Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

to zapewne crossfitujesz :) witam kolege z podobnym hobby :)

 

sprobuj najaczy! mega dobre

101977.jpg

 

Wszystko się sprzeda jak widać i się odpowiednio rozreklamuje. ;) Czym się różnią te 'buty do crossfitu' od halówek typu Adidas Stabil? Jestem w stanie jeszcze zrozumieć takie ucywilizowane buty do ciężarów (Reebok Crossfit Lifter), w których pewnie da radę biegać, a do ciężarów i przysiadów są niezastąpione. Ale to takie ni pies ni wydra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Pewnie tym, że mają mniejszy spadek pięta palce, łapią lepiej linę oraz są wykorzystywane przez większość osób które ćwiczą CF. Dla mnie takie porównanie butów ma taki sam sens jak porównanie rolka i omegi. Oba zegarki są dobre ale część osób kupi rolka a druga część omegę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak Adam pisze:) + dodatkowo- trzymaja dobrze noge z racji takiej, ze wkladasz noge jakby do skarpety, ktora Ci trzyma noge + sznurowki sie nie rozwiazuja tak latwo bo sie zaciskaja (niby banal a jednak tak wazny, nie musisz ich ciagle zaciskac, wiazac etc...) sa wygodne dla stopy + sa wytrzymale:)

 

+ sirkozi, wszystko sie kupi jak sie dostanie dobre znizki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem takie:

Etnies Scout:
post-32940-0-94553100-1439632355_thumb.jpg

Mega lekkie i przez to wygodne buty - idealne na lato.

A ostatnio takie retro Pumy Trinomic:
post-32940-0-89397400-1439632360_thumb.jpg

Edytowane przez Pavulon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu widziałem w TK Maxx...... i jak rzuca dostawe to w Lidlu :);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Lidlu to trzeba być przed otwarciem sklepu i z maczetą w ręku

 

ps. Karol, Ciebie to jakoś w Crocsach nie widzę


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko o skarpetkach nie zapomnij, najlepiej zielonych


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed wakacjami kupiłem synowi crocsy właśnie w TK-Max na Targówku, nie wiem ile kosztują ale podobno było tanio 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były u mnie ciągle czarne albo brązowe pantofle , teraz postanowiłem wymiksować trochę kolory garniturowców ;)

 

tPMaYk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak dosc mocno zamiksowales :)

 

Jako jedynych bym pewnie nie kupił , ale będą dodatkową opcją do standardowych kolorów :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Temat dotyczy butów więc wrzucam tu :)

 

Mam problem ze sprzedawcą butów który nie chce uznać mojej 2 reklamacji. Kupiłem buty Adidas Super Star które po kilkunastu dniach się rozkleiły. Skorzystałem z możliwości reklamacji z tytułu rękojmi i odesłałem je do naprawy. Po krótkim oczekiwaniu dostałem naprawione buty które dokładnie po 2 tygodniach znowu się rozkleiły w tym samym miejscu. Teraz postanowiłem odstąpić od umowy. Niestety sprzedawca nie uznał mojej reklamacji i przysłał mi pismo że wada butów nie jest istotna ( poniżej opinia rzeczoznawcy) oraz odesłał mi naprawione buty. Czy postępowanie sprzedawcy jest zgodne z prawem? Jakieś rady?

 

21791846155_2485b6c844_o.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy butów więc wrzucam tu :)

 

Mam problem ze sprzedawcą butów który nie chce uznać mojej 2 reklamacji. Kupiłem buty Adidas Super Star które po kilkunastu dniach się rozkleiły. Skorzystałem z możliwości reklamacji z tytułu rękojmi i odesłałem je do naprawy. Po krótkim oczekiwaniu dostałem naprawione buty które dokładnie po 2 tygodniach znowu się rozkleiły w tym samym miejscu. Teraz postanowiłem odstąpić od umowy. Niestety sprzedawca nie uznał mojej reklamacji i przysłał mi pismo że wada butów nie jest istotna ( poniżej opinia rzeczoznawcy) oraz odesłał mi naprawione buty. Czy postępowanie sprzedawcy jest zgodne z prawem? Jakieś rady?

 

21791846155_2485b6c844_o.png

Idź do miejskiego rzecznika konsumentów. Oni w niektórych sprawach są dość skuteczni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te buty to śmiecie. Mojej córce po miesiącu od kupienia stało się to samo w obu butach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Taka konstrukcja, tyle, że kiedyś tak się nie działo. Dziś jakość już nie ta. Ja np. mam w domu Adidas Leader kupione 9 lat temu, orane na maksa. Nie do zajechania. Żony Superstary wyrzuciliśmy po 6 czy 7 latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA szczęście oddali kasę bez dyskusji - ale jak to nastolatka - zażyczyła sobie takie same. Jej rozmiar nie do kupienia..... Gdzieś z zagranicy ściągaliśmy - zobaczymy ile wytrzymają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka konstrukcja, tyle, że kiedyś tak się nie działo. Dziś jakość już nie ta. 

 

Z tym, że obecnie one kosztują 250 zł i 9 lat temu również kosztowały 250 zł. Dziś to 1/7 najniższej krajowej, a wtedy niecała 1/4. Gdyby zachować ich jakość, musiałby kosztować pewnie coś około 450 zł. Wtedy klasa niższa z aspiracjami na średnią uświadomiłaby sobie, że to co zostaje jej z kredytu nie pozwoli nawet na zakup trampek i wzrósł by znacząco odsetek cierpiących na depresję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że Polska to nie jedyny odbiorca, a przypuszczam, choć pewności nie mam, że w krajach ustabilizowanych gospodarczo - teraz i wtedy kosztują tyle samo - więc różnica w jakości to tylko różnica w zysku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do wątku AGD ;) [użytkownicy Ci sami :) ] uważam że większość produktów codziennego użytku [do pewnych kwot] to buble, choć trafiają się "trwałe"[niedopatrzenie? :lol: ]

Takie trendy by rynek się nie nasycił ^_^


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy butów więc wrzucam tu :)

 

Mam problem ze sprzedawcą butów który nie chce uznać mojej 2 reklamacji. Kupiłem buty Adidas Super Star które po kilkunastu dniach się rozkleiły. Skorzystałem z możliwości reklamacji z tytułu rękojmi i odesłałem je do naprawy. Po krótkim oczekiwaniu dostałem naprawione buty które dokładnie po 2 tygodniach znowu się rozkleiły w tym samym miejscu. Teraz postanowiłem odstąpić od umowy. Niestety sprzedawca nie uznał mojej reklamacji i przysłał mi pismo że wada butów nie jest istotna ( poniżej opinia rzeczoznawcy) oraz odesłał mi naprawione buty. Czy postępowanie sprzedawcy jest zgodne z prawem? Jakieś rady?

 

21791846155_2485b6c844_o.png

 

Idź do miejskiego rzecznika konsumentów. Oni w niektórych sprawach są dość skuteczni.

Albo lepiej do Inspekcji Handlowej. Tam jest Dział Obsługi Konsumentów - prowadzą mediacje. Jest też sąd polubowny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.