Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

20131031153036545.jpg

 

A ja przymierzyłem dziś Rangemana, i kurde nie wiem czy nie za duży to klocek jednak ehh, pewnie i tak kupię ale mógłby mieć gabaryty Risemana jednak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mierzyłem Tudor Black Bay, szczerze mówiąc zaskoczony byłem jak koledzy się tym zegarkiem jarali, do dziś :) ten zegarek jest rewelacyjny!!! Zdjęcia z sieci nie oddają nawet połowy efektu tego zegarka :) jestem nim zauroczonych :D


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie osobiście większe wrażenie zrobił Pelagos :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mierzyłem Tudor Black Bay, szczerze mówiąc zaskoczony byłem jak koledzy się tym zegarkiem jarali, do dziś :) ten zegarek jest rewelacyjny!!! Zdjęcia z sieci nie oddają nawet połowy efektu tego zegarka :) jestem nim zauroczonych :D

:)  :) 

 

tu1_zps1998cbf5.jpg

 

 

tu3_zpsc60ed433.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odwrotnie w tym przypadku. Zdjęcia super, a zegarek w rzczywistości nie zachwycił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś przymierzyłem Rangeman'a

 

casio-g-shock-gw-9400-rangeman-watch-1_zfajny zegarek, duży, nosiłbym bez problemów, mimo że mam dość szczupły nadgarstek. Cena na razie kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja niedawno przymierzyłem  mniejszą -40 mm  wersję znanego z ubiegłego roku  Zenitha Pilota Aeronef typ 20...

dobra ( własny werk, ciekawa koperta z nietypowo montowanymi uszami i świetną koronką, bardzo praktyczny , podgumowany pasek )  alternatywa dla przewartościowanego bazowego pilota IWC choć designersko koncepcja nieco inna . 

post-55792-0-90626800-1383564508_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kolei, najpierw zaczne od najfajniejszych, na pierwszy strzał Ingenieur Chrono Racer z szarą tarczą. Zegarek dosłownie kosmos! Powiedziałbym, że wygląda o niebo lepiej od całej rzeszy Hublotów i AP chrono (razem wziętych) z którymi to sobie porównywałem ten zegarek. IWC stworzył naprawde niesamowity czasomierz, ciężki, masywny, o wyjątkowo sportowm charakterze i przedewszystkim bardzo, ale to BARDZO dobrze wykonany ! Wszystkiego dopełnia jeszcze fantastyczny, metaliczno-antracytowy kolor tarczy. Jakość w tym Inge jest naprawde na najwyższym poziomie, ten zegar trzeba mieć w ręcę, żeby wiedzieć o czym mówie. Jeżeli ktoś się nad nim zastsnawia i ma kawał łapska, to nie ma o czym myśleć - jest wart każdej złotówki. W zasadzie, to moim zdaniem nie ma on konkurencji, jeżeli chodzi o sportowe chrono w tej cenie. I mówie to z czystym sumieniem. Szczerze Wam powiem, że narobił mi strasznego smaka, bo pomimo tego, że byłem już prawie zdecyduowany na Patka, to teraz mam od nowa kocioł w głowie, bo mógłbym mieć w tej cenie tego Inge i np. GO Diary (o którym pare słów wkrótce) i jeszcze by zostało na jakiegoś GSa ;) Ale żeby nie było tak różowo, to muszę też wspomnieć o gabarytach Ingenieura, a te są ogromne! Jest sporo większy od AP Divera. Niewątpliwie trzeba mięć kawał łapy, żeby móc nosić taki zegar, na mniejsze nadgarstki niż 20cm. się nie nada, absolutnie nie. Ja osobiście mam mieszane uczucia, bo z jednej strony wyleczyłem się już dawno z tak dużych zegarków, tak z drugiej strony mierząc tego Inżyniera nie miałem większych problemów z jego rozmiarem, leżał na moim nadgarstku całkiem dobrze i do tego wydawał mi się dość wygodnym zegarkiem. Suma sumarum rozmiar mógłby być jednak troszke mniejszy, gdyby miał 43mm, to byłby idealny i wtedy pewnie bym się nawet nie zastanawiał.

