Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

33 minuty temu, zegarsk1 napisał(-a):

Jest super okazja

Damki się nie liczą 🤪

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Posted (edited)
9 godzin temu, zegarsk1 napisał(-a):

Jest super okazja

Screenshot_20210618-232635_Vinted.thumb.jpg.23fc4f744f18ecc1884e513e7d03b119.jpgScreenshot_20210618-232608_Vinted.thumb.jpg.5141b8dd754edd9c5af9b48cb6ee650f.jpg

image.png.af67012fcfb91699ca37b8a4cf93656f.png

Edited by Markiza

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

"Clone robiony na specjalne zamówienie", pewnie poprawili trochę błędy oryginału. I sądząc po fotografii, ciągnęli tego "clone" na sznurku za samochodem.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/zegarek-rolex-5bb

bez licytacji zaproponował mi, że za 600 zł puści, zgodziłem się, ale napisałem, że z braku kaski dzisiaj prześlę 300 zł zadatku ( zadatku) a jutro resztę,

a mój plan jest taki:

następnie dopłacę do 600 złotych, czyli te trzysta i poproszę o wysłanie, zegar przyjdzie, ale nie będzie to oczywiście rolex jak jest to opisane w aukcji tylko roleks jak widac na foto, wówczas odeślę i będę wnioskował o zwrot 300 złotych oraz 300 złotych zadatku ale razy 2, gdyż będe miał do tego prawo zgodnie z KC, na okoliczność iż nie doszło do transakcji z winy sprzedającego, albowiem nie otrzymałem zegarka rolex o którym stanowi aukcji a wyłącznie coś na czym widnieje napis rolex. 

pytanie czy się zgodzi na zadatek :) 

bez licytacji zaproponował mi, że za 600 zł puści, zgodziłem się, ale napisałem, że z braku kaski dzisiaj prześlę 300 zł zadatku ( zadatku) a jutro resztę,
a mój plan jest taki:
następnie dopłacę do 600 złotych, czyli te trzysta i poproszę o wysłanie, zegar przyjdzie, ale nie będzie to oczywiście rolex jak jest to opisane w aukcji tylko roleks jak widac na foto, wówczas odeślę i będę wnioskował o zwrot 300 złotych oraz 300 złotych zadatku ale razy 2, gdyż będe miał do tego prawo zgodnie z KC, na okoliczność iż nie doszło do transakcji z winy sprzedającego, albowiem nie otrzymałem zegarka rolex o którym stanowi aukcji a wyłącznie coś na czym widnieje napis rolex. 
pytanie czy się zgodzi na zadatek  

Jesteś mistrzem zła

A zegarek marki „rolex ze zdjęć” jest unikatowy

A i jeszcze jedno, jak nie odda po dobroci, to proces i egzekucja może wyjść Cię więcej, niż fun z tego pranka

Widać, ze ten "marki rolex" w wielu filmach o Bondzie zdążył już zagrać. Wyszczerbienia na skałach w pobliżu Jamajki, rysy powstałe na Matterhornie...

28 minut temu, Szyszkops napisał(-a):

Jesteś mistrzem zła emoji6.png

A zegarek marki „rolex ze zdjęć” jest unikatowy emoji18.png

A i jeszcze jedno, jak nie odda po dobroci, to proces i egzekucja może wyjść Cię więcej, niż fun z tego pranka emoji41.png

może i wyjdzie więcej, ale w przypadku osądzenia na moją korzyść zwracane sa mi wszystkie opłaty sądowe natomiast Sąd w Lublinie w e-postępowaniu weźmie jakieś 35 zł :) 

39 minut temu, Szyszkops napisał(-a):

Jesteś mistrzem zła emoji6.png

A zegarek marki „rolex ze zdjęć” jest unikatowy emoji18.png

A i jeszcze jedno, jak nie odda po dobroci, to proces i egzekucja może wyjść Cię więcej, niż fun z tego pranka emoji41.png

miszcz złaaaa ;) 

miszcz złaaaa  

Komor weźmie zaliczki, a potem dostaniesz umorkę, bo bezskuteczna

eee ok. 1200 zł raczej ściągną, może jeansy z niego ściągnie lub wannę zabierze :)  a jak nie to nie, ale już nie bedzie sprzedawał rolniksów :) 

ps. jeszcze nie odpisał czy zgadza się na zadatek :) 

eee ok. 1200 zł raczej ściągną, może jeansy z niego ściągnie lub wannę zabierze   a jak nie to nie, ale już nie bedzie sprzedawał rolniksów  
ps. jeszcze nie odpisał czy zgadza się na zadatek  

Mnie wychodzi 900 plus koszty

17 minut temu, Szyszkops napisał(-a):

Mnie wychodzi 900 plus koszty emoji18.png

pewnie same czynności egzekucyjne a koszty zastępstwa itd ??? 

3 minuty temu, paul221 napisał(-a):

sam "werk" wart jakieś 30 koła a no i plus bateryjka atomowa jakieś 10 koła no i ta data wysyłana prosto do receptorów mózgowych posiadacza takiego cóóóda ;) jestem pod wrażeniem 

2 minuty temu, Szyszkops napisał(-a):

Tif Fany! Tylko się chyba trzasnął w cenie - za mało zer - za taki okaz można chyba cisnąć więcej?

to jest okazja, cos podobnego do 6 w lotto, nic tylko brać, a cena taka niska, bo przeciez jest wyraźnie napisane, trzeba go odnowić hahaha

4 godziny temu, KobyS0 napisał(-a):

eee ok. 1200 zł raczej ściągną, może jeansy z niego ściągnie lub wannę zabierze :)  a jak nie to nie, ale już nie bedzie sprzedawał rolniksów :) 

ps. jeszcze nie odpisał czy zgadza się na zadatek :) 

Wypłacą w rolniksach.

4 godziny temu, paul221 napisał(-a):

Nie dość, że "Tiffany", to jeszcze na dodatek "pięknie cyka", mimo że "wymaga odświeżenia", na szczęście tylko lekkiego. Ale w jednej sprawie muszę zgłosić protest: dlaczego tylko explorer 2? Bez kozery daję 5!

Edited by Sierżant Julian

21 godzin temu, KobyS0 napisał(-a):

a mój plan jest taki:

pytanie czy się zgodzi na zadatek :) 

Dzwonili z piekła, chcą Twój numer.

16 minut temu, zegarsk1 napisał(-a):

Dzwonili z piekła, chcą Twój numer.

uuu widzę, że Kolega ma niezłe znajomości w wyższych a raczej niższych sferach ;) 

ps. a tak się zapytam, skąd oni mają do Ciebie numer telefonu ............... i tu jest zagadka............... :)   MISTRZU.......... ;) 

To rzadki model daytony. Pewnie jakaś limitka. Ja bym brał.