Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wintergreen

U nas, w maglu

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku czy ty w ogóle myślisz nad tym co piszesz??? :)

A ty prowokujesz sam...w bezczelny i chamski sposób

Żenada

 

Wyluzuj waldii. Za bardzo bierzesz do siebie co tam wypisują anonimowe łosie w internetach :D .

Tactic, jak się okazuje (po sprawdzeniu wpisów na forum), mocno podkolorował całe zdarzenie, zatem rozsądnie zakładam iż w sprawie matki również mijał się z prawdą. Choć z drugiej strony, kim trzeba być żeby własną rodzicielkę wykorzystywać w głupawych przepychankach na forum ;) .

Teraz piłeczka jest po jego stronie, jeśli było inaczej niech pokaże screeny z tamtej dyskusji, z chęcią odszczekam i przeproszę. Jak doskonale wiesz, CW nie jest "kreatywnie moderowane" także potrzebne informacje może łatwo wyciągnąć nawet z kosza. Choć zakładam, że rzuci focha i padną stwierdzenia o nie zniżaniu się do poziomu, czy też zapewnienia, iż nie wchodzi na tamto forum.


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj waldii. Za bardzo bierzesz do siebie co tam wypisują anonimowe łosie w internetach ;) .

Tactic, jak się okazuje (po sprawdzeniu wpisów na forum), mocno podkolorował całe zdarzenie, zatem rozsądnie zakładam iż w sprawie matki również mijał się z prawdą. Choć z drugiej strony, kim trzeba być żeby własną rodzicielkę wykorzystywać w głupawych przepychankach na forum :D .

 

Najlepiej spotkaj się z nim twarzą w twarz to wtedy poznasz go dokładniej.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, staram się trzymać na uboczu tego magla, ale nie mogę nie zareagować.

 

Ok, Chomior, rozumiem, że jak Tactic "koloruje", to można założyć, że nie jest godny kulturalnej dyskusji i walić w jego stronę chamskie i prostackie teksty. Czyżby pewność posiadania "mojszej" racji wyłączała poczucie wstydu i przyzwoitości? Mam nadzieję, że nie.

Choć z drugiej strony, kim trzeba być żeby własną rodzicielkę wykorzystywać w głupawych przepychankach na forum

Widzę, że ścigasz się o laur mistrza w konkurencji odwracania kota ogonem. Nie trudź się - miejsca na pudle dawno obstawione.

 

Skończ waść, wstydu oszczędź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy nie widzicie, że ten wątek do niczego nie prowadzi?

Każda z grup ma własne zdanie "i tego się będzie trzymać" a dyskusje przeradzają się w pyskówki.

Na tym forum "grupą sprawującą władzę" jest zarząd KMZiZ i czy mają rację czy nie, to mają tu siłę sprawczą i żadne polemiki tego nie zmienią.

Po co więc psuć sobie krew?

Kto chce pisać tu, to zostanie, kto nie chce - odejdzie.

Są też tacy którzy bywają na obu forach i na każdym znajdą dla siebie coś pożytecznego (jak choćby moja skromna osoba) i wojenki nie są im (mnie) do niczego potrzebne.

Zamknąć ten wątek w cholerę, jak wróci Prezes to coś dopisze od siebie albo nie i tyle.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafnie podałeś przykład tematu Tik Taka gdzie też leciały osobiste wycieczki w stronę córki Blaza itp.

Różnica polega jednak na tym ,że Tik Tak był celowo sprowokowany.

Nie znam sprawy, ale generalnie nie aprobuję wycieczek osobistych. Tik Tak po prostu nie powinien był dać się sprowokować. Ode mnie duży minus dla Niego.

 

Ogólnie mówiąc, ja też nie chcę generalizować. Dla mnie osobiście 99% ludzi z CW to normalni, fajni ludzie, pozytywnie zakręceni wokół własnej pasji. Tyle że w natłoku emocjonalnych dyskusji, zawsze następuje coś takiego jak "onetyzacja". Samoistnie tworzy się takie małe bagienko, wycieczki osobiste, wypowiedzi obraźliwe, złośliwe itd..

