Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Taktic

ROLNIX SHOW

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, może trochę nie na temat, ale byłem na urlopie w Dubaju, i takiej ilości podrabianych "rolexów" oraz innych marek - w jednym miejscu to jeszcze nie widziałem. Normalnie szok... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie, może trochę nie na temat, ale byłem na urlopie w Dubaju, i takiej ilości podrabianych "rolexów" oraz innych marek - w jednym miejscu to jeszcze nie widziałem. Normalnie szok... 

 

Po pierwsze to liczby, nie ilości.

 

Po drugie masz rację.

 

Potrzecie - takiej liczby, wyboru i dostępności od ręki oryginalnych rolexów oraz innych marek trudno uświadczyć w innych miastach, nawet szwajcarskich, więc nie podchodźmy do tematu jednostronnie.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to liczby, nie ilości.

 

Po drugie masz rację.

 

Potrzecie - takiej liczby, wyboru i dostępności od ręki oryginalnych rolexów oraz innych marek trudno uświadczyć w innych miastach, nawet szwajcarskich, więc nie podchodźmy do tematu jednostronnie.

Po pierwsze to "po trzecie", nie "potrzecie".

 

Po drugie, oczywiście masz rację.

 

Po trzecie, pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to "po trzecie", nie "potrzecie".

 

Tu się trochę czepiasz bo widząc jak piszę po pierwsze i po drugie oczywiste chyba jest, że to była zjedzona spacja, ale masz rację tak czy siak ;)

 

Też pozdrawiam


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się trochę czepiasz bo widząc jak piszę po pierwsze i po drugie oczywiste chyba jest, że to była zjedzona spacja, ale masz rację tak czy siak ;)

 

Też pozdrawiam

Zupełnie serio, to popieram misję, chociaż ja utraciłem już nadzieję...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe tekst z opisu jest dobry "sprzedaję jako działający więc proszę o rozwagę przy zakupie gdyż nie przyjmuje zwrotu" 8-)

Oczywiście 195 pln do małej negocjacji.

 

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-rolex-meski-stan-b-db-polecam-CID87-IDvXGjo.html

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Czy ktoś z Państwa może coś napisać na temat tego zegarka, podobno ma ponad 30 lat. Jestem zupełnym laikiem, dlatego jeżeli się trochę wygłupiłem, to proszę mnie oszczędzić.

Pozdrawiam Bartek

 

 

 

post-50015-0-97168000-1545061010_thumb.jpgpost-50015-0-13037900-1545061024_thumb.jpgpost-50015-0-91592000-1545061036_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30lat to on może mieć.... Zapomnij o nim lepiej i schowaj głęboko żeby nikt nie widzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny jest !!! Prześlij go do klubu proszę, będzie świetnym eksponatem w akcji niszczenia podróbek ! To jedyna akcja  w której sprawdzi się znakomicie !  / zapewniam zwrot kosztów przesyłki kurierskiej /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie widocznych fragmentów mechanizmy wyglądają na identyczne, trudno ocenić drobne różnice w wykończeniu, bo jedno zdjęcie jest profesjonalnej jakości, a drugie dość słabe, więc najdrobniejsze detale sie zacierają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ta korona wygrawerowana w spodniej czesci ucha (w uchu bezpośrednio pod sygnaturą mechanizmu 4130)  to wyznacznik oryginalnej koperty, czy nie?  Ten z hodinkee ma, ten ze zdjęcia nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

BTW, czy to jest w ogóle ze stali? Bo wygląda, jakby się powłoka galwaniczna marszczyła.

 

Kiedyś wymyśliłem jednostkę chorobową, na którą bardzo często cierpią podrobione zegarki - to łuszczyca chromowa ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

a czy ta korona wygrawerowana w spodniej czesci ucha (w uchu bezpośrednio pod sygnaturą mechanizmu 4130)  to wyznacznik oryginalnej koperty, czy nie?  Ten z hodinkee ma, ten ze zdjęcia nie.

 

Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wymyśliłem jednostkę chorobową, na którą bardzo często cierpią podrobione zegarki - to łuszczyca chromowa ;)

 

Choroba śmiertelna raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.