Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ nie ma dzisiaj upałów... 2ecd1a6a54b16684139d9b0ef759d3f7.jpg

 

Sent from my E6653 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie ma dzisiaj upałów...

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

Nie wiem czy ten kolor jest "prawilny" .,Musisz zapytać kol. Pawła czy facet w butach koloru burgundy /quote/"  się traktuje jak normalny facet i nie robi z siebie pedała na siłę "  EDIT/ Widać ,że buty są za małe (zbyt wąskie),gdyż przyszwa się nie zamyka., 

Edytowane przez mayor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się u nas mówi " I don't give a f*ck" co kto myśli, chodzę sobie tak jak mi się podoba :) 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie wiem czy ten kolor jest "prawilny" .,Musisz zapytać kol. Pawła czy facet w butach koloru burgundy /quote/"  się traktuje jak normalny facet i nie robi z siebie pedała na siłę "  EDIT/ Widać ,że buty są za małe (zbyt wąskie),gdyż przyszwa się nie zamyka., 

 

Niestety większość obuwia sportowego w odróżnieniu od klasycznego ma jedną stałą tęgość. Wyjątkiem jest tu New Balance, które produkuje buty w kilku tęgościach, ale najwidoczniej Irek ma tak szerokie stopy, że musieliby mu na wymiar robić :)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bardzo ładne BB. Mi się bardzo podoba szary model bodaj whole cut od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, przepraszam, to jest bordowy horween  :), amerykański  :D

 

Edit 

 

Już parę razy spotkałem się z tym ( z powodu mojej pracy) że goście w garniturach za tysiące $ skaczą koło gościa w dżinsach i trampkach. 

 

Kiedyś niespodziewanie wypadł mi meeting w biurze jednego dewelopera, musiałem iść a miałem na sobie T-shirt Deadpool z napisem " I have issues" Cały upper management w super garniturach a właściciel ( w moim wieku)  w dżinsach i trampkach. 

Chyba mnie polubił bo robię jego wieżowce :D

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty miałeś okazję dowiedzieć się, ze oprócz "rozczlapów" jak byłeś uprzejmy określić pewien rodzaj obuwia istnieją jeszcze inne, jak loafersy, oksfordy czy lotniki. 

 

A to dopiero początek koszmaru... 

z samych loafersów mamy penny loafer, horsebit loafer, tassel loafer, slipper i jeszcze pewnie coś... i to jeszcze nie do wszystkich strojów pasuje... 

 

...i jak żyć? 

 

a tak to sandałki, skarpetki i wygoda - piach w palce nie wchodzi, stopy nie marzną... ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety większość obuwia sportowego w odróżnieniu od klasycznego ma jedną stałą tęgość. Wyjątkiem jest tu New Balance, które produkuje buty w kilku tęgościach, ale najwidoczniej Irek ma tak szerokie stopy, że musieliby mu na wymiar robić :)

Nie, ja bardzo słabo wiąże buty i nigdy na ostatnią dziurkę. A buty faktycznie noszę 2E :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

A to dopiero ... wygoda - piach w palce nie wchodzi, stopy nie marzną... ;)

 

gumofilce-bf-pcv.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skóra czy ta komfortowa mięsista ceratka , bo się słabo znam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W NB nie podoba mi się biała podeszwa.

Nawet jak buty są skórzane to pierwsze moje skojarzenie - buty do biegania. Czyli do jeansów nie pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tylko 12c

 

214d2dc8179bb12e7aacb2b32d47f74e.jpg

 

Sent from my E6653 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać ,że te też za ciasne.,Przy szerokim śródstopiu można spróbować sznurowania butów na drabinkę(parallel fashion),wtedy przyszwy nie będą się tak  bardzo rozchodziły., 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra mayor, dla Ciebie i Tobie podobnych zrobię wyjątek i wytłumaczę, chodzi mi głównie o to żebyś mógł spokojnie spać i nie musiał się martwić o moje buty. 

 

Tak jak pisałem, wiąże bardzo luźno buty, właściwie to wiąże je tylko raz i tak długo dopóki pies nie pociągnie mi za sznurówki to nie wiąże ich nigdy więcej. 

W mojej lewej nodze mam na tyle duzo blach i śrub że mógłbyś sobie zrobić półkę na następne kilka par butów, z tego też powodu mam dwie różne nógi, od kolana aż do stopy,  a  różnica jest tak duża że np nie jestem w stanie podciągnąć nogawki spodni do łydki z lewej strony, więc nawet spodnie mam luźne z prawej strony i ciasnawe z lewej :) 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

 

 

Takie dotarły ;)

 

 

I jak wrażenia? Skóra się nie odgniata na zgięciach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia? Skóra się nie odgniata na zgięciach?

Nie wiem mam je od wczoraj, nie jestem jakimś zwolennikiem NB ale naprawdę doceniłem NB UK i USA mam 998,577 i teraz 1500 i są mega! w dodatku cena była super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Co sądzicie o mokasynach na lato? Szukam jakichś butów. Na razie mam same sportowe ale zależy mi na czymś co będzie pasowało do bardziej eleganckich ubrań. Na przykład do spodni w kant.

Podobają mi się te ... Myślicie,że są ok?

 

Myślę że mokasyny nie bardzo pasują do spodni w kant. :unsure:

 

Irekm myślę że niepotrzebnie się spinasz. Wystawiłeś obuwie jak sądzę do oceny i takową ocenę otrzymałeś. Po co te nerwy :rolleyes:

Edytowane przez Blunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Blunio  jakie nerwy? 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra mayor, dla Ciebie i Tobie podobnych zrobię wyjątek i wytłumaczę, chodzi mi głównie o to żebyś mógł spokojnie spać i nie musiał się martwić o moje buty. 

 

Tak jak pisałem, wiąże bardzo luźno buty, właściwie to wiąże je tylko raz i tak długo dopóki pies nie pociągnie mi za sznurówki to nie wiąże ich nigdy więcej. 

W mojej lewej nodze mam na tyle duzo blach i śrub że mógłbyś sobie zrobić półkę na następne kilka par butów, z tego też powodu mam dwie różne nógi, od kolana aż do stopy,  a  różnica jest tak duża że np nie jestem w stanie podciągnąć nogawki spodni do łydki z lewej strony, więc nawet spodnie mam luźne z prawej strony i ciasnawe z lewej :)

Populacja jest asymetryczna w ponad 98% tak że nie ma powodów do obaw jeżeli ktoś ma rożne parametry po lewej i prawej stronie.,Powiedziałbym ,że jak ktoś jest perfekcyjnie symetryczny to jest podejrzane.,Nie martwię się o Twoje buty i śpię spokojnie, próbuje tylko podpowiedzieć jak można sobie radzić z problemem za ciasnych butów.,Oczywiście najlepiej dobrać tęgość obuwia,ale kiedy buty są za wąskie można nieco pomoc sposobem wiązania.,Wielu ludziom wydaje się ,że sznurówki to tylko ozdoba butów,ale to nie prawda.,Sznurówki to ważny element konstrukcji buta tak samo jak  prawidłowe zasznurowanie.,Mocno zasznurowane buty lepiej przylegają do stopy i zapewniają lepszą ochronę i komfort.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Te, Moderator, to wątek o butach, a nie o okularach dla seniorów. :D;)

Chyba Markowi się bajki pomyliły. Jeszcze Matrixa brakuje :o

 

@irekm tak mi się coś zdawało, ale może się myliłem :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.