Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Mierzyłem dzisiaj Seiko. Z wszystkich dostępnych najbardziej podpasował mi ten. Rozmiarem, kolorem i kształtem. O jakości nie będę pisał ale koperta jest wyprofilowana super. Leży super na nadgarstku i rozmiar też mi pasuje. 

post-57210-0-30214700-1384114157_thumb.jpg

post-57210-0-80458400-1384114195_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex Sub katalogowo 5850euro(o ile dobrze pamiętam) a u Kruka 33tys...

Oj Akis chyba nie. Jak byłem we Włoszech w tym roku to cena wyjściowa u AD była 6700 euro. Inna sprawa,że tam fajnie się negocjuje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Akis chyba nie. Jak byłem we Włoszech w tym roku to cena wyjściowa u AD była 6700 euro. Inna sprawa,że tam fajnie się negocjuje ...

Za 5800euro kupisz bez problemu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tanio...Kosztował 21tys,a mechanik 18tys,zrobili promocję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czeski błąd, zamiast 21 wklepałem 12, gdyby było 12 już bym wziął. :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że do 10% rabatu można by było próbować negocjować, ale ponieważ to była na razie tylko przymiarka, to zakończyła się bez negocjacji. Nie muszę Ci przecież tego pisać, że sam zegarek jest super i warto jest dać za niego takie pieniądze. Na ręku ułożył się jakby był robiony specjalnie pod taka grubość nadgarstka a 41mm to dla mnie idealny rozmiar zegarka.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash nie trzeba kilkunastu tysięcy. Ale jak X-wind w Polsce kosztuję 5,5k a ja po wysokim kursie euro kupiłem za 3,9k to chyba duża różnica. I nie trzeba mówić a pułapie kilkunastu tysięcy za zegarek.

Tomaszek bo każdy chce tez zarobić. Też pisałem do Pana Stanisława o Hamiltona ale cena dla mnie była za wysoka.

Pewnie, że każdy chce, moja uwaga o kosmosie miała charakter ogólny.

 

Wracając do tematu AT - w realu jest duuuużo ładniejsza jak na zdjęciach. Niestety nie znalazłem w trójmiejskich sklepach szarej wersji, która leży na bazarku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex Sub katalogowo 5850euro(o ile dobrze pamiętam) a u Kruka 33tys...

 

Ja ostatnio gdy przymierzałem się do rolexa zauwarzyłem Yacht Mastera II ze złotymi wstawkami na stali i tak sobi eprzeskoczyłem z submarina date zielonego na mastera i pytam się ile ;) Pan z całym szacunkiem żucił mi cenę 123k heh pomyślałem jak? żadnych wariacji na blacie jedynie odmierzanie czasu dla regat, złoto nawet po podwójnym rynkowym kursie nie zbliżylo by się do ceny zegarka i tak zaczołem się rozglądać na chrono za zegarkami i wpadł mi yacht master najpierwstalowy za jakies 45-55 jeśli dobrze pamiętam i tak sobie pomyślałem że sprawdzę ten za 123k i co się okazało nówka sztuka 2013 rok cena 61-65k w polskim serwisie aukcyjnym 68k da się? to samo niedawno jak brałem zegarek na internecie 25% taniej i dzwonie do sklepu u mnie w mieście i mówię że muszą mi zrobić taką cenę i jak będzie biorę jeszcze dziś no i zrobili o 1.5k drożej ale mi pasowało bo odpadły mi koszty wyjazdu plus sprawdzenia zegarka wiec prawie to samo a i tak jeszcze na mnie przyrobili z 10% ;) a wczesniej znajomemu mówili jak brał omegę ze 14 procent to max co może załatwić a u mnie wyszło 21%... zawsze sklepy mają duże pole manewru a jak ktoś wejdzie i kupi bez gadania mają na koszty na następne miesiące.


Omega seamaster planet ocean chrono orange, tag hauer grand carrera callibre 36 rs, longines evidenza ---->???
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash nie trzeba kilkunastu tysięcy. Ale jak X-wind w Polsce kosztuję 5,5k a ja po wysokim kursie euro kupiłem za 3,9k to chyba duża różnica. I nie trzeba mówić a pułapie kilkunastu tysięcy za zegarek.

Tomaszek bo każdy chce tez zarobić. Też pisałem do Pana Stanisława o Hamiltona ale cena dla mnie była za wysoka.

kornel91 - Hamilton to marka, której oficjalnie nie ma w Polsce, więc ciężko pisać o cenach takich zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ze sie wycofuja?? Kraj niby jakos sie rozwija, przybywaja drogi, stadiony, infrastruktura na plus, ludzie generalnie powinni sie bogacic a poza warszawa w 37 milonowym kraju nie mozna zobaczyc AP za witryna?! Nie dziwie sie troche czemu Patek nie przyjal zaproszenia od naszego Lukasza z Chronos 24 bo po co... Czas kazdego jest ograniczony i lepiej go wykorzystac tam gdzie no wlasnie... gdzie lepiej

Nawet Rolexa nie zobaczysz, a co dopiero AP?

Gdybys wiedzial, przez co ja musialem przejsc, zeby moc zobaczyc w Gdansku Explorera i Mastera - a wiedzieli, ze jeden z nich kupie!


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/rolex-submariner-date-nowy-i3706641695.html

 

tutaj nówka od ręki za 26 000 zamiast 33 000. Ale z cenami za dobra luksusowe już tak jest - brak konkurencji na rynku, mały zbyt, ceny ładują wysokie. Auta prestiżowych marek są u nas np znacznie droższe niż w Niemczech. Różnice dochodzą spokojnie do 15%, co przy np Audicy za 300 000 wynosi 45 000 zł. Tyle sztuk ile ma się sprzedać i tak się sprzeda po wyższej cenie, bo może z 5-10% "luksusowych" aut trafia do prywatnych właścicieli, reszta do firm.

