Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wintergreen

U nas, w maglu

Rekomendowane odpowiedzi

Piotr: Czyli nawywijal,ale nie zostanie ukarany bardziej niz kaido (ktory sprawe wykryl i niczym nie zawinil) i nie czytasz CW,ale czytasz? ;)


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kółko to samo trzeba tłumaczyć? ;) Piotr nie daj się sprowokować, by ciągle o jednym gadać, bo Ci to na zdrowie nie wyjdzie, szkoda nerwów i nocy zarwanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....."brazylia" się Panowie robi z tego tematu- stare chłopy a :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kółko to samo trzeba tłumaczyć?

 

Bardzo dobre podsumowanie ;)

Skoro nie przynosi żadnych efektów, jest bez sensu.

Dziękuję bardzo za udział w bezsensownej dyskusji, dla mnie wystarczy,

pozdrawiam


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już mam ochotę "puścić pawia" jak czytam w kółko to samo o adim.

Gdzie nie zajrzę to sprawa Adriana Szewczyka ;)

Ile można?

 

To już jest tak ,jakbyśmy pisali o yeti.


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr: Czyli nawywijal,ale nie zostanie ukarany bardziej niz kaido (ktory sprawe wykryl i niczym nie zawinil) i nie czytasz CW,ale czytasz? ;)

Janku: Kaido2 zawinił tym że cytuję:

"Moderator Kaido został odwołany ponieważ przekazywał dane wewnętrzne forum i użytkowników, m.in numery IP (do których z racji pełnionych funkcji miał dostęp), osobom postronnym dla forum - bez zgody administratora forum.

Administracja forum nie udostępnia osobom i podmiotom zewnętrznym żadnych danych użytkowników bez pisemnego nakazu sądu bądź służb do tego upoważnionych.

W tym wypadku takiego nakazu nie było."

A czy to co Adi "nawywijał" ma większą wagę o tego co "nawywijał" Marcin, to ocena nie do mnie należy, a zdanie które na ten temat mam, jest tylko i wyłącznie moje.

CW nadal nie czytam, tak jak i nie czytałem wcześniej, a to że przeczytałem jeden wątek za namową taranta, to żałuje tego do tej pory, bo jeszcze nigdy czytanie mnie tak nie zmęczyło, a czytać lubię jako człowiek staraj daty. .


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie wnoszę o utworzenie PODFORUM WIELBICIELI DYSKUSJI O ADIM, najlepiej w dziale zegarków z dalekiego Orientu. Kto jest za?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam czego dotyczy wątek?

 

niech zgadnę; do PZPN wraca Kręcina a tego co nagrał(ujawnił ) rozmowę G.Laty posadzono?

no tak, mogłem się tego domyśleć, przecież to takie typowo polskie. ;)

 

ręce opadają

 

Kaido wiem, że jesteś ponad tym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem popkorn, jedziecie, chłopaki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CW nadal nie czytam, tak jak i nie czytałem wcześniej, a to że przeczytałem jeden wątek za namową taranta, to żałuje tego do tej pory, bo jeszcze nigdy czytanie mnie tak nie zmęczyło, a czytać lubię jako człowiek staraj daty. .

 

Potwierdzam, namówiłem Piotra na to 24.11, co też wykonał 25.11 w nocy. Ja "trawię" CW i mam tam konto, Piotr - nie. I ma do tego święte prawo.

Ale - może byście coś napisali o "zegarach na pile ", bo to najnowszy, bez wpisów od wczoraj temat w dziale zegary.... Puk, puk !! W Sejmie jesteśmy ??


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzliwi. O tym, że mnie posądzono i jak mnie tam nazwano, doniesiono mi tak dawno temu, że nie pamiętam już nawet który to (miałem nawet skreeny i pewnie mam je gdzieś nadal). A o przeprosinach pierwszy doniósł mi kaido2, potem tarant, który namówił mnie nawet do przeczytania tego wątku w ktorym te przeprosiny były...

 

Całe szczęście, że są jeszcze życzliwi ludzie na tym świecie. Co byśmy bez nich zrobili...

 

 

 

 

 

Wyobrażałem sobie, że przeprosi mnie, ale nie żeby mi na tym zależało.

 

To czemu o tym wspominasz?

 

 

 

 

[quote name='Piotr Ratyński' timestamp='1323028230' post='734225'

Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

Noo... A ja jako człowiek bez klasy przyjąłem te przeprosiny pisząc o tym na tym forum.

 

Czy ja gdzieś zasugerowałem, że jesteś człowiekiem bez klasy?

 

 

Głowa do góry - to że się z Tobą nie zgadzam, nie znaczy, że uważam od razu, iż nie masz klasy.


