Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robson01

Miłośnicy whisky ("wody życia") - łączmy się.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam, czy przypadkiem zamawiałeś te 'łyskacze' w tym samym sklepie co ja? Taką samą Loch Lomond zamówiłem do pary z Ardbegiem Uigeadail, a nad tą Dalwhinnie 15 też się zastanawiałem :) Przyjemnego degustowania życzę, i daj znać jakie wrażenia po D., jestem bardzo ciekawy.

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakich sklepów zamawiacie koledzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to najczęściej zamawiam na promocjach na winnicalidla.pl albo singlemalt.pl. Ten drugi sklep nie ma jakichś konkurencyjnych cen, ale mam do niego dość blisko i zawsze odbieram zamówienia, co pozwala zaoszczędzić na wysyłce. Zawsze na koniec roku robią wyprzedaż z obniżką cen 10% -30%. Oświadczam, że nic nie łączy mnie z wymienionymi sklepami, a tekst nie był sponsorowany :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winnicę znam i korzystam, ale takich cudów jak wyżej to nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już zapewne wiesz, winnica nie jest sklepem specjalistycznym, w przeciwieństwie do singlemalt i np. domwhisky. Niemniej jednak zdążają się fajne promocje na winnicy i stale poszerzają asortyment, np. ostatnio pojawiła się ogólnie lubiana GlenDronach 12 w całkiem normalnej cenie. Cały czas uważam, że na naszym jeszcze raczkującym, ale szybko rozwijającym się rynku whisky, jest jeszcze miejsce na sklepy on-line, bo tu nie ma aż tak dużej konkurencji, tak więc młodzi - do dzieła! ;) Pisząc tego posta przypomniałem sobie o jeszcze jednym sklepie w moim miescie, gdzie czasem robię zakupy, a mianowicie smaczajama.pl

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakich sklepów zamawiacie koledzy?

Ja od dawna w domwhisky, a od kiedy miałem tam przyjemność degustować whisky, przepadłem. Mam słabość do tego miejsca.

Winnice słyszałem, ale jak kiedyś patrzyłem, nie znalazłem tego co szukałem.  Singlemalt, raz kupowałem, a smoczajama słyszałem.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to najczęściej zamawiam na promocjach na winnicalidla.pl albo singlemalt.pl. Ten drugi sklep nie ma jakichś konkurencyjnych cen, ale mam do niego dość blisko i zawsze odbieram zamówienia, co pozwala zaoszczędzić na wysyłce. Zawsze na koniec roku robią wyprzedaż z obniżką cen 10% -30%. Oświadczam, że nic nie łączy mnie z wymienionymi sklepami, a tekst nie był sponsorowany :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

 

Ja także singlemalt.pl z odbiorem własnym bo mieszczą się blisko mojej działalności . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, mogliście o tym nie pisać! :P Teraz się nie da tego odzobaczyć. :)

Jeżdżę często S'ką (z/do pracy) więc nie będzie problemem na chwile zboczyć z trasy..... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singlemalt.pl chyba już nie oferuje wysyłek. Czy się mylę? Kiedyś od nich zamawiałem, a później odbierałem osobiście podczas jakichś wizyt w WWA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, była jakaś zmiana z wysyłkami. Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że robią wysyłki od pewnej kwoty zamówienia.

Moje dopiero co odebrałem, z degustacją poczekam na rozpoczęcie roku :)

Udanego Sylwestra i pomyślności w Nowym Roku, Panowie!

d2020303d41f55e84827bb70e0ef01df.jpg

Edytowane przez herbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@loco50

 

Jezeli nie piles jeszcze GlenTurner, to nie otwieraj. Daj komus, kto nie jest milosnikiem, fanem łyski i tej kultury. Drama, straszna drama, skusila mnie cena. Mimo smiesznie niskiej, lepiej sprawdzonego blenda kupic.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo, Kosma dziękuję bardzo.Jeszcze go nie rozdziewiczyłem.

 

d51d3ce6ff29.jpg

 

Na zdrowie Pany.Lepszego Nowego Roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos mizernych rudzielców. Faktycznie kiepściutki ten Black Bush. Aż stwierdziłem, że utopię go w coli, ale tak dawno takiej kombinacji nie piłem, że mnie odrzuciło i jednak wolę męczyć solo.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna kompozycja - terpentyna i echa beczki po sherry. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, egzotyka. I jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Amruta dostałem 'pod choinkę' :) Mój pierwszy singielek spoza Wysp i od razu miłe zaskoczenie. Ciekawa i wyraźna słodycz jakiej dotąd nie znalazłem w żadnej szkockiej, no i czuć te 46 voltów :) Smacznego!

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęliśmy od Amruta i tam czuć te 46% ale o dziwo ładnie schowane i nie pali tak bardzo natomiast ewidentnie tak zzamknietymi oczami śmiało można stwierdzić ze coś mocniejszego ;)

Później wjechał Kavalan i od razu jest wrażenie ze woda, bardzo delikatnie jest. Kolejność powinna być inna ;) ale teraz już nam wszystko jedno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że możesz ze szwagrem 'degustować' łychę. Mój pije tylko z colą, a ja akurat nie mam takiej, którą można by w niej utopić (jak ujął to @brz :)), więc raczymy się ginem z tonikiem :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuje ...

Następnym razem u mnie w kolejce do próbowania jeszcze zapieczętowane

 

4ebecbedd92cd6b0b30d0d81c7a4e5b5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuje ...

Następnym razem u mnie w kolejce do próbowania jeszcze zapieczętowane

 

 

 

Dobry zestaw

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, smaczny duet

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macallan 12 - dobry, ale zbyt drogi jak na to, co sobą prezentuje. Balvenie - mistrzostwo świata!

 

Ja niestety mam otwartą prezentową butelkę Highland Park 10 już od dawien dawna. W międzyczasie poszło parę innych butelek, w tym zajefajny Japończyk. A to ścierwo HP stoi i się na mnie patrzy... ;)   


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, jak ja żonę wytrenowałem do picia Ardbega saute, to Ty szwagra nie nauczysz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez docent
      Witam serdecznie !
      W trakcie wycieczek po Szkocji często mijam zegary słoneczne w różnych ciekawych miejscach.
      Niestety nie zawsze mam przy sobie aparat ale obiecuję poprawę.
      W miniony weekend zawitałem w Aberdeen i natrafiłem na taki oto bardzo ciekawy zegar słoneczny
      znajdujący się na budynku jednej z najstarszych w okolicy ... Loży Masońskiej .
      W budynku loży znajduje się również kamienna posadzka w kształcie gwiazdy ze znakami zodiaku,
      której niestety nie miałem sposobności zobaczyć. (Może następnym razem)
      Fotka posadki pochodzi z w/w strony.
       

       
       

       
       

       
       

       
       
      POZDRAWIAM CIEPLUTKO !
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.