Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście całkowicie subiektywnie mogę potwierdzić, że LLD zachowuje się super w czasie noszenia i ergonomicznie też jest fajnie dopasowany.

Wiem, widziałem wielokrotnie zdjęcia Twojego LLD i nawet je chyba raz czy dwa komentowałem. Bardzo mi się podoba ten zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena nowego jest trochę przesadzona, ale dzięki kolegom z forum moża dostać spore upusty, poza tym bywają sporadycznie na bazarku i nieraz na portalach aukcyjnych i wtedy ceny są naprawdę przyzwoite.

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Przymierzałem w weekend... Alez jest moc!

 

SRG009P1_L.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czervony, miałem okazje przez kilka dni nosić ten zegarek. Jak dla mnie cudeńko. Świetnie prezentuje się na nadgarstku, ma odpowiedni rozmiar.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem w krakowskim Aparcie

img_prod3088_0_o.jpg

 

Zegarek bardzo mi się podoba, cena jak za własny mechanizm i całokształt zegarka również bardzo ciekawa.

Co mnie zniechęciło to bransoleta, wygląda bardzo delikatnie, nie jest masywna jak ja preferuję. Sam zegarek również dosyć lekki jak na swoje gabaryty.

 

No i tutaj doszedłem do kolejnej istotnej rzeczy: rozmiar (45,5mm) zdecydowanie nie na mój 16 cm nadgarstek. A szkoda, bo może przebolałbym bransoletę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czervony, miałem okazje przez kilka dni nosić ten zegarek. Jak dla mnie cudeńko. Świetnie prezentuje się na nadgarstku, ma odpowiedni rozmiar.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

 

Dzięki za opinię. Jest na mojej liście do zakupu. Muszę się jednak przyznać, że modyfikowana ETA w zegarku tej klasy (i w tej cenie) nieznacznie temperuje moją chęć zakupu. Być może zupełnie niepotrzebnie, ale tak już mam. Muszę jeszcze przemyśleć ten zakup i albo przełknąć ten fakt, albo skusić się na inny z listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mierzyłem nowego Zenitha Pilota wersję 40mm i…. rozczarowanie. Zegar zwyczajnie za mały nawet na mój rachityczny nadgarstek :huh: Poza tym miom zdaniem pasek (świetna skóra, świetnie wykonany) za szeroki do tego rozmiaru koperty. Chyba tylko kobiety będą dobrze czuły się w tym zegarze choć tu pasek pewnie nie podejdzie płci pięknej. Optycznie zegar wygląda na 38mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację bo na codzień spisuje się rewelacyjnie choć jeśli fundusze będą to w przyszłości chciałbym mieć coś z Zenitha i JLC. Bardzo cenię sobie te manufaktury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty i tak juz tylko Rolka bedziesz nosic :D

On powoli się przekonuje, że tego brzydala już nie chce nosić i szuka alternatywy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On powoli się przekonuje, że tego brzydala już nie chce nosić i szuka alternatywy :P

O nie, nie Rolo zostanie! Powiem Tobie więcej, lupkę polubiłem :ph34r:  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Krystian, nie narażaj się nam, lupkowcom.

Daleko do Ciebie nie mamy...  :D  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cer tom - zobaczysz Brachu, że Krystian po spotkaniu klubowym będzie jak trusia siedział grzecznie na forum i na Rolka już nigdy złego słowa nie powie :P  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekend w wiedniu jak zwykle owocny i mogłem sobie poogladać i przymierzać różne zegary.

 

Rolex: Nowy GMT Master II vs. Explorer II z biała tarczą - dalej wybór ogromnie cięzki i sam nie wiem co ostatecznie kupie. 

 

Chciałem przymierzyć nowego AP divera ceramicznego ale niestety dostępny jest tylko w butikach AP :/ ale Pan u Bucherera był tak miły, że pokazał mi tego:

 

Audemars-Piguet-Royal-Oak-Offshore-Diver

 

Na rece lezy genialnie ale jak to moja żona powiedziała "ten materiał wyglada jak kamien" i troche słabo to wyglada szkoda ze nie jest gładki.

 

Za to byłem w szoku bo mierzyliśmy z żoną AP RO w tej kolorystyce:

RoyalOak05.jpg

 

Ja 41 a zona 39 i stwierdzilismy, że to jest set, który kupimy w przyszłym roku bo od dłuższego czasu szukaliśmy takiego zestawu, żeby mieć zegarki z jednej seri.

Edytowane przez b4rt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
......

 

Za to byłem w szoku bo mierzyliśmy z żoną AP ROO w tej kolorystyce:

chyba za dużo o jedno "O" :)

ale klasyczny Royal Oak to piękna sprawa, myślę że coś od Pana Genty powinno się u mnie znaleźć prędzej czy później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj we Wrocławiu przymierzałem:

- Alpina Extreme Diver - fajny zegarek, tylko tarcza trochę nudna

- Oris Hand Winder - cieńki, ładna tarcza, fajny do garnituru.

- Tag Heuer Monaco chrono - kawał kloca, jednak za duży dla mnie.

No i na koniec:

- IWC Ingenieur - piękny zegarek, wygodny (nieduży i cieńki), z świetnie wkomponowaną bardzo dobrze wykonaną bransoletą, ładna tarcza, skuteczny dwustronny AR. Jednak Genta to był gość...

Trzeba się zastanowić.

 

Pozdrawiam

Tomek

Edytowane przez cer_tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, tego zenitha mierzyłeś?zenith-20-40.jpg

Edytowane przez ph7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie zmartwiłeś bo poważnie się nad nim zastanawiałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olbrzym, ale szczerze mówiąc przed przymiarką spodziewałem się, że na żywo będzie dużo większy, a tu niespodzianka, bo wcale aż tak bardzo nie przytłaczał mi nadgarstka. Co mnie pozytywnie zaskoczyło, to jak fajnie się układa na nadgarstku, naprawde byłem tym mile zaskoczony. Pozatym świetny kolor tarczy i ogólny design, na żywo naprawde daje rade. Spodobał mi się, nawet bardzo, a do tego jest niedrogi i świetnie wykonany.

 

sedy3ape.jpg

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.