Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na AP to rzeczywiscie okazja :-)

@ Krystian - 100% racji. 15300 to mistrz. Moze sie zrzucimy i co miesiac bedziemy sie wymieniac ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Krystian - 100% racji. 15300 to mistrz. Moze sie zrzucimy i co miesiac bedziemy sie wymieniac ;-)

Dobra

Blisko mamy do siebie to wymiana zawsze przy piwku się odbędzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego AP widziałem w ZT ponad rok temu, to już wtedy Darek pisałeś, że oddadzą za ok. 130k, choć na półce był za circa 200. A może to nie ten... Dawno to było, no i nie moja półka, ale tak jakoś mi się kojarzy.

Edytowane przez rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza w tym "śmiesznym" kolorze niebieskawym, indygo czy coś :). Miałem go w rękach, świetny czasomierz.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nad czym tu się zastanawiać ;). Gdybym tylko miał możliwość to bym go kupił. Jest piękny, ponadczasowy, ma wieczny kalendarz, świetny kolor tarczy.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim stanie jest ten AP ? I czy jeżeli porysowany, to czy mogą sprowadzić nowy egzemplarz nie noszący śladów "zmęczenia" ? Pytam, bo zazwyczaj zegarki, które dłuuuugo leżakują w sklepie nie wyglądają za dobrze. A cena faktycznie jest znośna, co daje do myślenia.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że zegarka w tej cenie nie oddadzą do "przywrócenia do młodości" przed odbiorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem takie zegary powinny być pokazywane będąc oklejone folią bo to jak ludzie traktują zegary przymierzając je woła o pomstę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że zegarka w tej cenie nie oddadzą do "przywrócenia do młodości" przed odbiorem?

Kiedyś chciałem kupić JLC Reverso z salonu w Krakowie, zegarek ten posiadał pare rysek, po czym zapytałem czy coś z tym zrobią i niestety nie otrzymałem zadowolającej mnie odpowiedzi.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś chciałem kupić "zwykłą Omegę" i sami zaproponowali, że zegarek przed wydaniem na swój koszt odświeżą.

Nie wiem na ile to jest stosowane ogólnie, ale ja miałem taki przypadek, a to był zegarek za kilka tysięcy, a nie 130

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałbym położyć takie pieniądze za zegarek to musiałaby być to totalna nówka..Przecież to połowa przyjemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś chciałem kupić "zwykłą Omegę" i sami zaproponowali, że zegarek przed wydaniem na swój koszt odświeżą.

Nie wiem na ile to jest stosowane ogólnie, ale ja miałem taki przypadek, a to był zegarek za kilka tysięcy, a nie 130

To fajnie, ja miałem inne doświadczenie, dlatego zapytałem o stan zegarka i ewentualną wymiane, bądź odnowienie. Z własnego doświadczenia wiem, że w pl. wszystko jest możliwe. Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go przymierzałem w maju 2013. Niestety nie pamiętam w jakim był stanie. Na pewno nie był zrysowany, bo zostałoby mi to w pamięci.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżenie jak odświeżenie, ale skoro dają taki dyskont, to raczej nowego egzemplarza nie sprowadzą. Poza tym możliwe, że leżakuje od czasów silniejszej złotówki, choć nie wiem z którego roku to model.<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafi, nie mieliby jak sprowadzić nawet bo Apart nie prowadzi już AP, to ostatnia sztuka jaka została.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w piątek w Kruku w Katowicach i przymierzałem min platynową Daytonę, o której tu koledzy pisali. Jest rzeczywiście wspaniała :). Ciężka jak cholera i ma przepiękną tarczę. Jedynie cena 260K troszkę wysoka ;). Ogólnie to chciałem ją przymierzyć aby wiedzieć jak ten zegarek wygląda na moim nadgarstku, ponieważ stalową bardzo ciężko spotkać. Powtórzę się - przepiękny zegarek.

Również Sky-Dweller jest wspaniały. Mają wersję z różowego złota na brązowym pasku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hacik, akurat wczoraj chciałem ją przymierzyć w Kruku przy 3+ ale wysłali ją do Katowic jakiś czas temu :/

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzyłem dzisiaj rano na zakupach w Auchan i kupiłem. Nie mogłem się oprzeć klasycznemu wyglądowi oraz 40% rabatowi :) kombinacja satynowanych uszu z polerownymi częsciami koperty wyglada swietnie. Zrobię lepsze zdjecia jak będzie światło a na teraz szybka fota z telefonu

 

hamilton.jpg
how to use print screen


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.