Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Taktic

ROLNIX SHOW

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Albo nawet utwór zaśpiewany przez mistrza karaoke🤣

Albo nawet utwór zaśpiewany przez mistrza karaoke🤣

Edytowane przez petruss
Coś się dubluje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na tego Rolniksa i się zastanawiam, chromowany czy co? I ta artretyczna żabia łapka, co ma robić za koronę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na szopipipipipipi.... Rolex leżą bez kolejki.. 

Screenshot_20220604-164115.thumb.png.7fd2db0e3cca0ed08891aee100deed68.png

 

I nie tylko.. 

Screenshot_20220604-163850.thumb.png.e0ae708be6d3ca100db906d50a7d4393.png

Screenshot_20220604-163937.thumb.png.4501c4a857990992f5bf59fddc449f10.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na szopipipipipipi.... Rolex leżą bez kolejki.. 
Screenshot_20220604-164115.thumb.png.7fd2db0e3cca0ed08891aee100deed68.png
 
I nie tylko.. 
Screenshot_20220604-163850.thumb.png.e0ae708be6d3ca100db906d50a7d4393.png
Screenshot_20220604-163937.thumb.png.4501c4a857990992f5bf59fddc449f10.png
I na pewno ceny atrakcyjne

Wysłane z mojego RMX1993 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś Milgauss w kwarcu?
image.thumb.png.96594f5b0d07c8804496b349ddafe0bf.png

image.png.41605a0078c479bf996de1633f5883d4.png

 

Chłop nawet w opisie nie twierdzi że to replika. Ręce opadają. Z ciekawości zajrzałem na OLX i mam wrażenie że to cygański jarmark normalnie... 😕

 

image.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Rewelacyjnie: większość kupujących jest wyjątkowo zadowolona z tego ogłoszeniodawcy"... Mam wrażenie, że walczymy z wiatrakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.09.2022 o 15:57, Sierżant Julian napisał(-a):

"Rewelacyjnie: większość kupujących jest wyjątkowo zadowolona z tego ogłoszeniodawcy"... Mam wrażenie, że walczymy z wiatrakami.

 

Tak, właśnie to jest to co zwróciło moją uwagę i chyba najbardziej boli - nie wierzę, że ludzie nie zdają sobie sprawy że jest to ordynarna podróbka - za 100 zł kupisz co najwyżej Q&Q, albo jakieś Casio F-91W (klasyk swoją drogą). A to teoretycznie ma być zegarek szwajcarski. I to Rolex. Więc imho - typowe janosikowanie z tłumaczeniem sobie 'po co przepłacać, to wszystko i tak klepią w chinach'. Cóż, stan umysłu... 😕 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce niewiele osób interesuje się zegarkami i ma jakieś pojęcie o ich cenach niemniej nazwę Rolex pewnie każdy słyszał. Chodzi mi o to, że dla większości społeczeństwa normalny zegarek to jest jakiś noname z Chin. Potem są Geneva Q&Q czy Perfect czyli już lepsze zegarki a takie podstawowe Casio czy Seiko za 200-300 to już wyroby luksusowe jak taka osoba zobaczy na portalu ofertę Rolexa za no nie 100 ale 1000 czy 1500 zł może być przekonana, że jest to zegarek oryginalny.
Mój teść pracuje w budowlance zawsze nosił właśnie jakieś wyroby chińskie i szybko mu się rozlatywały więc kupiłem mu na prezent podstawowego G-Shock'a i tak nie korzystałby z żadnych dodatkowych funkcji. Nosi go owszem - w niedziele i święta.

