Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Trochę dziwne porównanie i ktoś kto to pisał, chyba nie wie o czym pisał. Nie wiem jak można porównać twada podeszwę Martensów z podeszwą NB, która ma system NCAP, lub CCAP w zależności od modelu plus wkładka. Pół życia biegałem w Martensach ale porównywanie do komfortu NB zabawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po weekendowym przeglądzie obuwia zimowego, trzy pary odeszły w niebyt   :blink:  i zestaw zimowy/późno jesienny  skurczył się do zaledwie dwóch par :wacko:

 

19489457573603039978.jpg


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Będziesz zadowolony. Jak kupowałem 670 to tak naprawdę chciałem 1500, ale we wrocławskim ich sklepie nie było koloru. Są mega wygodne i idealnie trzymają się stopy. Następne biorę właśnie 1500, chyba że skuszę się na coś Made in USA, jeśli będą w promo, bo standardowa cena trochę zabija.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłem fajne buty zimowe w INTERSHOE. Skórzane, jakieś włoskie, mają świetny postarzany kolor ( przejścia od koloru tobacco do ciemnego brązu) ale właśnie nie wiem czym je konserwować. Skóra niestety to taki półmat, miękka i wygląda na bardzo delikatną. Na próbę górną część posmarowałem jakimś bezbarwnym tłuściwem do obuwia ale niestety mocno w tym miejscu ściemniały i pewnie jakbym całe je tym wyglancował to zupełnie straciłyby swój postarzany look i zamieniły się w jednobarwne kłapciuchy :-( .

Nie ma problemu gdy but ma licowaną twardą skórę ale zauważyłem, że często właśnie włoskie buty są robione z takiej bardzo delikatnej ( jakby delikatnie patynowanej), która łatwo się rysuje.

Jakieś rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po weekendowym przeglądzie obuwia zimowego, trzy pary odeszły w niebyt   :blink:  i zestaw zimowy/późno jesienny  skurczył się do zaledwie dwóch par :wacko:

 

19489457573603039978.jpg

Całkiem fajne, co to za firma(y) i modele? Aldeny, Wolveriny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja sobie kupiłem fajne buty zimowe w INTERSHOE. Skórzane, jakieś włoskie, mają świetny postarzany kolor ( przejścia od koloru tobacco do ciemnego brązu) ale właśnie nie wiem czym je konserwować. Skóra niestety to taki półmat, miękka i wygląda na bardzo delikatną. Na próbę górną część posmarowałem jakimś bezbarwnym tłuściwem do obuwia ale niestety mocno w tym miejscu ściemniały i pewnie jakbym całe je tym wyglancował to zupełnie straciłyby swój postarzany look i zamieniły się w jednobarwne kłapciuchy :-( .

Nie ma problemu gdy but ma licowaną twardą skórę ale zauważyłem, że często właśnie włoskie buty są robione z takiej bardzo delikatnej ( jakby delikatnie patynowanej), która łatwo się rysuje.

Jakieś rady ?

 

Zapytaj Filipa, albo na patine.pl

ja tam kupuję tłuszcze i pasty do skór i czasem się ich radzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem NB 574 i jestem mega zadowolony. Teraz się zastanawiam gdzie były wyprodukowane. Bo jakość super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ostatnio kupiłem NB 574 i jestem mega zadowolony. Teraz się zastanawiam gdzie były wyprodukowane. Bo jakość super.

 

To zależy. Zawsze masz wszystko na metce. Generalnie 574 są albo z Wietnamu (i ta wersja najczęSciej jest w PL sklepach) i jest też wersja Made in USA - tu cena wynosi 699zł, ale bryła zupełnie inna a jakość milion lat świetlnych do przodu :)

Tu masz te tańsze

 

WL574YRD%20Womens%20New%20Balance%20Yach

 

a tu wersja amerykańska

 

new-balance-574-made-in-usa-babe-the-blu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie Wietnam. Jest mega rożnica. A Ty twoje 670 kupowałeś u nas? Bo miasakra z tą rozmiarówką co brałem inny model inny rozmiar. 1500 są już na mojej liście :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak, kupowałem w Polsce. Z tego co pamiętam to moje 670 w moim rozmiarze są szersze wbrew pozorom niż np. 1500, 1300, 1400 i 574 usa które wtedy mierzyłem.

Ogólnie trzeba je brać mniejsze niż się normalnie nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

bfc9447b0a8dcf3147e3ab35a03df572.jpg

 

Ja będę polowal na te 1500

 

 

Wysłano z RM-1045

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówione w marcu, odebrane w grudniu - hiszpanie mają swoją interpretację kilku miesięcy ;)

 

Yanko, wykonane z Horween Shell Cordovan w kolorze navy blue - wieczorem jest jak czarny, w słońcu granatowy. Buty powstały jako projekt forumowy Stow. But w butonierce oraz Patine.pl.

 

Uprzedzam pytanie Cooka - będę w nich chodził na rauty z prezydentem.

 

 

 

 

 

 

Dzięki za zaufanie w kwestii mody ;) -ładne buty.

A ja takie założyłem w sobotę,niestety Ciebie w pracy nie było :D-też z półwyspu..

post-48316-0-92311200-1421852332_thumb.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

skoro mowa o New Balance - IMO super wygodne buty, z doskonałą amortyzacją. Od kilkunastu lat, w domu przewinęło się kilkanaście par. Mam nawet jeszcze nowe, sprzed wielu lat  :) >

 

NB%20MW962BK.jpg

 

Pzdr.

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie klasyki zanabylem sobie :)

 

30boaqs.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Fajne, ale będzie bolało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja buty bardzo lubię i dzisiaj miałem jesienno- wiosenną klasykę, czyli chukka. Te są od Bexleya. 174dd30f65149b8af4b2bf2803eeefab.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem kupic buty chukka nawet sobie wypatrzylem Wojasy model 2215-53 ale mi wykupili :(

Tak wiec mam zamiar kupic zamszowe Roamersy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje meindle, kłopot jest taki, że nosisz, nosisz i nosisz, końca nie widać

 

pierwsze weteranki dają radę wszędzie, drugie czekają, aż  dobije te trzecie

post-47560-0-49003200-1424286764_thumb.jpg

post-47560-0-69418000-1424286790_thumb.jpg

post-47560-0-13785800-1424286810_thumb.jpg

Edytowane przez kaktus22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, ale będzie bolało :D

ja musialem zaaplikowac taka wkladke na piance w piecie, bo nie dalo sie chodzic. mam takie pytanie. otoz buty solovair przetarly mi sie w okolicach piety (od wewnatrz) po wewnetrznej stronie, i troche z tylu- wewnatrz. czy takie cos obejmuje gwarancja? szczerze przyznam ze wyglada to tak jakby moj chod byl niepoprawny i jakbym bardziej do wewnatrz jakos stawial stopy i to by sie wycieralo, ale w zadnych innych butach nie mam takiej przypadlosci, a i podeszwy nie sa wykrzywione do srodka, jak u osob, ktore krzywo chodza. hmmm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w kazdych butach mam wytarte piety od srodka/wewnatrz buta i zazwyczaj bardziej sciachany jest lewy but.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna nogaweczka od spodni u kaktusa22. Butki też cudo. A te z pierwszego zdięcia poezja. Ludzie opamiętajcie sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w kazdych butach mam wytarte piety od srodka/wewnatrz buta i zazwyczaj bardziej sciachany jest lewy but.

tylko czy nie wytra mi sie az  sie zrobi dziura? 

Edytowane przez pitzmaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.