Pomimo sporów, fora zegarkowe na to nie zasługują. Zachęcam obie strony do selektywnej moderacji. Nie mylić moderacji z cenzurą. Wolność słowa nie musi się kłócić z netykietą. Po prostu nie dopuszczajcie do tworzenia się bagna, bo to nikomu, ani niczemu nie służy.

Żeby nie było, to do moderacji na KMZiZ również mam duże pretensje. Tutaj jest coś takiego jak moderacja "rzeźnicza" zamiast "chirurgicznej". Czyli najpierw ze spokojem i bez reakcji patrzy się jak pyskówka się rozwija, a potem usuwa się cały temat, wątek... ciach i nie ma. Nie na tym polega walka z trollowiskiem. Do trolla trzeba się zwracać wprost, do jego postu. Nawet nie usuwać całego postu, tylko np 80% w części obraźliwej.. i napisać mu wprost czerwoną czcionką "usunięto część wypowiedzi ze względu na Regulamin §5 pkt.2". To jest frustrujące dla trola, a nie zamknięcie tematu. Trollowi być może o to chodzi, żeby doprowadzić do zamknięcia tematu, i w to mu graj..


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej spotkaj się z nim twarzą w twarz to wtedy poznasz go dokładniej.

 

Waldiego wyobraź sobie znam osobiście, być może nie tak dobrze jak myślałem. Cóż, przykro mi.

Będę musiał z tym żyć.

 

@Waldii

Co do zachowania TIK TAKA, w wątku o Davosie, nie widzę problemu aby każdy ocenił z jaką bezkompromisową kulturą i subtelnością sobie poczynał - CW/viewtopic.php?t=4674&start=0


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldiego wyobraź sobie znam osobiście, być może nie tak dobrze jak myślałem. Cóż, przykro mi.

 

Tym bardziej mu współczuję. Chodziło mi o Taktic'a i Twoje chamskie uwagi w stosunku do jego rodziny dry.gif


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tactic, jak się okazuje (po sprawdzeniu wpisów na forum), mocno podkolorował całe zdarzenie, zatem rozsądnie zakładam iż w sprawie matki również mijał się z prawdą. .

 

Jeszcze proszę wypunktuj mi moje chamskie uwagi pod adresem rodziny Taktica.

 

PS Ale może najpierw przeczytaj ze zrozumieniem to co Taktic i ja napisaliśmy w tym wątku.


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

its-time-to-stop-posting.jpg

please.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chomirze czytałem na CW wiele twoich postów o tematyce zegarkowej i miałem wrażenie, że napisała je rozsądna persona, która potrafi patrzeć na dane zjawisko z wielu perspektyw. Tutaj twoja postać jawi mi się w zupełnie innym świetle.

Być może jesteś osobą emocjonalnie podchodzącą do niektórych zagadnień, w każdym razie jeżeli zechcesz wysłuchać rady postronnego człowieka brzmi ona tak : Nie idź tą drogą ! Dodam, że nie jest to jakiś przytyk, czy próba obrazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz piłeczka jest po jego stronie, jeśli było inaczej niech pokaże screeny z tamtej dyskusji, z chęcią odszczekam i przeproszę. Jak doskonale wiesz, CW nie jest "kreatywnie moderowane" także potrzebne informacje może łatwo wyciągnąć nawet z kosza. Choć zakładam, że rzuci focha i padną stwierdzenia o nie zniżaniu się do poziomu, czy też zapewnienia, iż nie wchodzi na tamto forum.

Proponuję żebyś jeszcze raz przeczytał moją wypowiedź, i mocno postarał się zrozumieć jej sens.

Otóż wszedłem tam, przypadkowo trafiłem na nieciekawą, z mojego punktu widzenia wypowiedź. Ale mimo wszystko OK, nie obrażam się. Mówię o tolerancji. Każdy może mieć inny punkt odniesienia. To co dla jednego jest pyszną zabawą, dla drugiego może być po prostu przykre. Mówię o wrażliwości.

Gdzie Ty tu widzisz "wykorzystywanie" matki. Po prostu inny punkt widzenia, ze względu na inne doświadczenia życiowe i tyle.

