Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wintergreen

U nas, w maglu

Rekomendowane odpowiedzi

W kwestii formalnej.

 

1. Kolega Kaido został pozbawiony funkcji czasowo - na okres wyjaśnienia sprawy. Inni moderatorzy czuli się nieswojo na zamkniętym forum moderatorskim po ujawnieniu faktu wycieków informacji na forum CW. Jestem w stanie to zrozumieć, stąd taka decyzja.

 

Adi został czasowo pozbawiony moderowanie z przyczyny tego iż funkcja moderatora jest funkcją zaufania publicznego i jeśli są jakieś podejrzenia nieetycznego zachowania - to nie powinno się takiej funkcji pełnić.

 

2. Ile czasu może zająć wyjaśnienie - ano może. Tak się składa iż oprócz forum mamy na karku pracę zawodową. Moja m.in polega od jakiegoś czasu na bardzo częstych wyjazdach. Czasem nie ma mnie większą część miesiąca - po powrocie trzeba załatwiać sprawy służbowe i nadrabiać zaległości rodzinne - niestety taką mam hierarchię wartości. Akurat teraz Dariusz Chlastawa też jest 2 tygodnie za granicą.

 

Ja osobiście nie czuję się dostatecznie poinformowany i w kursie dzieła aby na podstawie - ( sorry, ale postów osób często zainteresowanych osobiście w rozgrywki z Adim ) podejmować radykalne decyzje. Niezależnie od moich osobistych przemyśleń na ten temat.

Dlatego celowo chcę nabrać do sprawy dystansu i nie działać pod wpływem emocji, które poniekąd doskonale rozumiem.

Jednak tutaj zwrócono się do mnie jako do Członka Zarządu i moje osobiste opinie nie są najważniejsze.

 

Stąd - rozumiem rozgoryczenie i nerwy, jednak ciężko mi sądzić kogoś ( nieważne czy go lubię czy nie ) na podstawie niekompletnych i nie zawsze bezinteresownych (moim zdaniem) dowodów.

 

Po prostu daleki jestem od palenia na stosie kogokolwiek na podstawie presji społecznej i rzucania oskarżeń w internecie przez anonimowe grono - jakiekolwiek.

Możecie to mi mieć za złe, ale ja nie będę ferował wyroków ot tak sobie.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzałbym z tymi podziękowaniami dla kolegi Kaido . Jego posty dotyczyły głównie jakiś starych klamotów i przez to nie były tak pożyteczne dla forum , jak na przykład teksty oddanego sprawie słusznych zegarków kolegi Adiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzałbym z tymi podziękowaniami dla kolegi Kaido . Jego posty dotyczyły głównie jakiś starych klamotów i przez to nie były tak pożyteczne dla forum , jak na przykład teksty oddanego sprawie słusznych zegarków kolegi Adiego.

Jaka ja mam nadzieje,ze to sarkazm ;)


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz - rozumiem i liczę w takim razie na obszerne wyjaśnienia w jakiejś sensownej formie i bez owijania w bawełnę. Forumowicze tego właśnie potrzebują, inaczej pozostanie niesmak po "zamiecionej" sprawie, a zaufanie do Zarządu forum spadnie jeszcze bardziej niż to miało miejsce na przestrzeni ostatnich dni. A uwierz mi, spadło mocno, wnioskując z obserwacji.

 

LMed - właśnie takie podejście do zegarków zabytkowych ("klamotów" SIC!) jak Twoje zabija ważną część forum - wątki zakładane przez wielbicieli starego zegarmistrzostwa. Co to w ogóle za pojęcie "zegarek słuszny"??! Co to za wartościowanie? Które są niesłuszne? Ahaaa, niesłuszne są "stare klamoty" ;) Rzucić taki pogląd na forum miłośników zegarów i zegarków to nie lada wyczyn. Resztę pozostawię prywatnym przemyśleniom, bo pisać o tym nie ma sensu.