 

Sorry za ciągnięcie OT.

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem. Widziałem. Przymierzyłem. :)  

Nowa Alpina 130.

Miałem przyjemność przymierzyć wersję złoconą.

Zegarek na pierwszy rzut oka i po dokładnym obejrzeniu bardzo dobrze wykonany. Koperta masywna, ale nie ciężka. Dość gruba, ale za to bardzo dobrze układa się na nadgarstku przez co, jest bardzo wygodny. Rozmiar można by rzec idealny - 41,5 mm, tak wygląda na moim 17,5 cm nadgarstku. 

Na duży plus zasługuje bardzo czytelna tarcza,proste w formie i bardzo dobrze wykonane wskazówki. Dodatkowego smaku dodają pięknie połyskujące, nakładane złote indeksy i logo  :) Bezel polerowany pięknie komponuje się z wypukłym szafirem, reszta koperty szczotkowana.

Zegarek utrzymany w retro stylu, ale nie do końca, w mojej ocenie niepotrzebnie przeszklony dekiel. Lepszym dopełnieniem byłby pełny dekiel np. ze starym logo Alpiny, ale to już mniej istotne. Dodatkowo moją uwagę zwróciły przyciski chronografu, i sama koronka. Duża, ładna, z dużym logo Alpiny koronka. 

 

Zdecydowanie słabym punktem tej Alpiny jest pasek. Bardzo słabo wykonany z materiału niezbyt przyjemnego w dotyku,  oczywiście nie pasek jest tu najważniejszy, nie mniej do tak pięknego zegarka, wg mnie najpiękniejszego zegarka w kolekcji Alpiny, warto było  dołożyć coś porządniejszego.  ;)

Reasumując bardzo dobra propozycja od Alpiny, na pewno ten model znajdzie wielu zwolenników, niewątpliwie piękny zegarek. Może się podobać :)

 

post-10703-0-88734800-1385235405.jpgpost-10703-0-50779400-1385235058.jpg

post-10703-0-73118100-1385235079.jpgpost-10703-0-75141600-1385235119.jpg

post-10703-0-86465700-1385235176.jpg

 

Edytowane przez Pionier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subtelny, delikatny, klasyczny Zenith Elite

post-57210-0-38613900-1385332233_thumb.jpg

post-57210-0-92298700-1385332235_thumb.jpg

post-57210-0-96941000-1385332237_thumb.jpg

post-57210-0-38146900-1385332240_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, byłem, zobaczyłem, przymierzyłem. Mowa o PP Nautilus, wersji Annual Calendar i Chronograph. Kopara mi opadła do samej ziemi, poważnie. Nie sądziłem, że jakością przebiją nawet moje AP! Te wszystkie szlify, załamania, no mówie Wam TOP ! Cóż chcieć więcej :) Oczy miałem jak złotówy, do tej pory zresztą jestem pod ogromnym wrażeniem. Troszkę się obawiałem, że wersja chrono będzie za gruba, nic podobnego, ma idealne proporcje, a przyciski od chronografu, to miód na me oczy. Każdy z nich jest super wygodny i bardzo komfortowy, co mnie naprawde bardzo cieszy. Mają wręcz idealny rozmiar (40,5mm). Niestety wciąż nie jestem pewien na którą wersje się zdecyduje, bo każda miała w sobie to coś. Niestety wersje z kalendarzem widziałem tylko na pasku, natomiast chronografy już na bransolecie. Tutaj należy dodać, że interesuje mnie tylko wersja z bransoletą właśnie, która notabene jest GE-NIA-LNA! Mówie Wam, cudo! Szara tarcza w Annual Calendar wydaje się być bardziej stonowana i uniwersalna, natomiast niebieska w chrono troszeczke bardziej jakby to powiedzieć - młodzieżowa, która chyba bądź co bądź bardziej przyciągała mój wzrok. Zresztą nie tylko mój, bo wszystkie miłe Panie które mi towarzyszyły stwierdziły, że chrono z niebieską tarczą jest najładniejszy :) Sam nie wiem, jestem rozdarty :D Tutaj chyba zadecyduje bardziej już przydatność komplikacji, aniżeli kolor tarczy. Jedno jest pewne, którego bym nie wybrał, to i tak będę mega zadowolony. Zdjęcia z przymiarki w późniejszym terminie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci chrono? Ta mała wskazówka w dole tarczy tylko paskudzi jej harmonię..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo chronograph naprawde daje rade, nic tam nie zaburza ogólnego wizerunku tarczy, wszystko wygląda bardzo dobrze :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wpadłeś, Michał.

Już nic nie będzie takie jak dawniej, nagle wszystkie Twoje AP, Rolki, Zenithy i Mosery będą Ci się wydawać tandetne...

 

Ale fakt, że ciemny Annual Calendar jest obłędny.

A Chrono mi się nie podoba, za ciężko na dole tarczy.

Edytowane przez cer_tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam być szczery, to jakości wykonania w Moserze chyba nic nie przebije. Chodzi mi o samą kopertę.

 

EDIT : zapomniałem dodać, że bardzo dobre na mnie wrażenie zrobiła też wersja z jasną tarczą :

 

post-27475-0-80910400-1385494633_thumb.jpg

 

Niestety zdjęcia są tak do d*py, że nie oddają uroku tych zegarków :( Nawet nie ma co wklejać.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie daj nam czekać aż tak długo na kolejne zdjęcia. Daj chociaż popatrzeć :)

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.