 

Nie chodzi mi o to żeby teraz wyszukiwać i wskazywać palcem konkretne osoby. Tamten temat na CW ma chyba ponad 60 stron (dość grubą książkę można by wydrukować) i doskonale wiesz że w ferworze dyskusji pada tam sporo słów obraźliwych lub balansujących na cienkiej granicy obraźliwości słów. Ale mimo wszystko nadal uważam, że ludzie z CW, to normalni i fajni ludzie. Po prostu nie dajmy się zwariować. Apeluję tylko o wstrzemięźliwość. Nie róbmy z forów zegarkowych onetu.

 

Nie wiem, jeśli mimo wszystko chcesz koniecznie odnaleźć fragment "robiących pod siebie" to pewnie wujek google Ci pomoże. Jakimś tam skrinem też mogę służyć. Ale przecież i tak z góry wiadomo, że każdy zinterpretuje to inaczej, więc nic to nie da... Dla Ciebie to będzie "nic takiego" albo "mocno podkolorowane"... a dla mnie będzie co innego. Ale cóż, tolerancja.

 

robiacychpodgoogle.jpg


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze przytocz cały post jednego z użytkowników, zamiast wyrywać go we fragmentach z kontekstu.

 

"CW jest moim forum głównym, zwłaszcza ze względu na jego "lekką", ale nie niepoważną formę. W końcu to forum hobbystyczne a nie naukowe dla starców robiących pod siebie. Na Kizi mam parę osób znajomych, nieraz o odmiennych poglądach - nie przeszkadza to w wymianie poglądów i doświadczeń. Obecnie zastanawiam się, czy logowanie się tam nie stoi w sprzeczności z moimi, może bylejakimi ale jednak zasadami."

 

W pełnym brzmieniu jego wymowa jest jakby inna. Prawda?

I cóż za niespodzianka, nie jest aż tak obraźliwy, ani do końca chamski.

I ach, och te słowa w ogóle nie odnoszą się do KMZiZ :) .

 

pech sprawił że akurat trafiłem na nieciekawy opis o "dziadkach z kizi robiących pod siebie".

 

W twojej wersji brzmi to zupełnie inaczej, czyż nie? Taka malutka manipulacja w celu zwiększenia efektu dramatycznego i zaszokowania czytelników ;) .

Nic zdrożnego, w końcu chodzi o pryncypia :D .


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktic

Czy przeczytałeś cały wpis, czy tylko fragment?

 

Pozwolę sobie go zacytować w całości:

CW jest moim forum głównym, zwłaszcza ze względu na jego "lekką", ale nie niepoważną formę. W końcu to forum hobbystyczne a nie naukowe dla starców robiących pod siebie. Na Kizi mam parę osób znajomych, nieraz o odmiennych poglądach - nie przeszkadza to w wymianie poglądów i doświadczeń. Obecnie zastanawiam się, czy logowanie się tam nie stoi w sprzeczności z moimi, może bylejakimi ale jednak zasadami.

 

Gdzie widzisz tekst, że użytkownicy KMZiZ to "starcy robiący pod siebie"??


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W całości by nie pasowało do legendy :D

 

Proponuję żebyś jeszcze raz przeczytał moją wypowiedź, i mocno postarał się zrozumieć jej sens.

 

Zrobię to kiedy przestaniesz przekręcać fakty ;) .


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełnym brzmieniu jego wymowa jest jakby inna. Prawda?

I cóż za niespodzianka, nie jest aż tak obraźliwy, ani do końca chamski.

Mówiłem że każdy z nas zinterpretuje to inaczej.

 

I ach, och te słowa w ogóle nie odnoszą się do KMZiZ ;) .

A do kogo? Do Związku Emerytów?

Cały wątek, cała strona o kizi, i nagle ktoś wtrąca o bliżej niezidentyfikowanych staruszkach. Trochę szacunku dla inteligencji czytelników.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie widzisz tekst, że użytkownicy KMZiZ to "starcy robiący pod siebie"??

Jeszcze raz powtarzam, nie chodzi o wskazywanie poszczególnych słówek, i poszczególnych osób. Jeśli przeczytałeś cały tamten wątek, to dobrze wiesz że Wersalu nie ma, i można sporo różnych obraźliwych, żeby nie powiedzieć chamskich sentencji wyłuskać.