 

Edyta: Janku - też mam taką nadzieję, choć czytałem wypowiedź @LMed na wszelkie sposoby i nijak nie brzmi jak sarkazm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LMed - właśnie takie podejście do zegarków zabytkowych ("klamotów" SIC!) jak Twoje zabija ważną część forum - wątki zakładane przez wielbicieli starego zegarmistrzostwa. Co to w ogóle za pojęcie "zegarek słuszny"??! Co to za wartościowanie? Które są niesłuszne? Ahaaa, niesłuszne są "stare klamoty" ;) Rzucić taki pogląd na forum miłośników zegarów i zegarków to nie lada wyczyn. Resztę pozostawię prywatnym przemyśleniom, bo pisać o tym nie ma sensu.

 

Edyta: Janku - też mam taką nadzieję, choć czytałem wypowiedź @LMed na wszelkie sposoby i nijak nie brzmi jak sarkazm.

 

Lechu_ponury ! Wszelako jest to jednak, jak to się ten tego mówi - persyflaż. Ewidentny. ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem jeślim się mylił ześlijcie na mnie pioruny ogniste ;) Nie śledziłem nigdy wpisów kolegi LMed więc nie wiem jakie są jego "miłostki" zegarkowe. Jeśli to tzw. persyflaż (jakże popularny ostatnio ;) ) korzę się ulegle ;) Chyba dopiero teraz wyczułem sarkazm po n-tym przeczytaniu tamtej wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez Tarancie bije sie po piersiach i unizenie przyznaje do bledu ;)


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem jeślim się mylił ześlijcie na mnie pioruny ogniste ;) Nie śledziłem nigdy wpisów kolegi LMed więc nie wiem jakie są jego "miłostki" zegarkowe. Jeśli to tzw. persyflaż (jakże popularny ostatnio ;) ) korzę się ulegle ;) Chyba dopiero teraz wyczułem sarkazm po n-tym przeczytaniu tamtej wypowiedzi.

 

Dla mnie jest to ewidentnie (acz przewrotnie) wyrażony PROTEST przeciwko sytuacji z Kaidim, a także- złośliwe mrugniecie okiem na te "jedynie słuszne" .... :D

 

 

 

 

Dołączę się do podziękowań dla Kaido2. Dzięki,Kaido za porady,dorady..


--

Pozdrawiam,/ZKD/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelako jest to jednak, jak to się ten tego mówi - persyflaż. Ewidentny. ;)

 

;)


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem jeślim się mylił ześlijcie na mnie pioruny ogniste ;) Nie śledziłem nigdy wpisów kolegi LMed więc nie wiem jakie są jego "miłostki" zegarkowe.

Chyba, o ile pamiętam, Jego miłostki to właśnie klamoty ;)

Zatem czuj się kopnięty w du..e przez ironię :D :D ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem i jak zobaczyłem taką wypowiedź w tym wątku dałem się lekko ponieść ;) D..pa piecze do teraz ;) W całej tej sytuacji czasami trudno opanować emocje, ale na szczęście jeszcze jakoś daję radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W całej tej sytuacji czasami trudno opanować emocje, ale na szczęście jeszcze jakoś daję radę.

Mówiłem, z dystansem trza patrzeć. Internet jest wypełniony skrajnościami po brzegi, a ironia się miesza z głupotą ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dystansu do zasadniczej sprawy mi brak, bo w świetle takich dowodów nie ma o czym mówić. Przynajmniej ja nie mam. Czekam jedynie na jej finał w postaci konkretnego, popartego obiektywnymi materiałami "oświadczenia" osób, których obowiązkiem jest odniesienie się do tej sytuacji. Każdy z nas życzyłby sobie żeby takie stanowisko było pozbawione jakichkolwiek domysłów, bajdurzenia i mydlenia oczu. Bez podziałów na my/wy, po męsku piszemy co wykryliśmy TU i jak na to zareagujemy.

