Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
sapek

BUTY

Recommended Posts

Najwygodniej to sandały + eleganckie skiety, trochę wygody + trochę stonowania i elegancji :)

Only Fools Do Not Fear The Sea

Natomiast przed zegarkami i bankowością, 9 lat pracowałem w budżetówce. Konkretnie Sąd Rejonowy. Najpierw jako starszy sekretarz sądowy, później zarządca budynku. Pomimo powagi instytucji nie było u nas problemu, żeby panowie przychodzili do pracy w krótkich spodniach. Wynikało to głownie z tego, że 90% pracowników tj. około 50 osób siedziało na jednej sali, nasłonecznionej przez całe 8 godzin, gdzie w lecie temperatura przekraczała 30 stopni. I uwierz mi Robert, że nie ma takiego materiału, który by Ci wtedy pomógł. Oczywiście muszę tu zaznaczyć, że osoby tam siedzące nie miały kontaktu z petentami stąd przyzwolenie Prezes Sądu na taki ubiór.

Robert, nie mylmy kultury regionalnej, albo często i biedy z wygodą.

Czyli jednak kultura regionalna w połączeniu z biedą. W " first world" ( to tak w nawiązaniu do wątku Rolexa ;- ) w takiej sali byłaby klima i nie musielibyście straszyć w sądzie owłosioną łydką...dobrze że zmieniłeś pracę Jacek :-)

Robercie, jak już zostałem w 7 roku pracy zarządcą, to właśnie pierwszą rzeczą jaką zrobiłem było zamontowanie tam klimatyzacji. Niestety na 50 siedzących tam osób było 47 pań, którym nagle okazało się być za zimno :D

A wracając do tematu, ja tam nie siedziałem, zawsze miałem swój pojedynczy pokój i zawsze przyjmowałem "strony", więc u mnie krótkie spodnie odpadały.

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Na wakacjach w ciepłym kraju też tylko lniane garnitury od gucziego i skórzane buty czy wtedy wyjmujecie kij z d.. ;-)?

Edited by nicon

1dFQTya.png

Na wakacjach w ciepłym kraju też tylko lniane garnitury od gucziego i skórzane buty czy wtedy wyjmujecie kij z d.. ;-)?

Nie bądź taki zero jedynkowy kolego nicon...są różne okazje i różne ubrania...tak jak są różne zegarki...a przewiewne, letnie, oddychające tkaniny można dziś kupić w różnych przedziałach cenowych... a "buntować się" można na różne sposoby ;-)

co do kija w d...e - nie wiem, nie próbowałem, nie jestem ekspertem ...

Kupiłeś od profesora Mrugalskiego?  ;)

"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Nie, to uzupełnienie stroju do Delbany vintage, pokazywałem Ci w ubiegłym roku...

Pozdrawiam, Marek

Na wakacjach w ciepłym kraju też tylko lniane garnitury od gucziego i skórzane buty czy wtedy wyjmujecie kij z d.. ;-)?

Poza plażą zwykle len i skórzane buty - dają radę, do zwiedzania też, polecam.

" A buty kolegi majora są niczego sobie " oczywiście , chociaż niewątpliwie zbyt eleganckie , jak na polskie standardy .

Co słychać , ...

Jak dla mnie to są zwyczajnie brzydkie i tyle. Do plecionki jeszcze szyszek na rzemykach brakuje :)

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Co masz na myśli mówiąc polskie standardy? Bo różne rzeczy można nam zarzucić, ale przy typowym przechodniu w NYC nie wspominając o UK to Polacy są wręcz mistrzami elegancji, szczególnie kobiety.

1dFQTya.png

Do plecionki jeszcze szyszek na rzemykach brakuje :)

No właśnie . Szyszek nie mają , są zgrabne , nie plastikowe , praktyczne  ,...

Na tym to polega kolego .

No właśnie . Szyszek nie mają , są zgrabne , nie plastikowe , praktyczne  ,...

Na tym to polega kolego .

Polega to na tym, że każdy ma swój gust i w moim pojęciu estetyki te obuwie się po prostu nie mieści. Tyle. Gdyby nie miały plecionki, byłyby OK.

Na pewno lepsze z plecionką niż z nylonową siatką czy wstawkami z płótna lub materiału,gdyż łatwiej takie buty czyścić/konserwować.,Przede wszystkim wygodne i porządnie zrobione ,dodatkowo recraftable .,Jedyna wada to cena,(kosztują tyle co kilka par sneakers)i w Polsce pewnie nikt by nie kupił butów z plecionki, bez trzech pasków, za miesięczną najniższą krajową, ale dobre buty służą przez wiele lat .,    norleans-4142-1.jpg

Guest Blunio

Jedyna wada to cena,(kosztują tyle co kilka par sneakers)i w Polsce pewnie nikt by nie kupił butów z plecionki, bez trzech pasków, za miesięczną najniższą krajową, ale dobre buty służą przez wiele lat .,

Po prostu klasyka..

BTW namieszałeś tymi swoimi butami :o

Jedyna wada to cena,(kosztują tyle co kilka par sneakers)i w Polsce pewnie nikt by nie kupił butów z plecionki, bez trzech pasków, za miesięczną najniższą krajową, ale dobre buty służą przez wiele lat .,    norleans-4142-1.jpg

Żenada wypowiedź i kompletnie nieprawdziwa!

E tam , od razu żenada . Po wyrośnięciu z adidasów  " ścieżki się wyprostują" .

Żenada wypowiedź i kompletnie nieprawdziwa!

W jakim sensie nieprawdziwa ? Przecież buty z trzema paskami mają w Polsce wyjątkowy status,to jedyny kraj na świecie gdzie na sneakersy mówi się "adidasy".,

@mayor – obuwie, które pokazałeś znalazłem w Japonii za 1100zł. New Balance, które noszę kosztowały 899zł i 999zł. Widzisz gdzieś wielokrotność ceny?

Reszty Twojej wypowiedzi nie skomentuje, bo leci słomą. Proponuję też nie wypowiadać się w tematach, w któych Twoja wiedza zatrzymała się 30 lat temu.

@Lmed – są pewne rzeczy z których się nie wyrasta. A jeśli dla Ciebie noszenie obuwia sportowego jest oznaką niedojrzałości, natomiast noszenie klasycznego obuwia wyrazem dorosłości to nie mam pytań :D

Z pełnym szacunkiem kolego , z adidasków się wyrasta ( najczęściej ) .

Edited by LMed

Z całym szacunkiem, ale to tylko Twoja idiotyczna teoria. Nic poza tym.

Kolega się idiotycznie złości i zupełnie niepotrzebnie .

Ale żeby zrobić koledze przyjemność , mogę stwierdzić , że adidaski to się nawet do trumny nadają .

Dzisiejszy zakup.,Kolor może się wydawać nieco kontrowersyjny,ale pomimo ,że lubię klasyczne buty, to nie cierpię czarnych.,Na ponad 70 par butów mam tylko jedne czarne balmoral,oxford aka wiedenki z cordovanu,które zakładam tylko na pogrzeby.,mam także jedne sneakersy czyli moja wiedza o tych butach nie zatrzymała się 30 lat temu.,

post-67292-0-27561700-1497287243_thumb.jpg

post-67292-0-79037800-1497287273_thumb.jpg