał), ech... Ale i ta z ankiety jest śliczna, zdecydowanie bardziej wysublimowana niż PO, można rzec elegancka. Co do wskazówki godzinowej - wcale bo nie ;) nic jej nie brakuje! To już prędziej w tej brzydszej Omedze jest czegoś za wiele.

 

Reasumując - nawet bym się nie zastanawiał. Jeśli zdecydujesz się na AT, musisz jednak zrobić kolejną ankietę, co by wiedzieć, którą wersję kolorystyczną wybrać :P

 

Pozdrawiam,

dorian g.

 

 

 

PS Albo bierz obie, jak Ci dobrze radzą Koledzy, PO też jest genialna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ostatnią godzine spędziłem na czytaniu o tym zegarku/mechanizmie - bierze mnie. Ale nie mów, że odpuszczasz pama? ;)

Przyznaję, że mocno biję się z myślami :) Boli mnie serce na myśl, że mam zdradzić Pama, ale Annual Calendar bardzo mnie zauroczyła i to min. właśnie za sprawą swojego high-techowego mechanizmu (oprócz niej silikonowy włos sprężyny stosują jeszcze Patek i Breguet), a więc to absolutnie pierwsza liga.

Poza tym, na żywo ten zegarek jest niesamowity - gry światła na indeksach nie jest w stanie oddać żadna fota! ;)

 

No i widzisz - mam ciężki dylemat - Pam, czy Oma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni Annual C. od zwykłej wersji 41,5 ? Mechanizm, wielkość, kalendarz i coś jeszcze?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak: PO ma charakter najbardziej sportowy, AT uniwersalny, a klasycznym garniturowcem jest Hour Vision. AT jako zegarek uniwersalny jest dla Ciebie za mała. Jej rozmiar byłby do zaakceptowania gdyby służyła do garnituru (na pasku zamiast bransolety, bransoletę ma beznadziejną). Jednak do garnituru zdecydowanie bardziej pasuje Hour Vision. Mierzyłem kiedyś do garnituru jednocześnie AT i HV, no i moim zdaniem AT wypada w tym porównaniu wyraźnie gorzej.

Ja bym nie zamieniał. PO to klasyka gatunku. AT moim zdaniem jest dla osób, które chcą mieć jeden zegarek do wszystkiego i w tej roli się sprawdza. Przy takiej ilości zegarków jakie posiadasz kupowanie zegarka uniwersalnego mija się z celem.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AT lub De Ville.widziales ich dupcie?jak pieknie sa zdobione?ech poezja.AT jest dla mnie ladniejsza i ciekawsza.AT ale biala.jest naprawde super.przymiezalem wczoraj i wyglada na duza wieksza niz jest w rzeczywistosci.PO niby bardziej uniwersalna ale moim zdaniem do jeansow.tak to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni Annual C. od zwykłej wersji 41,5 ? Mechanizm, wielkość, kalendarz i coś jeszcze?

Właściwie, to chyba wymieniłeś wszystkie trzy rzeczy. Aha, no i ceną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być wścibski, bo nie mam takiego zamiaru, ale ile musiałbyś dopłacić i ile ma ta AT?


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak: PO ma charakter najbardziej sportowy, AT uniwersalny, a klasycznym garniturowcem jest Hour Vision. AT jako zegarek uniwersalny jest dla Ciebie za mała. Jej rozmiar byłby do zaakceptowania gdyby służyła do garnituru (na pasku zamiast bransolety, bransoletę ma beznadziejną). Jednak do garnituru zdecydowanie bardziej pasuje Hour Vision. Mierzyłem kiedyś do garnituru jednocześnie AT i HV, no i moim zdaniem AT wypada w tym porównaniu wyraźnie gorzej.

Ja bym nie zamieniał. PO to klasyka gatunku. AT moim zdaniem jest dla osób, które chcą mieć jeden zegarek do wszystkiego i w tej roli się sprawdza. Przy takiej ilości zegarków jakie posiadasz kupowanie zegarka uniwersalnego mija się z celem.

Szczerze mówiąc to szukam czegoś co mógłbym śmiało założyć do garnituru. W gre wciąż wchodzi jeszcze Zenith Elite Captain Central Second, który to będzie rownież brany pod uwage. Co do rozmiaru, to nie jest tak zle - zaczynają mi się podobać mniejsze zegarki. Z bransoletą też nie będzie problemu - zawsze przecież moge zainstalować jakiś fajny pasior. Dlaczego wg Ciebie AT na żywo wypada gorzej niż HV ?

