Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Obuwniczym odpowiednikiem Breitlinga to byłby bardziej jakiś Yanko, albo Loake. Januszkiewicz to znacznie wyższa klasa, której odpowiadają modele zegarków ze szczytu piramidy prestiżu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Ja będę w klapkach:-)

W klasykach? czyt. KUBOTA  ;)

ale Wam zazdroszcze tego spotkania  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff całe szczęście, założyłem dziś na spotkanie jedne z moich najlepszych i najdroższych angielskich butów, będzie okazja zaimponować kolegom


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Filip, co myslisz o butach marki ALDEN?

bardzo mi sie podobaja, ale na butach to sie slaabo znam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kultowa amerykańska marka, bardzo dobre buty.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff całe szczęście, założyłem dziś na spotkanie jedne z moich najlepszych i najdroższych angielskich butów, będzie okazja zaimponować kolegom

 

Najlepsze zostaw na jutro, dziś raczej coś plażowego bym polecał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Kultowa amerykańska marka, bardzo dobre buty.

bardzo podobaja mi sie Alden black cordovan.

ale bede musial zalozyc fundusz skarbonkowy na te buty...

podpatrzylem te buty u jednego z uzytkownikow Waszego ,,butoniarkowego,, forum...

 

https://forum.butwbutonierce.pl/topic/510-jakie-buty-mam-dzi%C5%9B-na-sobie/page-149

 

dzieki za info

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ufff całe szczęście, założyłem dziś na spotkanie jedne z moich najlepszych i najdroższych angielskich butów, będzie okazja zaimponować kolegom

 

Ładne były ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 k za buty  :o Jakub nie mówię, że kupować chińskie buty ale kupuję polskie skórzane buty Domeno, Lavaggio czy NIK no i uważam że za 200-300 zł również ze dwa sezony przechodzę. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5k za dwie pary, nie za jedną ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to podobnie jak z z zegarkami, jeden kupi za 5 stówek  a drugi za 5 tysi. A przecież i jeden i drugi będzie pokazywać czas i pewnie przez podobny okres czasu będą sprawne  ( a czasami może nawet i ten tańszy czas będzie pokazywał dokładnej  ;)  )

Wszystko zależy od tego na co kogo stać i co jest dla niego ważne, w jednym przypadku w zegarkach, w drugim w butach.  I tak można to odnosić do wszelkich innych dóbr....... temat rzeka  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygoda, dopasowanie, a zwłaszcza gdy ktoś, jak ja, ma skłonność do wyrostków kostnych/chrzęstnych i niewymiarową stopę - mam drugi, ten po wielkim, palec, dłuższy od wielkiego... to lepsze buty są zbawieniem, nie wyłącznie luksusem ;) Przez lata 5-20 lat, nosiłem przeciętne Nike etc, i zawsze wszystkie obcierałem na pięcie(od wewnętrznej strony) + po dłuższym spacerze/na wakacjach, bolał mnie ten zbyt długi paluch.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIKE METCON 1 - nowy zakup na powrot do sportu po kontuzji. mam nadzieje, ze sie przyda tak jak ma i bedzie +10 do sily i +15 do skilla :)

post-55687-0-89145700-1434358747_thumb.jpg

Edytowane przez dawidowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę kupić ze dwie pary bespoke za 5k(Polska), 2 pary Church's Custom Grade(ostatnia ostoja dawnych Church's, tych z Bondów z Brosnanem, np. model Grafton) za 3k, 1 parę Edward Green za 2k, czyli wydać 10k w rok, ale później mieć te 5 par przez 10 lat, i mieć wygodne, doskonale uszyte, wysokiej klasy buty, niż wydać co roku 1k pln na to co oferują "galeryjne" sklepy z Wietnamskimi wyrobami.

 

EDIT: Proszę o sklejenie postów.

