Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków ETERNA

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładny zegarek, gratuluję !

 

Swietnie, dobrze leży.

 

Bardzo dziękuję za miłe słowa i serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba o pomoc i poradę. Mam taki problem moja kontiki 4 hands, nagle drastycznie przyspieszyła przez noc ok. 2 min., tak bez powodu raczej. Teraz w ciągu dnia obserwuję, że spieszy gdzieś 1 sek na godzinę. Jescze do wczoraj to tyle robiła na dobę:( Prośba o jakieś wskazówki. NAmagnesowanie, sklejony włos? Gdzie w Warszawie mógłbym sprawdzić bez rozkręcania co może być powodem. Zegarek kupiony w 2013 w listopadzie. Chyba jeszcze gwarancja obowiązuje?

Dziękuję zgóry.

Pozdrawiam.

Jacek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w czym problem? Masz gwarancję. Serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko gdzie? Nie mogę się doszukać na stronie Eterny. Zegarek kupiony w Szwajcarii i nie wiem czy tak prosto będzie gdzieś oddać w ramach gwarancji. Nie minęły jeszcze dwa lata od zakupu więc może jest szansa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Gdzie w Warszawie mógłbym sprawdzić bez rozkręcania co może być powodem. Zegarek kupiony w 2013 w listopadzie. Chyba jeszcze gwarancja obowiązuje?

 

Ja bym spróbował w złotych tarasach w sklepie Od czasu do czasu. Sprzedają tam eternę, mają serwis, może coś poradzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władek Meller jest właścicielem salonu a poza tym  pracuje tam klubowicz Filip ( nick z forum Eyelip)  także to dobry adres :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip już chyba tam dawno nie pracuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, pójdź i zobaczysz co powiedzą, prawdopodobnie jakaś drobnostka będzie do zrobienia - mam nadzieję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam  się czy oprócz tego Od czasu do czasu jest jescze jakiś punkt w wawie, który zajmuje się serwisowaniem Eterny. Kruk już tego nie robi, wiem że Doliński, ale to Wrocław. 

Jest jeszcze Jansen Timepieces & Jewelery na placu Piłsudskiego - ma ktoś doświadczenie z tym serwisem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cały czas chodzi mi po głowie Eterna FH ale jest i rozterka: jaka tarcza i rozmiar.

 

Czy ktoś wie może jaki jest rozmiar "lug to lug" wersji XXL (44mm)? Szukałem tej informacji w internecie ale bez skutku.

Drugie pytanie to: czy biała tarcza ma 2 kolory lumy?

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie naprawdę potrzebuję informacji o rozmiarze FH XXL. NIe ma nikogo, kto ten zegarek posiada lub posiadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A się dopiszę, choć miłośnikiem marki jestem od dawna, to jakoś żadnego egzemplarza nie miałem….

 

qJ5fF0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi również świetna Ecia graty :) to już ostatni dzwonek żeby kupić starą Date czy FH.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Twoja równie fajna i bardziej wyrazista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, mam jakiś czas ale dopiero teraz wrzuciłem fotkę.  Ty też widze wróciłeś z  czarnej date z pomarańczowymi indeksami   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz z Super Kontiki której strasznie żałuje :( ....ale napewno wrócę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, to może pisałeś  mi, że ta Ci się podoba i chcesz kupić  :)  Jakoś mi się ubzdurało, że w końcu ja dorwałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.