Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

No nie wiem. Noszę numer 41. Mnie też doradzali numer mniejsze, ale nie było, więc zaryzykowałem z tym który mam. Buty są dość ciasne. Znaczy do rozchodzenia. Gdybym posłuchał i wziął 40 nawet bym na nogę ich nie wbił.

 

Ja mam wąską stopę i niskie podbicie, kobieta napisała, że 41 będzie za szerokie. Zobaczymy w piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może być. Bo ja mam średnią i to właśnie w podbiciu jest największy problem. 

Najwyżej wymienisz, na większy.

Edytowane przez dejko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszłam po bluzkę wróciłam z butami szajs, bo szajs...ale moze sie przydadzą do jakiegos ubiorku

To pantofle nocne skoro spoczywają na poduszce ;-)

 

Czyli wąż skusił Ewę, tylko gdzie jest jabłko i Adam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

 

Najwyżej wymienisz, na większy.

 

Tu jest niestety problem bo 41 już nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można oddać do szewca na rozciąganie albi kupić spray który to ułatwia i wstawić na "podkręcone" prawidła.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rozmiar w górę nie wyciągnie. Spreye i prawidła są dobre, żeby zlikwidować obcieranie wywołane przez niedostosowanie kopyta na którym uszyto but do stopy noszącego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W rozbijanie bawił się nie będę. Albo będę ok, albo wracają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

384ad3debe8dc35c96201911c7dfdf07.jpg poszłam po bluzkę wróciłam z butami szajs, bo szajs...ale moze sie przydadzą do jakiegos ubiorku

uwielbiam kobiety w szpilkach są takie sexy,a swoją drogą śliczne stópki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Buty przyszły, bardzo ładne. Idealne jak dla mnie. Niestety o ile na długość ok to są tak wąskie i ciasne w podbiciu, że nie ma szans, abym w nich chodził. Lewo je założyłem...szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, może ktoś z was się orientuje czy da się zlikwidować lub zmniejszyć zagięcia na butach. Kupiłem w tygodniu buciki z Conhpola z takiego delikatnego zamszu i po jednym wyjściu lewy brzydko się zgina przy chodzeniu. Czy to wada skóry czy ten typ tak ma choć w innych tego probelmu nie miałem.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wada kiepskiej skóry.

 

Dla tych którzy lubią klasyczne buty, linkuję wywiad jaki przeprowadziłem z Olivierem Dannefalkiem z Skoaktiebolaget w Szwecji:

 

Link: https://forum.butwbutonierce.pl/topic/4023-skoaktiebolaget-olivier-dannefalk-wywiad-dla-bwb/?do=findComment&comment=184282

 

mała zajawka:

 

SSv9VjG.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można to reklamować czy po ptokach?

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wada w doborze skóry przez producenta, ale pewnie ciężko będzie toczyć batalię..


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki eye-lip napisałem do nich zobaczę jak się odniosą. Szkoda bo  wygodne buciki.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To jeszcze można by spróbować rozbić.

 

Nie sądzę, buty są tak ciasne, że czuje jak miażdżą mi po bokach palce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj takie trzewiki na spontanie kupione w Ryłko. Cena była dobra to i zakupiłem. Nubuk więc na wiosnę/lato.

 

3s4qSy8.jpg

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny :D -w domu mi to samo pani truje...

:P  :P  :P  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sexu nie będzie, najgorsze, że Ecco to szajs, który ze stopy robi syf... więc zostałeś z niczym... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ecco to tylko nazwa. Kiedyś jeszcze była jakość. Później niewiele z tego zostało. Pamiętam jak znajomy kupił buty za 599 a one się dość szybko rozleciały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla typowego polskiego użytkownika, to chyba nie ma butów które by się dość szybko nie rozleciały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.