Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Do yachtingowania, lepiej ;) ?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakie polecasz buty na dzisiejsze czasy? Do garnituru?

Widenki.

Ja noszę np. double monki Meermin. Albo brogsy.

Przed wojną Polacy nosili super rzeczy.

Co sądzicie o ecco? Kupiłem sobie jakieś ze skóry licowej bo były za 1/2 ceny. Na oko sprawiają wrażenie solidnych i są wygodne, ciekaw jestem jak z trwałością.

Za pół ceny to jest ok, bo płaci się głównie za czynsz w galerii a i tak pochodzenie tych butów jest takie samo- Chiny. Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Twk z innej beczki, ale również w kontekście Chin. Podobno od czasu, gdy Monitor Audio /kolumny glośnikowe/ przeniósł produkcję do Chin, stając się "designed in England" w miejsce "made in England" ;-) jakość ich wyrobów ...poprawila się :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja wiem że to chiny, ale to ma małe znaczenia, chinole wyprodukują dobrze albo słabo w zależności jak się im zleci. iPhone mam z Chin i nie narzekam na jakość.

 

Moje Ecco na ten przykład nie są chińskie, tylko Słowackie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty typu boat shoes do żeglowania ?? Chyba do siedzienia pod żaglem. To dwie różne rzeczy. W takich butach można ewentualnie skręcić kark albo wpaść do wachy.

 

G6

 Można też w klasycznych korkach grać w "nogę"  ;) - tak się dziś do żeglowania maja klasyczne BS

 

post-6254-0-48451700-1516992952_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

I od razu przypomniał mi się żart z KOC'a....:D

- kapitanie Emo toniemy!

- jak to nie my, jak nie my to kto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupował ktoś buty w sklepie NBsklep.pl. to chyba oficjalny sklep. Dwa razy kupowałem ten sam model M155YP i dwa razy anulowali zamówienie, Buty były przecenione z 699 na 349 więc cena dobra. Za pierwszym razem jakoś to zniosłem. pomyślałem, zdarza się, pewnie nie chcieli wysyłać uszkodzonego towaru, dbają o wizerunek marki itp. Po ok 3 tygodniach znów pojawił się ten model w promocji wiec kupiłem znowu. Dwa razy chyba nie trafi się uszkodzona para tych samych butów. Jakież było moje zdziwienie gdy dostałem dzisiaj maila ze sklepu z ta samą śpiewką (słowo w słowo) co trzy tygodnie tamu. 

Nawet nie raczyli odpisać na mojego maila, masz kod rabatowy i spier.... 

 

Cyt:

 

Dzień dobry,

Najmocniej przepraszamy, ale podczas pakowania obuwia New Balance M1500YP – 45.5 D pracownik magazynu zauważył, że zamówiony produkt posiada wadę fabryczną uniemożliwiającą wysyłkę zamówionego towaru.
Uszkodzony produkt został zwrócony do producenta i nie jest on w chwili obecnej dostępny w sprzedaży.

W ramach rekompensaty możemy zaoferować na przyszłe zakupy jednorazową zniżkę w wysokości 30% na 1 parę/sztukę nieprzecenionego asortymentu (lub rabat liczony od ceny podstawowej) do wykorzystania w naszym sklepie internetowym NBsklep.pl.
Przy składaniu zamówienia w miejscu na kod proszę wpisać: “XXXXXXX” (kod jest ważny do 1.03.2018r.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja kupuję tylko stacjonarnie. Czasem net.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję tylko stacjonarnie. Czasem net.

przymierzałem je w sklepie ale cena była zabójcza. Zastanawiam się nad tymi "pomarańczkami" co kupiłeś :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarze o tym internetowym sklepie są analogiczne.

Ja kupiłem buty w ich sklepie stacjonarnym, choć początkowo planowałem online.

Być może mają kiepski system i coś co wydaje się dostępne mogło zostać sprzedane gdzieś na sklepie.

Z drugiej strony widziałem na sklepie podeszwę przyklejoną na czubku buta tak że resztki kleju były widoczne.

przymierzałem je w sklepie ale cena była zabójcza. Zastanawiam się nad tymi "pomarańczkami" co kupiłeś :-))

Ten sklep internetowy ma też sklepy stacjonarne i tam takie same ceny co na stronie ale buty są dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie zawsze ceny są takie same stacjonarnie i online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w weekend trafiłem na fajną promocję i sprawiłem sobie kolejne Skechersy. (W Posnani w Poznaniu -50% na cały asortyment). Buty, które praktycznie nic nie ważą, niezależnie od modelu. Pierwsze przywiozłem sobie z delegacji za wielką wodę, potem zaraziłem ojca, a teraz z kobietą kupiliśmy sobie po parze. Baaaaaaaardzo polecam, osobiście nie znam wygodniejszych i lżejszych butów (chociaż ekspertem nie jestem) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić w fajnej promocji Trickers Stow (cruisefashion) - świetny but jak ktoś lubi taki styl, podeszwa commando - taka angielska wiejska klasyka :D foto na gorąco po rozpakowaniu.01fcb4f5f4a7e21ec4f501bee3ae509e.jpg661753696f332b0f676b4d96d46cb456.jpg4ea8df37261bff3e9c70c698f75bf5f5.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A co masz za denim? Bo obuwie faktycznie................takie se.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić w fajnej promocji Trickers Stow (cruisefashion) - świetny but jak ktoś lubi taki styl, podeszwa commando - taka angielska wiejska klasyka :D foto na gorąco po rozpakowaniu

Świetne! Edytowane przez wkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co masz za denim? Bo obuwie faktycznie................takie se.

Lenar.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

żartowniś :P szkoda, że nie Lurysy

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serio - Naked and Famous.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A co ma wspólnego NAF z Lenarem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma wspólnego NAF z Lenarem?

Prawdopodobnie nic (chyba że p. Lenar wyemigrowal do Montrealu i założył NAF) ;)

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

:D chyba nadal uczy ;)

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.