Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

A ostatnio przypadkiem nie mieli mieć jakichś nowych dostaw? Coś pisali, że we wrześniu miało być. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o buty zimowe to moim zdaniem bezapelacyjnie wygrywają buty zimowe Caterpillar: http://supersklep.pl/buty-zimowe/caterpillar- tanie nie są przyznaję ale są bardzo wygodne, dobrze leżą na nodze oraz są wytrzymałe. Trzeba dać za nie te 4 czy 5 stów ale mam jedną parę od kilku lat i nadal pomimo czestego noszenia wyglądają ok. Tak więc jeśli chodzi o buty to warto jest zainwestować.

 

Z tych bardziej eleganckich proponuję zerknąć sobie na Ryłko albo na Wojasa. Również są ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze lepszą opcją będzie zakup Timberlandów, na których wzorowane są Caterpillary. Są wygodniejsze i bardziej wytrzymałe.

Ryłko i Wojas nie mają wiele wspólnego z elegancją. Trudno jest znaleźć model, który nie byłby oszpecony jakimiś przeszyciami, obszyciami, niepotrzebnymi suwakami i klamerkami, albo agresywną, grubą podeszwą. Zdecydowanie lepszą opcją są buty Clarks. 

https://www.zalando.pl/clarks-montacute-lord-botki-i-ankle-boots-brazowy-cl112c03b-702.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mam jedna pare Timberlandow, konkretnie boat shoes. Maja jakies półtora roku i sa nie do zajechania, a nosze je co drugi dzień po 12 godzin do pracy. Kosztowały 549zl i uważam ze bylo warto. Dzis bylem w tym samym sklepie i znalazłem takie co mi pasują, ale cena 799zl dla mnie juz za wysoka jak za te marke.

Wysłano z RM-984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe New Balance 576:

 

576-kgs-black-suede.jpg

 
new-balance-576-black-1_1024x1024.jpg?v=
 
New-Balance-M576KGS-Made-In-England-blac
 
imgrc0066385001.jpg
 
To póki co dla mnie jeden z dwóch najfajniejszych modeli.

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w promocyjnej cenie. Obecnie - 509 zł za jasno lub ciemno brązowe. Ale jak się filuje, to można trafić na przecenę. Jasnobrązowe kopiłem za niecałe 400 zł na początku roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Patrzyłem dziś, nawet nie najgorsze monki mają w promo, ale to nie do końca to. szukam dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może szewska pasja: http://szewskapasja.com;)

Większość butów wygląda bardzo ładnie. Obawiam się jednak, że przy takich cenach to musi być raczej tandeta. Chyba, że rezygnują z dużych marż. 

Z drugiej strony cena jest taka sama jak cena butów firmy krzak sprzedawanych w tanich sklepach w stylu "świat butów" itp. Wolałbym, żeby jednak ludzie kupowali coś takiego, a nie te galeryjne koszmarki.

http://szewskapasja.com/product-pol-12259-Sztyblety-skorzane-z-technologia-goodyear-czern.html- sztyblety za 290 zł ze skórzaną podeszwą, szyte podobno metodą GYW.

http://szewskapasja.com/product-pol-13265-MONKI-MONK-SHOES-czarne-polbuty-meskie.html- nawet monki są jakieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może szewska pasja: http://szewskapasja.com ;)

Większość butów wygląda bardzo ładnie. Obawiam się jednak, że przy takich cenach to musi być raczej tandeta. Chyba, że rezygnują z dużych marż. 

Z drugiej strony cena jest taka sama jak cena butów firmy krzak sprzedawanych w tanich sklepach w stylu "świat butów" itp. Wolałbym, żeby jednak ludzie kupowali coś takiego, a nie te galeryjne koszmarki.

http://szewskapasja.com/product-pol-12259-Sztyblety-skorzane-z-technologia-goodyear-czern.html- sztyblety za 290 zł ze skórzaną podeszwą, szyte podobno metodą GYW.

http://szewskapasja.com/product-pol-13265-MONKI-MONK-SHOES-czarne-polbuty-meskie.html- nawet monki są jakieś.

Wczytując się w opis wygląda na to że te z okolic 250 PLN są z naturalnej skóry, te z okolic 150 to często plastik z wierzchu, w tym wg mnie, te monki właśnie.

 

KJ

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Z opisu tych tańszych wynika, że tylko wnętrze jest ze skóry.

W ogóle kiepska maniera opisu butów. Powinny być podane informacje o materiale wewnątrz, na zewnątrz i podeszwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet buty są " limited edition " :blink: ,kurczaki ależ mi się podobają, może pojadę jutro je zobaczyć bo wtedy wychodza na sprzedaż

 

post-16365-14455560732451_thumb.jpg

 

Sent from my Z30 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie ten sam model, który Ci pokazywałem wcześniej, tyle, że ten w kolorze niebieskim? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Możliwe ;)

Czytam jednak na BWB odnośnie jakości zamszu GAB i wychodzi, że jest raczej słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bym się jakoś specjalnie nie sugerował. Oni tam porównują pewnie do zamszu butów z wyższej półki. W stosunku do butów z grupy cenowej <500 zł, wrażenia mogą być na plus dla G&B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No to w końcu zamówiłem...

 

gregory_navy4.jpg

 

Mam nadzieję, że dobrze mi doradzili, że rozmiar 40 jest dla mnie, a nie 41 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w końcu zamówiłem...

 

 

 

Mam nadzieję, że dobrze mi doradzili, że rozmiar 40 jest dla mnie, a nie 41 ;)

 

Ładne buty.

Aa do tych różowych sznurowadeł będziesz miał jakieś różowe dodatki?    :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak, używam różowej pomadki do ust :D

 

A tak serio, one są czerwone, tylko na tym zdjęciu wyglądają na róż.

 

819857_3.jpg?t=20150414

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Noszę numer 41. Mnie też doradzali numer mniejsze, ale nie było, więc zaryzykowałem z tym który mam. Buty są dość ciasne. Znaczy do rozchodzenia. Gdybym posłuchał i wziął 40 nawet bym na nogę ich nie wbił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaL
384ad3debe8dc35c96201911c7dfdf07.jpg poszłam po bluzkę wróciłam z butami szajs, bo szajs...ale moze sie przydadzą do jakiegos ubiorku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne! Syryjski wąż jak dobrze poznaję.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.