Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków ETERNA

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, takie foty kompaktem robiłem :D


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip, faktycznie foty bardzo ładne i wbrew pozorom kompakt potrafi zrobić bardzo przyzwoite makro :) .

Przeważnie kluczowe w fotografii jest światło i widać, że Ty nad nim panujesz :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o przyjęcie do Klubu :)

Od dzisiaj cieszy Kontiki Chrono :)

 

post-13089-0-82448600-1446228812_thumb.jpg


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny boczny profil Kontiki date ;)

2efp0r6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że już jutro moja przesyłka dojdzie i będę mógł po raz trzeci (na nowo) dopisać się do Klubu... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajjj myślałem że frafiłem .... ;)

No to Date :) ..hmm referencji kilka i wszystkie fajne...Ja zdecydowanie wolę Date.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope :) nie samą Kontiki żyje człowiek.. Choć na marginesie muszę zauważyć, że nowa Super Kontiki mi się bardzo podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to znowu mnie olsniło :) -Vaughan kremowa na brązowym pasku ;)

 

Co do wszelkiej maści nowych KonTiki dla mnie dużo dużo słabsze od starszych modeli to samo ma się z Super Kontiki wszedzię jak ja to "czuję/widzę oszczędności"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srebrna na czarnym - chyba że okaże się kremowa :) szczerze mówiąc - wziąłem ją trochę w ciemno - pamiętałem tylko z wystawy z początków choroby. I to jak mi się podobała.

Co do Twoich uwag o nowych wypustach - coś w tym jest np. stara i nowa Soleure. Starą FH uznaję za zegarek kompletny i jakby miała o 4mm dłuższe uszy, zostałaby ze mną na długo. A czarną Soleure jeszcze kiedyś dopadnę :) i może SuperKontiki też, a co!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bingo! Big date :)

Gratulacje. Piękny zegarek. Zauroczony jestem zwłaszcza koperta i profilem uszu. Tyle razy przymierzałem się do kupna. Też kremowej. Szkoda tylko, ze nie było takiej na bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narażę się, ale wolę Kontiki Date na pasku od Four Hands na bransie.Ten pierwszy mam, ten drugi mierzyłem ostatnio na Okęciu (wcześniej w Złotych Tarasach) i po raz kolejny mnie nie porwał. Wcześniej chciałem kupić FH, ale jestem szczęśliwy, że ostatecznie wybrałem moim zdaniem bardziej spójny stylistycznie Date. Jakkolwiek bransoleta FH faktycznie powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również gratulacje..Vaughan w każdej referencji świetna ale kremik na brązie 7630.41.61.1185 najpiękniejsza nosiłbym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdemu według potrzeb :)

FH (IMO) najlepiej prezentuje się w świetle dziennym. Ładnie mu i na pasku, i na bransolecie. Date ma dla moich potrzeb lepszą kopertę (L2L) , ale całościowo patrząc brakuje jej tego czegoś co ma stara FH. Nowych FH nie widziałem na żywo, więc cieżko mi się wypowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.