Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

carlito1

Submariner (zielony) vs GMT Master II

93 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Zaznaczyłem GMT, ale stojąc przed takim wyborem i mając do wydania WŁASNĄ kasę na jeden z tych dwóch-

nie wiem czy na 100% mój wybór byłby taki sam ;)

Mój głos na żabkę ;)

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     SEIKO Prospex Diver 62MAS Reissue

Jak dla mnie GMT MasterII

Beware the fury of a patient man.

Ciężki wybór jak cholera, obydwa mi się bardzo podobają.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Ciężki wybór jak cholera, obydwa mi się bardzo podobają.

I tak kupisz zielonego ;)

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     SEIKO Prospex Diver 62MAS Reissue

GMT Master II za zielona wskazówkę GMT i ceramiczny bezel, który bardzo mi się podoba ;)

gdyby mial to byc jedyny zegarek to pewnie wybralbym gmt ale ze masz duzo pieknych zegarkow to kwestia uniwersalnosci nie powinna miec znaczenia dlatego glos na pieknego zielonego suba!

www.weddphotography.pl

Ewidentnie GMT Master w tym zestawieniu.

Zielony Sub z pierścieniem Cerachrom mi nie podchodzi - wersja Anniversary poprzedniego modelu znacznie bardziej mi odpowiadała. Odcień zieleni był zdecydowanie bardziej przyjemny. W nowym jest jakby z domieszką mięty ;)

50thsub1.jpg

I tak kupisz zielonego ;)

Skąd ta pewność? Na chwile obecną w mojej podświadomości siły rozkładają się po równo :)

gdyby mial to byc jedyny zegarek to pewnie wybralbym gmt ale ze masz duzo pieknych zegarkow to kwestia uniwersalnosci nie powinna miec znaczenia dlatego glos na pieknego zielonego suba!

Jest to jakiś argument.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Skąd pewność. Z tego samego powodu o jakim napisał Szymon. Szalej, a nie kupuj kolejnego suchara ;)

O zgrozo prowadzi "nijaki" z wygladu czarny Rolex - albo ja jestem totalnym bezgusciem, albo inni losowo glosuja ;)

Czarny Rolek jest kopiowany na wiele mozliwych sposobow:

http://www.steinhartwatches.de/en/GMT-OCEAN-1-BLACK,2.html

http://www.christopherward.co.uk/men/dive/c60-gmt-skws.html

Zielony Rolek jest znacznie zadziej "podrabiany"

Tylko i wylacznie "zabka" :)

;)

Chodziło mi o zakup zegarka z "jajem", a nie zwykłego, poprawnego kolorystycznie i nudnego. Michał może sobie na to pozwolić, a nawet musi :)

Zgadzam się z przedmówcą, dlatego oddałem głos na Suba.

Poza tym podoba mi się jak cholera, więc będziesz miał komu go odsprzedać ;)

Co-Axial

Ja oddałem głos na GMT Master II.

Sam ostatnio oglądałem ten zegarek i jest nieziemski.

Co prawda nie mam porównania LIVE do zielonego, ale GMT bardzo mi się podoba.

Tylko tutaj pojawia się kwestia gustu i oczekiwań. Ja wole skromniejsze zegarki, z dyskretnym logo, etc. Dlatego też nie celowałbym w ogóle w markę Rolex.

Ale jeśli miałbym wybierać to wybrałbym właśnie GMT, bo mniej rzuca się w oczy i wystarczyłoby mi żebym to ja wiedział że to rolek.

Na zielony na pewno więcej osób zwróci uwagę i może powiedzieć to czego oczekujesz czyli : bardzo ładny zegarek. Ale mogą się też znaleźć ignoranci i hipokryci, którzy widząc Ciebie (jako osobę) i nie znając Cię, powiedzą że gangsterka na bank, lub że masz podróbę i się wozisz.

M.in. dlatego ja nie kupuje zegarów drogich znanych marek - ale to inna bajka ;)

Jeśli lubisz się rzucać w oczy, lub Cię to po prostu nie obchodzi to bierz zielonego. Na pewno jest bardziej unikatowy, niespotykany. Typowy Rolex.

GMT tak jak jak już gniewko napisał - na nim wzorują wiele zegarków. Co prawda nigdy mu nie dorównają, i zawsze pozostawią pewien brak, ale jednak podobne gdzieś tam przeskakują

Jak myślicie, który z tych zegarków w przyszłości będzie łatwiejszy do odsprzedania, i który z nich będzie bardziej trzymał cene?

Jak myślicie, który z tych zegarków w przyszłości będzie łatwiejszy do odsprzedania, i który z nich będzie bardziej trzymał cene?

Michał nie myśl w takich kategoriach, bo to bez sensu. W teorii czarny GMT sprzeda się szybciej. Nie mniej jak ja wystawiałem w bazarku zielonego Rolexa to też specjalnie długo nie leżał ;)

Jak nie mogę się na żadnego zdecydować, to biorę wszystkie za i przeciw ;)

Łatwiejszy do odsprzedania będzie GMT Master II z racji tego, że ma bardziej uniwersalny kolor.

Submariner w nowej kopercie i w tym kolorze nie ma łatwego życia wśród pasjonatów i kolekcjonerów Rolka.

P.S. Za chwilkę pewnie Staszek napisze o jego ofercie na GMT Master II na chrono24 ;)

Tak sie zastanawiam - one maja identyczne koperty?

Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Bzel GMT mocno przytłacza zegarek, zielony jest subtelniejszy, a zarazem wyrazistszy, a biorąc pod uwagę, ze masz jeszcze trochę innych zegarków, to nawet bym się nie zastanawiał. Zielony!

Jak nie mogę się na żadnego zdecydować, to biorę wszystkie za i przeciw ;)

michał.....taki nick (carlito) i nie możesz się zdecydować!!!! bierz zielonego

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.