Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków ETERNA

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo porażająca jakość wykonania. Ale pewnie tanio to ktoś kupi bo tanio.

to podobno taka lepsiejsza chińska marka ;)

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

takie połączenie:

post-32788-0-10052600-1435737056_thumb.jpg

post-32788-0-44999400-1435736928_thumb.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie masz. Do białasa więcej pasków pasuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny staw pod Rysami ?  btw moja ulubiona wersja FH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie trochę jeszcze brakowało do szczytu ale warto było wejść na samą górę bardzo fajna trasa

 

 

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mną ta strasznie chodzi :)

img-1516-3.jpg

 

Piękna ale w tej kategorii to Longines 1935 chyba pozostaje niezagrożony. Miałem oba zegarki na ręku i choć uwielbiam Eternę i ten model podoba mi się to w próbie nadgarstkowej Longines zrobił: Wow! .

A tak przy okazji 2 sprawy:

- wstępnie zapisuję się fizycznie do klubu. Kontiki Date kupiona. Pierwsza Eterna  :D . Powinna być w domu na poczatku przyszłego tygodnia.

- kupiona Eterna jest na pasku, bardzo ładnym, ale marzy mi się do tego bransoleta. Ten model (nie pomarańczowy) nie występuje katalogowo na bransolecie. Czy ktoś może wie gdzie najlepie (taniej)j taką zakupić. Ewentualnie pasek w którym można się moczyć. Z góry dziękuję.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eterny nie widziałem natomiast Lonzin 1935 fajny miałem na łapce ale bez emocji z heritage natomiast najlepiej wspominam przymiarke 1973 białego....reasumując chyba wziąłbym Eterne...

 

Co do bransolety wydaje mi się że możesz mieć duży problem niestety ciężko z tym a nowe to ceny ponad 2k..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślałem się, że ceny bransolety będę "mocne" ale cena zegarka nie pozwalała przejść obojętnie. Będę szukał, zostanie na pasku albo wejdą do gry, w przypadku basenu lub plaży, perlony albo NATO. 

Odnośnie 1935 na mnie zrobił niesamowite wrażenie. Od jakiegoś czasu jeden z najładniejszych dla mnie zegarków. Mierzyłem też białego 1973. Przepiekny ale na ręku jakoś gasł.

Wspomnianą Eternę, cud, miałem możliwość pomacać u mnie w miasteczku (a ogólnie ciężko tu z Eterną). Wrażenia bardzo pozytywne ale to nie to samo co 1935  :rolleyes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontiki dotarla juz pare dni temu ale nie było czasu porobić porzadnych zdjęc.Tylko telefonem więc za jakość i kadr serdecznie przepraszam.

 

 

 

cf60d163-ddb7-40aa-89ad-371ac7dc4265_zps

 

8268d5cb-5776-4f9d-b084-3fabe2f047a9_zps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły aparat w tym telefonie:-)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eterny nie widziałem natomiast Lonzin 1935 fajny miałem na łapce ale bez emocji z heritage natomiast najlepiej wspominam przymiarke 1973 białego....reasumując chyba wziąłbym Eterne...

 

Co do bransolety wydaje mi się że możesz mieć duży problem niestety ciężko z tym a nowe to ceny ponad 2k..

 

Wydaje mi się, że to raczej Longines Military 1938 jest bardziej podobny, ze względu na dużą sekundę.

post-76160-0-96712200-1437481890_thumb.jpg

Edytowane przez cyryl99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni miłośnicy Eterny.

Widzę tu dość sporo byłych i aktualnych szczęśliwych posiadaczy Kon Tiki Four Hand, Ponieważ przymierzam się do nabycia drogą kupna tego "czterorękiego (ze względu na cenę) bandyty", byłbym wdzięczny za prawdziwą i rzetelną informację, jak przedstawia się dokładność tego cuda. Jakie są Wasze własne doświadczenia w tym zakresie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontiki na nowym świetnym waranie od Filipa.

 

1paqe0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi na gumie zdecydowanie lepiej...myślę że na bransolecie byłoby jej również dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyryl, odchyłkę ma teraz rzędu 2-3 sekundy na plus.

Krwisty, ale ten pasek robi z niej prawie garniturowca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta eterna jest piękna. Tylko ten mesh w niej do mnie nie przemawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście ten mesh bardzo mi odpowiada tak od strony wizualnej jak i użytkowej..a tu na pasku :)

 

post-33440-0-63541400-1438550490.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.