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że są jeszcze życzliwi ludzie na tym świecie. Co byśmy bez nich zrobili...

Hmm... Niektórzy tylko po to żyją, żeby czytać to co napiszą im życzliwi... jakiś cel w życiu trza mieć.

Tyle, że ja do nich nie należę. ;)

 

To czemu o tym wspominasz?

Bo pytasz.

 

Czy ja gdzieś zasugerowałem, że jesteś człowiekiem bez klasy?

Głowa do góry - to że się z Tobą nie zgadzam, nie znaczy, że uważam od razu, iż nie masz klasy

.

Ależ skąd, przecież to jest moje zdanie, a nie Twoje.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej ja zapytałem o te oskarżenia niesłuszne i przeprosiny, dlatego, że przeczytałem o tym w Twojej wypowiedzi.

 

 

 

 

W kwestii przeprosin, dodam tylko, że Janek przesłał do prezesa prośbę o umieszczenie przeprosin również tutaj na KMZiZ - w pierwszym, zamkniętym wątku.... Bez odpowiedzi...


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, namówiłem Piotra na to 24.11, co też wykonał 25.11 w nocy. Ja "trawię" CW i mam tam konto, Piotr - nie. I ma do tego święte prawo.

To jest dość zdrowe podejście. Każdy ma własny magiel.

 

Tak się stało, że mnie też skierowano w pewnym momencie do wątku na CW, i pech sprawił że akurat trafiłem na nieciekawy opis o "dziadkach z kizi robiących pod siebie". Ponieważ moja matka miała niedawno udar, i jak to barwnie jeden z Ziomali opisał "robiła pod siebie", to mnie troche trafiło i pomyślałem sobie "no nie, muszę się napić"... ale jak już się napiłem, to pomyślałem sobie OK, takie poczucie humoru... każdy ma własne bagienko, a własny smród nie śmierdzi, niech im będzie na zdrowie..

Sorry że tak obcesowo, ale jak magiel, to magiel..


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się stało, że mnie też skierowano w pewnym momencie do wątku na CW, i pech sprawił że akurat trafiłem na nieciekawy opis o "dziadkach z kizi robiących pod siebie".

 

Widać tam insza kultura..........


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Taktic

Widzę że to traumatyczne przeżycie odcisnęło niezatarty ślad na twej delikatnej psyche, ile do tej pory wydałeś na psychoanalityka? Może załóż jakąś grupę wsparcia pokrzywdzonych przez CW, usiądziecie w kółeczku, poopowiadacie swoje historie, posiorbiecie kawusi, podobno to pomaga :) .

Nie zapomnij dobrać do niej TIK TAKA, jego rzewna historyjka może okazać się bardziej wstrząsająca od twojej ;):D:) .


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Taktic

Widzę że to traumatyczne przeżycie odcisnęło niezatarty ślad na twej delikatnej psyche, ile do tej pory wydałeś na psychoanalityka? Może załóż jakąś grupę wsparcia pokrzywdzonych przez CW, usiądziecie w kółeczku, poopowiadacie swoje historie, posiorbiecie kawusi, podobno to pomaga :) .

Nie zapomnij dobrać do niej TIK TAKA, jego rzewna historyjka może okazać się bardziej wstrząsająca od twojej ;):D:) .

 

Przeczytaj to jeszcze raz, w kontekście sprawy, do której się odnosisz. Poprawiłeś niby ten tekst, ale tak...płytko.

BTW: widziałeś kiedyś psychoanalityka w tym kraju ?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, nie chce mi się, nie warto.

Jaka historyjka taki komentarz.


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarant, zostaw to, nie ruszaj..

Mnie takie odpowiedzi ani ziębią, ani grzeją. Odpowiedź samokomentująca się.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. W kwestii przeprosin, dodam tylko, że Janek przesłał do prezesa prośbę o umieszczenie przeprosin również tutaj na KMZiZ - w pierwszym, zamkniętym wątku.... Bez odpowiedzi..

Taa... To znaczy w którym wątku? Nie wiedziałem, że tak trudno jest mnie przeprosić. No cóż, ale to pewnie przez to, że odbieram przeprosiny tylko i wyłącznie przekazane przez Prezydenta RP... ;)

Dajcie spokój...

 

Może załóż jakąś grupę wsparcia pokrzywdzonych przez CW, usiądziecie w kółeczku, poopowiadacie swoje historie, posiorbiecie kawusi, podobno to pomaga :D .

Taa... Pokrzywdzonych? Myślisz, że kulturalnych ludzi może skrzywdzić/obrazić tekst: o "dziadkach z kizi robiących pod siebie" napisany np. przez jakiegoś tam "władca penisa" czy cóś? Daruj sobie.