 

Podejrzanie te ceny wyglądają. EG za 2k a zwykły Church's 3k? Nie miało być odwrotnie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzanie te ceny wyglądają. EG za 2k a zwykły Church's 3k? Nie miało być odwrotnie? ;)

Zdecydowanie tak.EG to poziom cen kilkukrotnie wyższy od Church's.Buty od Church's można kupić już za $200,a najtańsze buty EG to wydatek ponad $600.,Flagowe Church Consul kosztują niewiele ponad $400 kiedy ich ekwiwalent EG Chelsea to powyżej 1200 dolarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytacie to dokladnie ,czy ja napisałem niezrozumiale?

Rozłożę to na czynniki:
łączna suma - 10k pln, tak jak pisałem:
5k za bespoke - np. 2 x Kielman
Church's 2 pary - 3k - mówię o Custom Grade z Northhampton, a nie postPrada - czyli modele Grafton, Perth, Consul, Diplomat i moje dawne(sprzedałem za 1200 na Allegro komuś z BWB) Chelmsford
Edward Green Berkley - dorwiesz za 300-400GBP - np. pod label'em Ralph Lauren Purple Label

Na większości for post pisany pod postem, automatycznie zostaje przeklejony do treści poprzedniego. Myślę, że warto byłoby to poprawić. Z resztą, zazwyczaj grzecznie o to proszę, nie możesz zaprzeczyć ;-)


Edit mod: Proszę notorycznie nie pisać posta pod postem ,dziekuję:-)
( rozłożę nie rozłorzę):-)

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dlaczego wszystkie moje sneakersy sa mocno wytarte na pięcie (od wewnętrznej strony)? To jest normalne czy moze kupuje za male duze buty czy cos? z gory wielie dzieki za informacje bo naprawde chcialbym to wiedziec. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sensie, że zapiętek Ci się wyciera?

Za duże buty, sciąganie zasznurowanych, ew. jakieś fantazyjne ułożenie sznurowadeł zamiast wiązania na kokardkę...


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiedzialem, ze to sie nazywa zapietek :) sciaganie zasznurowanych to tak jakbym widzial siebie....

dziekuje za informacje. 

 

hmm czyli to znaczy, ze przez wieksza czesc mojego zycia kupowalem za duze sneakersy. teraz kupilem nike, ktore byly dosc kuse a zaczynaja byc dobre teraz. aczkolwiek nowe co wrzucilem przed wczoraj uciskaja, wiec pewnie sie wyrobia.

 

dzieki za info!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odkopałem z szafy moje martensy vintydże,potrzebny będzie lifting.Zamówiłem już stosowne środki. Znów będą wyglądać jak nowe.

post-33544-0-22602100-1435189201_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dodatki pod ten zielony kolor np.

Pomalowane paznokcie ;-) to kupuj.

Niestety jakość Nike Air Max spadła. Znajomy kupił dwie pary w promocji i chodząc w nich na przemian nie wytrzymały nawet pół roku.

Do tego te kolorowe elemnty na podeszwie z pianki za długo się nie utrzymują.

Gdyby to była guma o takim kolorze to tak.

Niestety zaprogramowane zużycie musi następować szybko. Kiedyś wypuszczano jeden model, teraz kilkanaście przy takiej ilości jedna para musi zarobić na dwie niesprzedane (lub sprzedane z minimalną marżą) i jeszcze przynieść zysk.

 

Ja nie kupuję już jeansów np. Levisa bo to taki sam chłam jak te za połowę ceny.

Drogie

Buty kupuję tylko wyjściowe sprawdzonych marek typu Markowski, Mermin, Yanko.

 

Te na codzień wybieram głównie skórzane i udało mi się trafić na granatowe ciekawe buty casualowe Kazara, które użytkuję już rok i kupiłbym jeszcze jedną parę.

O wiele wytrzymalsze niż np. Ecco.

Do tego skórę olejowaną zabezpieczyłem Nano Protektorem i teraz woda spływa po nicb jak po szybie.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie buty wpadły ostatnio 9ccb5c9c63b4b2aae357c40ab9cf4d29.jpg

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Pablo Escobar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.