 

Mój apel jest krótki i dotyczy obydwu stron:

Dajcie sobie na wstrzymanie. Miarkujcie się i nie róbcie z for zegarkowych onetu.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały wątek, cała strona o kizi, i nagle ktoś wtrąca o bliżej niezidentyfikowanych staruszkach. Trochę szacunku dla inteligencji czytelników.

 

Cały wątek jest o Adim. Proszę czytaj ze zrozumieniem, choćby tytuły topiców ;) .

 

 

Dajcie sobie na wstrzymanie. Miarkujcie się i nie róbcie z for zegarkowych onetu.

 

Na przykład opowiadaniem iście onetowskich historyjek wyssanych z palca, mających za zadanie jedynie wzbudzanie słusznego oburzenia.

Tu pełna zgoda. Podpisuję się obydwiema rękami pod tym apelem.


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie! zamiast tracić energię na słowne przepychanki i tak już w daleko posuniętym OT

lepiej pomóżcie nowemu usserowi; Omega PO za 20k mu klękła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przykład opowiadaniem iście onetowskich historyjek wyssanych z palca, mających za zadanie jedynie wzbudzanie słusznego oburzenia.

No właśnie na tamtym forum przed chwilą otrzymałem niejako "odpowiedź" w iście onetowskim stylu. Czyli że w związku z tym co napisałem, widocznie musiałem popaść w alkoholizm, i musiałem już wcześniej pociągać. Czyli że krótko mówiąc jestem notorycznym alkoholikiem ;)

 

Czy naprawdę sądzicie, że mi w ten sposób jakoś szkodzicie? Przecież szkodzicie sami sobie. Robicie sobie taką samą niedźwiedzią przysługę jaką Adi zrobił temu forum.

 

Ja już to wcześniej napisałem. Dla mnie Adi jest winny jak lis w kurniku. Powinien stąd wylecieć na kopach i w podskokach.. Nawet jeśli faktycznie doprowadził jakieś Osoby do niewłaściwego rozporządzenia własnymi finansami, to być może powinien stanąć przed sądem..

Ale czy to oznacza, że jeden troll ma być powodem do wzajemnego obrzucania się błotem i wyzwiskami? No pomyślcie sami logicznie. To brzmi śmiesznie i niepoważnie. To już chłopcy w piaskownicy wyglądają poważniej, kiedy się przekrzykują "Mój tata jest silniejszy niż twój tata"


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo coś w tym stylu ; przychodzi syn do taty i mówi ; tato ! tato ! a twój tata jest głupi!!

na co tata odpowiada ; chyba twój!

 

Tak to widzę od początku tego wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy naprawdę nie można już zamknąć tego wątku? jego formuła chyba się wyczerpała...


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że nieco zmieniasz kontekst poprzedniej wypowiedzi.

Poprzednio pisałeś o całym forum, a teraz powołujesz się na jeden wątek.

To jest zbyt daleko idące uogólnienie!

Taa... O całym forum? Jakim? Napisałem to, dokładnie cytuję:

"Moim zdaniem i nie tylko moim, bardzo dobrze się stało, że luzacko/ prostacka atmosfera wyniosła się z KMZiZ."

A gdzie ona się wyniosła... Uderz w stół a nożyce się odezwą.;)


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy naprawdę nie można już zamknąć tego wątku? jego formuła chyba się wyczerpała...

Pewnie że można,jeden ruch palcem i po sprawie, tylko korzystając z okazji trzeba się wypierdzieć emocjonalnie i popodniecać troszkę brzmieniem własnych postów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy naprawdę nie można już zamknąć tego wątku? jego formuła chyba się wyczerpała...

No cóż wątek powstał dla tego, że wielu "głośnych i napastliwych" miało pretensje, że im się usta zamyka razem z wątkami. Więc niech jest chociaż taki "magiel"...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa... O całym forum? Jakim? Napisałem to, dokładnie cytuję:

"Moim zdaniem i nie tylko moim, bardzo dobrze się stało, że luzacko/ prostacka atmosfera wyniosła się z KMZiZ."

A gdzie ona się wyniosła... Uderz w stół a nożyce się odezwą.;)

I uważasz, że to jest odpowiedź na wysokim poziomie?

Ja również biorę udział w życiu CW - znaczy jestem wg. Ciebie prostakiem?

 

A ustosunkujesz się do tekstu o "robiących pod siebie"?


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.