Wysłane z mojego RMX1993 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ktoś specjalnie robi takie zdjęcia mechanizmu, żeby nie było widać regulacji balansu, która zdradza, że to fejk :D


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z tym Rolkiem mocno uważał. Dziś Chińczycy robią już tak dobre podróbki że bez lupy jubilerskiej tudno ocenić fakea. Warto przyjrzeć się wskazówkom. One są zazwyczaj słabo obrobione. Myślę że też sama cena dużo Ci powie. Pamiętaj tu raczej nie ma okazji :(

A ten film może CIę przerazić :(

 

A ten z Omegą to już w ogóle

Wychodzi na to, że już niedługo trzeba będzie do oryginału porównywać. A to smutne :(

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to proceder trwający od dłuższego czasu, ale ja natknąłem się na to dzisiaj. Podróbka Rolexa w złocie (rzekomo prawdziwym) i z brylantami (rzekomo prawdziwymi). Cena chyba wykracza poza standardowe podróbki, chociaż jest i tak ułamkiem ceny oryginału. Oprócz tego widziałem też z mechanizmem kwarcowym zdaje się

Screenshot_20221018_193858_Firefox.jpg

Screenshot_20221018_193843_Firefox.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy mógłby się wypowiedzieć jakiś spec czy wyrzucić to od razu do śmieci?

 

Edytowane przez masterszef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.10.2022 o 19:43, cjareck napisał(-a):

Nie wiem, czy to proceder trwający od dłuższego czasu, ale ja natknąłem się na to dzisiaj. Podróbka Rolexa w złocie (rzekomo prawdziwym) i z brylantami (rzekomo prawdziwymi). Cena chyba wykracza poza standardowe podróbki, chociaż jest i tak ułamkiem ceny oryginału. Oprócz tego widziałem też z mechanizmem kwarcowym zdaje się imageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1

Screenshot_20221018_193858_Firefox.jpg

Screenshot_20221018_193843_Firefox.jpg

Waga 108 gram złotego zegarka na bransolecie? Nawet ze stali waży ok 150 a więc co pewnie "tytanowe-złoto"? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie zgłaszałem tego typu oferty ale jak z hydrą, w miejsce zdjętej jednej pojawiają się 3 kolejne. Wystarczy wpisać Omega czy Rolex i sortowanie od najtańszych...

Wysłane z mojego RMX1993 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, masterszef napisał(-a):

Witam czy mógłby się wypowiedzieć jakiś spec czy wyrzucić to od razu do śmieci?

signal-2022-11-02-00-34-07-933.jpg

 

Smiec


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, masterszef napisał(-a):

Witam czy mógłby się wypowiedzieć jakiś spec czy wyrzucić to od razu do śmieci?

...

 

Ah jaka luma - mistrzostwo :)


instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to też podróba? Jakbym mógł was prosić na co zwracacie uwagę czy to podróba czy nie

 

Edytowane przez masterszef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, masterszef napisał(-a):

Panowie to też podróba? Jakbym mógł was prosić na co zwracacie uwagę czy to podróba czy nie

signal-2022-11-02-00-35-36-164.jpg

 

Masz rękę do szitu... Tutaj nie trzeba zbytnio szukać - nie widzisz jak to jest zrobione? Tak na chłopski rozum i mały rzut oka - dałbyś za taki badziew ponad 5 dych (cennikowo) a ponad stówę na rynku?


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, masterszef napisał(-a):

Panowie to też podróba? Jakbym mógł was prosić na co zwracacie uwagę czy to podróba czy nie

signal-2022-11-02-00-35-36-164.jpg

Wykopany razem z burakiem cukrowym?

 

Ps. Kolor wskazówki GMT, koronka i osłona koronki, bezel, bransoleta, napisy na tarczy, indeksy, itp. Szmelc.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.10.2022 o 19:43, cjareck napisał(-a):

Nie wiem, czy to proceder trwający od dłuższego czasu, ale ja natknąłem się na to dzisiaj. Podróbka Rolexa w złocie (rzekomo prawdziwym) i z brylantami (rzekomo prawdziwymi). Cena chyba wykracza poza standardowe podróbki, chociaż jest i tak ułamkiem ceny oryginału. Oprócz tego widziałem też z mechanizmem kwarcowym zdaje się imageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1

Screenshot_20221018_193858_Firefox.jpg

Screenshot_20221018_193843_Firefox.jpg

kiedyś były włoskie "rolexy", w prawdziwym złocie.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.