Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Taktic

ROLNIX SHOW

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, zegarsk1 napisał(-a):

Jest super okazja

Damki się nie liczą 🤪


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, zegarsk1 napisał(-a):

Jest super okazja

Screenshot_20210618-232635_Vinted.thumb.jpg.23fc4f744f18ecc1884e513e7d03b119.jpgScreenshot_20210618-232608_Vinted.thumb.jpg.5141b8dd754edd9c5af9b48cb6ee650f.jpg

image.png.af67012fcfb91699ca37b8a4cf93656f.png

Edytowane przez Markiza

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Clone robiony na specjalne zamówienie", pewnie poprawili trochę błędy oryginału. I sądząc po fotografii, ciągnęli tego "clone" na sznurku za samochodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://allegrolokalnie.pl/oferta/zegarek-rolex-5bb

 

bez licytacji zaproponował mi, że za 600 zł puści, zgodziłem się, ale napisałem, że z braku kaski dzisiaj prześlę 300 zł zadatku ( zadatku) a jutro resztę,

a mój plan jest taki:

następnie dopłacę do 600 złotych, czyli te trzysta i poproszę o wysłanie, zegar przyjdzie, ale nie będzie to oczywiście rolex jak jest to opisane w aukcji tylko roleks jak widac na foto, wówczas odeślę i będę wnioskował o zwrot 300 złotych oraz 300 złotych zadatku ale razy 2, gdyż będe miał do tego prawo zgodnie z KC, na okoliczność iż nie doszło do transakcji z winy sprzedającego, albowiem nie otrzymałem zegarka rolex o którym stanowi aukcji a wyłącznie coś na czym widnieje napis rolex. 

pytanie czy się zgodzi na zadatek :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
https://allegrolokalnie.pl/oferta/zegarek-rolex-5bb
 
bez licytacji zaproponował mi, że za 600 zł puści, zgodziłem się, ale napisałem, że z braku kaski dzisiaj prześlę 300 zł zadatku ( zadatku) a jutro resztę,
a mój plan jest taki:
następnie dopłacę do 600 złotych, czyli te trzysta i poproszę o wysłanie, zegar przyjdzie, ale nie będzie to oczywiście rolex jak jest to opisane w aukcji tylko roleks jak widac na foto, wówczas odeślę i będę wnioskował o zwrot 300 złotych oraz 300 złotych zadatku ale razy 2, gdyż będe miał do tego prawo zgodnie z KC, na okoliczność iż nie doszło do transakcji z winy sprzedającego, albowiem nie otrzymałem zegarka rolex o którym stanowi aukcji a wyłącznie coś na czym widnieje napis rolex. 
pytanie czy się zgodzi na zadatek  

Jesteś mistrzem zła

A zegarek marki „rolex ze zdjęć” jest unikatowy

A i jeszcze jedno, jak nie odda po dobroci, to proces i egzekucja może wyjść Cię więcej, niż fun z tego pranka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, ze ten "marki rolex" w wielu filmach o Bondzie zdążył już zagrać. Wyszczerbienia na skałach w pobliżu Jamajki, rysy powstałe na Matterhornie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Szyszkops napisał(-a):


Jesteś mistrzem zła emoji6.png

A zegarek marki „rolex ze zdjęć” jest unikatowy emoji18.png

A i jeszcze jedno, jak nie odda po dobroci, to proces i egzekucja może wyjść Cię więcej, niż fun z tego pranka emoji41.png

może i wyjdzie więcej, ale w przypadku osądzenia na moją korzyść zwracane sa mi wszystkie opłaty sądowe natomiast Sąd w Lublinie w e-postępowaniu weźmie jakieś 35 zł :) 

39 minut temu, Szyszkops napisał(-a):


Jesteś mistrzem zła emoji6.png

A zegarek marki „rolex ze zdjęć” jest unikatowy emoji18.png

A i jeszcze jedno, jak nie odda po dobroci, to proces i egzekucja może wyjść Cię więcej, niż fun z tego pranka emoji41.png

miszcz złaaaa ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miszcz złaaaa  

Komor weźmie zaliczki, a potem dostaniesz umorkę, bo bezskuteczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee ok. 1200 zł raczej ściągną, może jeansy z niego ściągnie lub wannę zabierze :)  a jak nie to nie, ale już nie bedzie sprzedawał rolniksów :) 

ps. jeszcze nie odpisał czy zgadza się na zadatek :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eee ok. 1200 zł raczej ściągną, może jeansy z niego ściągnie lub wannę zabierze   a jak nie to nie, ale już nie bedzie sprzedawał rolniksów  
ps. jeszcze nie odpisał czy zgadza się na zadatek  

Mnie wychodzi 900 plus koszty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Szyszkops napisał(-a):


Mnie wychodzi 900 plus koszty emoji18.png

pewnie same czynności egzekucyjne a koszty zastępstwa itd ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, paul221 napisał(-a):

sam "werk" wart jakieś 30 koła a no i plus bateryjka atomowa jakieś 10 koła no i ta data wysyłana prosto do receptorów mózgowych posiadacza takiego cóóóda ;) jestem pod wrażeniem 

2 minuty temu, Szyszkops napisał(-a):


Tif Fany! Tylko się chyba trzasnął w cenie - za mało zer - za taki okaz można chyba cisnąć więcej?

to jest okazja, cos podobnego do 6 w lotto, nic tylko brać, a cena taka niska, bo przeciez jest wyraźnie napisane, trzeba go odnowić hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KobyS0 napisał(-a):

eee ok. 1200 zł raczej ściągną, może jeansy z niego ściągnie lub wannę zabierze :)  a jak nie to nie, ale już nie bedzie sprzedawał rolniksów :) 

ps. jeszcze nie odpisał czy zgadza się na zadatek :) 

 

Wypłacą w rolniksach.

 

 

4 godziny temu, paul221 napisał(-a):

 

Nie dość, że "Tiffany", to jeszcze na dodatek "pięknie cyka", mimo że "wymaga odświeżenia", na szczęście tylko lekkiego. Ale w jednej sprawie muszę zgłosić protest: dlaczego tylko explorer 2? Bez kozery daję 5!

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, KobyS0 napisał(-a):

https://allegrolokalnie.pl/oferta/zegarek-rolex-5bb

 

bez licytacji zaproponował mi, że za 600 zł puści, zgodziłem się, ale napisałem, że z braku kaski dzisiaj prześlę 300 zł zadatku ( zadatku) a jutro resztę,

a mój plan jest taki:

następnie dopłacę do 600 złotych, czyli te trzysta i poproszę o wysłanie, zegar przyjdzie, ale nie będzie to oczywiście rolex jak jest to opisane w aukcji tylko roleks jak widac na foto, wówczas odeślę i będę wnioskował o zwrot 300 złotych oraz 300 złotych zadatku ale razy 2, gdyż będe miał do tego prawo zgodnie z KC, na okoliczność iż nie doszło do transakcji z winy sprzedającego, albowiem nie otrzymałem zegarka rolex o którym stanowi aukcji a wyłącznie coś na czym widnieje napis rolex. 

pytanie czy się zgodzi na zadatek :) 

Dzwonili z piekła, chcą Twój numer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, zegarsk1 napisał(-a):

Dzwonili z piekła, chcą Twój numer.

uuu widzę, że Kolega ma niezłe znajomości w wyższych a raczej niższych sferach ;) 

ps. a tak się zapytam, skąd oni mają do Ciebie numer telefonu ............... i tu jest zagadka............... :)   MISTRZU.......... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rzadki model daytony. Pewnie jakaś limitka. Ja bym brał. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.