Mimo to powstrzymuję się od dania upustu emocjom, bo jedyne do czego to prowadzi to niepotrzebne pogłębianie już i tak zaognionej sytuacji. Nie piszę postów zaczepnych, mających w jakikolwiek sposób zapalać ludzi. Również w odpowiedzi na post LMed powstrzymałem się od użycia jakiegokolwiek środka stylistycznego, który mógłby go obrazić (na szczęście się myliłem ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zostają tylko same podziękowania, reszta idzie do tematu pod tytułem jak sugerował xylog: "U nas, w maglu"

 

Hehe, Piotrze, to zdaje się, że powstanie pokój gościnny.

Może to i lepiej :)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie Piotrze, brakowało na tym forum takiego działu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dobrze, że temat został podzielony, ale dlaczego ten wylądował w dziale "Vintage"?


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale dlaczego ten wylądował w dziale "Vintage"?

Bo magiel to jest trochę taki przybytek vintage :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo juz kiedy bedzie oficjalne stanowisko zarzadu,ktore bedzie oficjalnym stanowiskiem (bo podobno poprzednie Dommira nie jest)?


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo juz kiedy bedzie oficjalne stanowisko zarzadu,ktore bedzie oficjalnym stanowiskiem (bo podobno poprzednie Dommira nie jest)?

 

 

Trzeba będzie jeszcze poczekać aż sprawa bardziej przyschnie...

 

Sprawdzona metoda.... szkoda nawet więcej pisać!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..aż sprawa bardziej przyschnie...

podlewać i pielęgnować trza ;)

 

Sprawdzona metoda...

Chyba metoda sprawdzona pod względem swej nieskuteczności.

Czyli poważniej mówiąc, sprawa nierozstrzygnięta nigdy nie przyschnie. Zawsze ktoś do niej powróci, z mniej lub bardziej szyderczym uśmiechem, nawet po 5 czy 10-ciu latach będzie jak wrzód na d/ więc lepiej rozstrzygnąć.. no chyba że ktoś lubi mieć wrzoda :D


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlewać i pielęgnować trza ;)

 

 

Pierwszy raz zabrałem głos w sprawie Kaido

 

Ale Pretorianie jak widzę czuwają (tak trzymaj)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź i stanowisko podobno jest :P

Miało być pięknie, wyszło jak zawsze :D

Zastanawiam się, jak decyzyjni będą się wdrapywać na ten dywan, tyle pod nim jest...


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź i stanowisko podobno jest :D

Miało być pięknie, wyszło jak zawsze :D

Zastanawiam się, jak decyzyjni będą się wdrapywać na ten dywan, tyle pod nim jest...

 

Jak jest, to mnie oświećcie gdzie ?!?!? :P

 

EDIT : Sorry ! JEST !

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/67191-zarzuty-wobec-moderatora-adi-stanowisko-administracji-forum/page__pid__733170#entry733170 :)

Pod dywanem chyba :) Mam nadzieję że się coś zmieni na lepsze to forum, a zwłaszcza podejście do Trudnych spraw. Tym bardziej, że tak bardzo zależy zarządowi na dobrym wizerunku forum.

Nie rozumiem tylko dlaczego co poniektórzy moderatorzy zamiast uznać że jest problem, bagatelizują, udają że nic się nie dzieje, i przyczyniają się do zamykania nam ust i zamiatania pod dywan tematu.

 

Czy Wy macie nas za idiotów ?! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizerunek to już stworzyli :P

Podobno nic się nie stało, Adi jest czysty jak łza, a nie będzie moderatorem, bo mod jest osobą publicznego zaufania - tak w skrócie.

Także jest niewinny, ale ...

Dziwne, że nie zabrał jeszcze głosu w swojej sprawie :(

 

Czy Wy macie nas za idiotów ?! :D

 

Oświeconych ciężej przeprowadzić przez życia labirynt :D


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.