Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździli Polonezami z folią na siedzeniach, to i zegarek można nosić w foliach...

Za to po roku wystawi na sprzedaż nówkę w foliach, nieużywaną :)

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygladnij się kopercie w powiększeniu. Wiem jak wygląda AP w foliach.

Wprawne oko, nie ma to tamto ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się wie ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my tu o zegarku czy o facecie  :P... A swoją drogą tego RM też chętnie wrzucę na nadgarstek. Muszę sprawdzić harmonogram imprez urodzinowych dzieci z przedszkola. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszenie zegarka w foliach, żenada. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszenie zegarka w foliach, żenada. 

Fakt trochę to dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt trochę to dziwne...

 

To, że ktoś ma pieniądze na jakiś zegarek to jeszcze nie znaczy, że go na niego stać, ale wtedy chyba w ogóle go nie nosi  :wacko:

Ciekawy typ, chciałbym z takim chwilę pogadać. Może wpadłby na Forum?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie będę zapraszał. Mógłby mnie zlinczować przeczytawszy wszystkie Wasze komentarze ;-). Musze jednak dodać, że kolekcję ma zacną. Oprócz AP i wspomnianego RM, widziałem już u jego żony na ręce Daytonę oraz Hublota inkrustowanego diamentami. On sam ma jeszcze Suba, a to z pewnością nie wyczerpuje zbioru...

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez czervony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam specyficzne podejście do życia, a przez to i do rzeczy użytkowych, i w takich kategoriach traktuję zegarki. Kupuję sobie zegarki na jakie mnie stać i dają mi więcej zadowolenia, niż te które podziwiam, ale tylko oglądam. Zegarek z folią by się nie porysował jest dla mnie poza wszelkimi normami. Zegarek ma cieszyć mnie, a nie wzbudzać podziw innych, nic na pokaz, to takie prostackie. Gość może mieć wiele innych, ciekawszych zegarków, ale ta folia mówi wszystko o właścicielu. Nie podejrzewam go o to , ze nie zauważył folii  :).   


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ktoś za pare lat kupi zegarek w stanie NOS to każdy jest podniecony jak arab na kurs pilotażu :) moje zdanie jest takie, że każdy używa zegarek jak chce, czy jest na niego go stać czy nie. A przklady prostackiego zachowania znam inne ;)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam specyficzne podejście do życia, a przez to i do rzeczy użytkowych, i w takich kategoriach traktuję zegarki. Kupuję sobie zegarki na jakie mnie stać i dają mi więcej zadowolenia, niż te które podziwiam, ale tylko oglądam. Zegarek z folią by się nie porysował jest dla mnie poza wszelkimi normami. Zegarek ma cieszyć mnie, a nie wzbudzać podziw innych, nic na pokaz, to takie prostackie. Gość może mieć wiele innych, ciekawszych zegarków, ale ta folia mówi wszystko o właścicielu. Nie podejrzewam go o to , ze nie zauważył folii  :).   

 Trafiłeś w samo sedno  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ktoś za pare lat kupi zegarek w stanie NOS to każdy jest podniecony jak arab na kurs pilotażu :) moje zdanie jest takie, że każdy używa zegarek jak chce, czy jest na niego go stać czy nie. A przklady prostackiego zachowania znam inne ;)

Znam wielu kolekcjonerów, którzy kupują, kolekcjonują zegarki, ale ich nie używają, nie noszą i ich kolekcje pozostają NOS.

Co innego dbać o zegarek, starć się zachować go w jak najlepszym stanie, a co innego nosić " szpanować" bardzo fajnym zegarkiem, ale oklejonym folią ochronną. Nie sądzisz?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę sie z Tobą jeżeli ktoś faktycznie szpanuje zegarkiem, ale jeżeli ktoś kupił go tylko dla swojej przyjemności to niech go sobie nosi nawet w streczu owiniętym :)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przymierzałem dwa nowe Tagi. Pierwszy to nowy 500M z cermicznym bezelem i chronografem - miazga :) Piękny niebieski i zadzwiająco niska cena jak na jakość. Katalogowo coś powyżej 14 tys minus 15% bez targowania :) Naprawdę super zegarek. Jedyne co mnie raziło to gumowane końcówki przycisków chrono.

Drugi to nowa, odświeżona Carrera 41mm z pełnym datownikiem (day date) i nakładanym logo na tarczy. Kurcze, miałem na ręce wersję z czerwonymi wskazówkami chrono no i miazga :) Piękny. A wszystko zepsuł pasek kauczukowy, który w nowej wersji ma jakieś takie metalowe wzmocnienia przy uszach i przez to nie układa się na nadgarstku jak należy. Robią się takie "kanty" za uszami bo pasek nie zagina się naturalnie za uszami zegarka tylko jakieś 0,5cm za uszami. Nie wiem czy dobrze to opisałem :) Ale zawsze pozostaje bransoleta w tej samej cenie :) 15770 z metki. Good Price :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak się na nich jeździło??? :lol:

Edytowane przez anda_7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nartach jeździło się ekstra, na UN trafiłem łażąc wieczorem po Livinio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem w sobotę takiego IWC. Zabójczy zegarek! Kilka warstw na tarczy robi niesamowite wrażenie. Pięknie wykonany.

post-61776-1392706089,5829_thumb.jpg

Edytowane przez mikeb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie wstawiłeś zdj nadgarstkowego z tym IWC :/<br /><br /><br />Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apart nie ma go jeszcze w sprzedaży?


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E947AEE6-BAD3-4112-A382-507351ECF8EA_zps

Ja znow mierzylem tego AP, zaczyna sie snic po nocach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E947AEE6-BAD3-4112-A382-507351ECF8EA_zps

Ja znow mierzylem tego AP, zaczyna sie snic po nocach

Za ile można go kupić w Szwajcarii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.