 

Proszę się zbytnio nie sugerować zdjęciami, bo te robione telefonem sporo przekłamują. W rzeczywistości zegarek na moim nadgarstku jest mimo wszystko mniejszy :)

 

post-27475-1383642509,866_thumb.jpg

 

post-27475-1383642549,4428_thumb.jpg

 

post-27475-1383642563,5619_thumb.jpg

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że nie jest na bransolecie,ale wtedy ważyłby z ćwierć kg..  :) Ilo toto kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię czuć zegarek na ręku, a tego klocka rzeczywiście było czuć, a z bransoletą, to już w ogóle :) Warto też wspomnieć o wysokiej jakości paska do tego zegarka, jest naprawde najwyższych lotów. Cena w granicach 9 tysięcy euro.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek fajny,ładna tarcza i cała reszta. Wydaję mi się jednak,że jest dość "gruby"...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo jest gruby :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzylem ostatnio kilka. Najpierw dwa Hubloty Classic Fusion

 

post-61776-1383660672,7078_thumb.jpg

 

i

 

post-61776-1383660694,5433_thumb.jpg

 

Chrono zdecydowanie fajniejszy. Mają coś w sobie ale jednak wolałbym np. Choparda MM.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potem poszły dwa IWC Portuguese: classic i Yacht Club

post-61776-1383661007,4487_thumb.jpg

 

Classic mnie zupełnie nie przekonuje ale nie mogę trafić na wersje z szafirową sekundą.

 

Yacht Club - fajny ale mniejsze wrażenie niż za pierwszym razem

 

post-61776-1383661109,1314_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec dwa Panerai: 312 i 359.

 

No i konsekwentnie PAM 359 pozostaje moim nr 1 na liście zakupów na 2014... Na ręku naprawdę robi wrażenie. :-)

 

post-61776-1383661438,7767_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę jeszcze przymierzyć garniturowce UN Classico i VC Patrimony. Porównując na wystawie jednak VC prezentuje się lepiej chociaż korci mnie ta szafirowa sekunda w UN. Moze dziś przymierzę oba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym zegarkiem był JLC Duometre (wersja w różowym złocie i limitowana w białym złocie). Jest to jeden z tych zegarków, które bardzo chciałem zobaczyć na żywo, gdyż na zdjęciach mi się przeokrutnie podobał, a i bardzo byłem ciekawy tej porcelaonowej tarczy i tutaj już wręcz przeciwnie - w sieci na zdjęciach ta tarcza wyglądała nieco średnio :

 

post-27475-0-38311800-1383661613_thumb.jpg

 

Natomiast na żywo wyglada to super! Nie tylko tarcza, bo i cały zegarek zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie i napewno wezmę go pod uwagę, ale raczej jeżeli już, to wersje w białym złocie. Różowe złoto pomimo, że jest piękne, to raczej do mnie nie pasuje. Zegarek naprawde bardzo wygodny o idealnym rozmiarze 42mm. Co zwracało na siebie uwagę, to koperta, która jest po części szczotkowana, a po części wypolerowana na wysoki połysk, czyli to co lubię. Najpiękniejszą jednak częścią zegarka jest jego tyłek :

 

post-27475-0-66364100-1383662018_thumb.jpg

 

Mówię Wam, można się zakochać, ja nie mogłem odkleić od niego wzroku :)

 

Tak się prezentuje u mnie na nadgarstku wersja limitowana w białym złocie :

 

ejeqe2u4.jpg

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne dzieło sztuki tylko..mało funkcjonalne.Jeżeli chodzi o stronę estetyczną-super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj robiłem kolejne podejście pod Tudora BB, przy okazji zrobiłem przymiarke planu zegarkowego na przyszły rok :)Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ale w tym Tudorze wskazówka godziny mi wyjątkowo nie leży. No i ten pasek tu wg mnie nie pasuje. Lepszy byłby na bransolecie albo gumie.

Fajne zrobiłeś porównanie z Rolexem. Widać ładnie różnicę. Na korzyść Rolka jednak :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pasek według mnie to mistrzostwo świata :) pasuje jak ulał. Co do bransolety to się nie wypowiem bo jeszcze nie widziałem.


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek jest doskonały, świetnie dopasowany, zapinka również świetna, no i zegarek też daje radę ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.