 

 

AT lub De Ville.widziales ich dupcie?jak pieknie sa zdobione?ech poezja.AT jest dla mnie ladniejsza i ciekawsza.AT ale biala.jest naprawde super.przymiezalem wczoraj i wyglada na duza wieksza niz jest w rzeczywistosci.PO niby bardziej uniwersalna ale moim zdaniem do jeansow.tak to nie.

Widziałem, widziałem. Jasna mi się nie podoba tak bardzo jak ciemna.

 

 

Aha, no i ceną ;)

No tak ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być wścibski, bo nie mam takiego zamiaru, ale ile musiałbyś dopłacić i ile ma ta AT?

800 euro.

 

Opłaca się?

 

Zapomniałem dodać, że AT funkiel nówka - w zasadzie nie używana. Znajomy ją kupił tydzien temu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wg Ciebie AT na żywo wypada gorzej niż HV ?

HV jest zdecydowanie bardziej elegancka do garnituru moim zdaniem. Dodam, że porównywałem oba modele z jasną tarczą. Ciemna tarcza w AT zupełnie mi nie odpowiada, pięknie wygląda na zdjęciach, więc chciałem zobaczyć ją na żywo i bardzo się zawiodłem, na żywo nie robi wrażenia, jest jak wyblakła.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie jest czarna tylko szara ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że większość z Was mimo wszystko woli PO, co mnie osobiście troszke dziwi. A dlaczego? A no dlatego :

 

post-16365-0-34978400-1331828781.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-16365-0-21443200-1331828783.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-16365-0-53336600-1331828784.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-16365-0-30291800-1331828785.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-16365-0-48626000-1331828786.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Fajne zegarki , ale mnie akurat zainteresowala mapa . Pod zegarkiem jest miejscowosc Kelowna 300km ode mnie jezdzimy tam czesto nad jezioro ;) .

A wracajac do zegarkow AT


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalem glos na AT bo choc PO mi sie podoba, to AT jest piekną klasyką, ktora niczego nie udaje/przypomina, ma ladniejsza (nie bułkowatą) bransolete i jest po prostu piekna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oba piękne, ale wybrałbym AT, bo PO mi się kojarzy z ludźmi lubiącymi sporty wodne, nurkowanie itp. , a ja się do nich nie zaliczam ;)


"Musisz zaakceptować ewentualność, że Bóg cię nie lubi, nigdy cię nie chciał i prawdopodobnie cię nienawidzi" Tyler Durden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Widze, że większość z Was mimo wszystko woli PO, co mnie osobiście troszke dziwi. A dlaczego? A no dlatego :

 

 

 

to jaki sens ma ten temat?? ;)

zostaw sobie PO,bo bedziesz żałował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak właśnie zrobie - PO zostaje a być może sprawie sobie jeszcze AT.

 

Serdecznie wszystkim dziękuje za dobre rady.

 

Pozdrawiam, Michał.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale oba zegarki to już klasyki . Wybór ten czy ten....to wybór raczej między stylem życia właściciela. AT na spokojnie, PO aktywnie ;)

Na dzien dzisiejszy jednak PO mi się przejadła i wybrałbym AT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Carlito!

Rozpętałeś sporą dyskusję.

Moim zdaniem jednak - zupełnie niepotrzebnie. PO jest bardzo modnym i cenionym czasomierzem.

Jednak na koniec dnia, z dużo większą przyjemnością patrzysz na tarczę AT. Jest po prostu ładniejszym zegarkiem. Indukuje też zupełnie inne emocje niż PO. Pod PO dasz etykietkę DYNAMIKA, SPORT. Pod AT - napiszesz PIĘKNO, HARMONIA. Oczywiście - PO to zegarek, który wielu chciałoby mieć, stąd takie wyniki a nie inne. Jednak kiedy spojrzeć na te zegarki na spokojnie - ja bez wahania sięgnąłbym po AT. I tu dla mnie niespodzianka. Bo wydaje mi się, że Ty myślisz dokładnie tak samo. A w zasadzie myślałeś. Dopóki nie zacząłeś wczytywać się w tą dyskusję. Pozdrowienia z Bielska-Białej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo że oba zegarki są wspaniałe to ja wybieram zdecydowanie planet ocean-więcej charakteru i jak dla mnie ładniejszy i ponieważ lubię zegarki z obrotowym bezelem (zwłaszcza czarnym) i styl sportowy to PO jest moim faworytem!


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.