Moim zdaniem i nie tylko moim, bardzo dobrze się stało, że luzacko/ prostacka atmosfera wyniosła się z KMZiZ. Dobre wychowanie to jest wiedza o tym, co i gdzie wypada, a co nie wypada, dlatego też u nas się nie pisze, że w CW pisują przykładowo same siusiumajtki z piaskownicy.

Ja osobiście, chociaż nie trawię atmosfery panującej na CW, to zaraz generalnie nie przenoszę swoich odczuć na wszystkich członków tego forum. De Gustibus Non Est Disputandum! A jak kogoś z nich "nie uważam", to nie dlatego, że jest tam członkiem, a tylko i wyłącznie dlatego, że sobie na to u mnie zasłużył. Znam kilku członków CW tak rozsądnych i rozważnych, że aż miło mi się z nimi rozmawia i myślę, że jest tam takich dużo więcej, ale oni są zwyczajnie cisi i spokojni, a atmosfera roz****duchy to nie młyn na ich wodę, więc trudniej ich zauważyć.

Głośnych i napastliwych mamy ci w Polsce pod dostatkiem, więc myślę, że forum o tematyce zegarkowej z "Miłośnicy" w tytule, mogłoby od tego polactwa choć trochę odbiegać, ale cóż widocznie trudno jest być miedzy "wronami" i nie krakać tak jak one... mnie się też czasem zdarza.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a gdzie Wy czytaliście o tych "robiących pod siebie"?

 

Możecie mnie pokierować - ja nie kojarzę takiego określenia.

 

A stwierdzenie Piotra, że atmosfera luzacka = prostacka - pominę milczeniem.


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A stwierdzenie Piotra, że atmosfera luzacka = prostacka - pominę milczeniem.

A ja nie pominę, wystarczyło mi, że poczytałem tylko ten jeden wątek

CW/viewtopic.php?t=7463

a obgadywanie z epitetami konkretnych osób, dogaduchy rodem z piaskownicy, to dla mnie prostactwo i z czymś takim jak luz dopuszczalny na forum publicznym nie ma nic wspólnego.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że nieco zmieniasz kontekst poprzedniej wypowiedzi.

Poprzednio pisałeś o całym forum, a teraz powołujesz się na jeden wątek.

To jest zbyt daleko idące uogólnienie!

 

I nie odpowiedziałeś na prośbę o wskazanie miejsca, gdzie ktoś napisał o "robiących pod siebie" ludziach z KMZiZ...


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Taktic

Widzę że to traumatyczne przeżycie odcisnęło niezatarty ślad na twej delikatnej psyche, ile do tej pory wydałeś na psychoanalityka? Może załóż jakąś grupę wsparcia pokrzywdzonych przez CW, usiądziecie w kółeczku, poopowiadacie swoje historie, posiorbiecie kawusi, podobno to pomaga :) .

Nie zapomnij dobrać do niej TIK TAKA, jego rzewna historyjka może okazać się bardziej wstrząsająca od twojej :D:) :) .

 

Człowieku czy ty w ogóle myślisz nad tym co piszesz??? ;)

 

 

Trafnie podałeś przykład tematu Tik Taka gdzie też leciały osobiste wycieczki w stronę (EDYCJA na życzenie BLAZA) itp.

Różnica polega jednak na tym ,że Tik Tak był celowo sprowokowany.

A ty prowokujesz sam...w bezczelny i chamski sposób

 

Żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dość zdrowe podejście. Każdy ma własny magiel.

 

Tak się stało, że mnie też skierowano w pewnym momencie do wątku na CW, i pech sprawił że akurat trafiłem na nieciekawy opis o "dziadkach z kizi robiących pod siebie". Ponieważ moja matka miała niedawno udar, i jak to barwnie jeden z Ziomali opisał "robiła pod siebie", to mnie troche trafiło i pomyślałem sobie "no nie, muszę się napić"... ale jak już się napiłem, to pomyślałem sobie OK, takie poczucie humoru... każdy ma własne bagienko, a własny smród nie śmierdzi, niech im będzie na zdrowie..

Sorry że tak obcesowo, ale jak magiel, to magiel..

 

@Taktic

Widzę że to traumatyczne przeżycie odcisnęło niezatarty ślad na twej delikatnej psyche, ile do tej pory wydałeś na psychoanalityka? Może załóż jakąś grupę wsparcia pokrzywdzonych przez CW, usiądziecie w kółeczku, poopowiadacie swoje historie, posiorbiecie kawusi, podobno to pomaga :) .

Nie zapomnij dobrać do niej TIK TAKA, jego rzewna historyjka może okazać się bardziej wstrząsająca od twojej ;):D:) .

 

 

 

grupazt.jpg

 

 

Jak magiel to magiel :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.