Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

A kość słoniowa ładna jest. No ale niestety, wychodzi jednak na to, że to musi być skomplikowana operacja. Wiesz fajnie byłoby zmienić kolor pierścienia od czasu do czasu, ale za każdym razem wysyłać, to jednak odpada.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, albiNOS 01 napisał(-a):

A kość słoniowa ładna jest. No ale niestety, wychodzi jednak na to, że to musi być skomplikowana operacja. Wiesz fajnie byłoby zmienić kolor pierścienia od czasu do czasu, ale za każdym razem wysyłać, to jednak odpada.

Trzeba rozebrać cały zegarek i dostać się do tarczy. Jest z tym trochę roboty . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ArtiP napisał(-a):

Trzeba rozebrać cały zegarek i dostać się do tarczy. Jest z tym trochę roboty . 

To tylko to? takie rzeczy to sama przyjemność. Ja już planuje wykonać serwis mechanizmu Circle. Takie wyzwanko. Ale muszę się zaopatrzyć jeszcze w kilka gratów by buby nie było. Dawaj na priv cenę pierścienia. Pozdrawiam.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy nowy kalendarz wejdzie do sprzedaży? Nowy rok już za progiem...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, petruss napisał(-a):

Kiedy nowy kalendarz wejdzie do sprzedaży? Nowy rok już za progiem...

 

A drukarnia w czarnej d... 😭 Czekamy, bo już dawno  powinny być . Na pewno wrzucę info,  jak tylko się pojawią 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadeszły kalendarze !!! 😍 W razie czego, zapraszam do mnie w celu zamówienia i po kod rabatowy 😁

FB_IMG_1640879154034.jpg

Edytowane przez ArtiP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka wrzutka Mistrala w brązie na nadgarstku 😎

20211231_120840.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, petruss napisał(-a):

Xicorr M20 jest na OLX.

Kto śmie się go pozbywać? 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja😎 z automatu się wyświetliło😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nawet dwie były po 1150 zł 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale taki Circle na sprzedaż z rynku wtórnego to nie widziałem kiedykolwiek, tak myślę o tym z białą tarczą, ale to jednak za fajny zegarek by go ktoś chciał się pozbyć.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, albiNOS 01 napisał(-a):

Ale taki Circle na sprzedaż z rynku wtórnego to nie widziałem kiedykolwiek, tak myślę o tym z białą tarczą, ale to jednak za fajny zegarek by go ktoś chciał się pozbyć.

Może, @ArtiP zdradzi coś na temat Circle 2??? Jakie będą zmiany i kiedy można się spodziewać?? To może przestaniemy tak usilnie poszukiwać 1!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, albiNOS 01 napisał(-a):

Ale taki Circle na sprzedaż z rynku wtórnego to nie widziałem kiedykolwiek, tak myślę o tym z białą tarczą, ale to jednak za fajny zegarek by go ktoś chciał się pozbyć.

Możesz mnie korumpować 😁

20210301_122350_resized.jpg

20210416_181202.jpg

16 minut temu, Callahan napisał(-a):

Może, @ArtiP zdradzi coś na temat Circle 2??? Jakie będą zmiany i kiedy można się spodziewać?? To może przestaniemy tak usilnie poszukiwać 1!

Niestety druga wersja prędko nie powstanie. Jest w planach,  ale to jeszcze nic pewnego. Sporo jest zaległych projektów do realizacji i Adam na tym teraz się skupia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, ArtiP napisał(-a):

Możesz mnie korumpować 😁

20210301_122350_resized.jpg

20210416_181202.jpg

Niestety druga wersja prędko nie powstanie. Jest w planach,  ale to jeszcze nic pewnego. Sporo jest zaległych projektów do realizacji i Adam na tym teraz się skupia 🙂

Ależ podpuszczasz, jak wąż z drzewa z jabłkami w dawnych czasach nam załatwił świat jaki mamy.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, ArtiP napisał(-a):

Podpuszczałem , bo już się sprzedał 🙂

 

Szkoda. Swoją drogą, Circle jest wg mnie idealnym kandydatem na wersje w bronzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, brejq napisał(-a):

 

Szkoda. Swoją drogą, Circle jest wg mnie idealnym kandydatem na wersje w bronzie :)

 

Ciężko byłoby do obecnej wersji zrobić taką kopertę.  Druga raczej też nie przewiduje brązu,  ale kto wie, może pojawią się możliwości i się zrobi 🙂

Na przyszły rok już są ustalone plany debiutowe danych modeli . Jeśli uda się zrealizować te założenia, to kolejnym.moze być Circle 2 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, chętnie bym kupił Circle albo "Garfisha Mini". Miałem białego ze zwykłymi plecami, i to był super zegar. Poza lumą, która była mocno w kategorii "można, ale już wiemy czemu nikt tego nie robi" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, ArtiP napisał(-a):

 

Ciężko byłoby do obecnej wersji zrobić taką kopertę.  Druga raczej też nie przewiduje brązu,  ale kto wie, może pojawią się możliwości i się zrobi 🙂

Na przyszły rok już są ustalone plany debiutowe danych modeli . Jeśli uda się zrealizować te założenia, to kolejnym.moze być Circle 2 .

A Circle 2 nie miało debiutować w tym roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sanik napisał(-a):

A Circle 2 nie miało debiutować w tym roku?

Taki był plan, ale pandemia wszystko mocno pokrzyżowała. Jak się uda, to będzie, ale raczej wątpię czas pokaże.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ArtiP napisał(-a):

Taki był plan, ale pandemia wszystko mocno pokrzyżowała. Jak się uda, to będzie, ale raczej wątpię czas pokaże.  

Myślę, że warto się nad tym zastanowić, żeby Circle 2 debiutowała jeszcze w tym roku. Zejdzie Wam jak ciepłe bułeczki 😁, bo względem Andrusa, Nygusa i Pyzy to mam mieszane odczucia 🤔.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Callahan napisał(-a):

Myślę, że warto się nad tym zastanowić, żeby Circle 2 debiutowała jeszcze w tym roku. Zejdzie Wam jak ciepłe bułeczki 😁, bo względem Andrusa, Nygusa i Pyzy to mam mieszane odczucia 🤔.

Andrus i Nygus to nie jedyne premiery. Będzie jeszcze Syrena w  kwarcu i jubileuszowa M20 🙂 Andrus na renderach wygląda średnio,  ale koperta na żywo robi robotę.  Czekamy na tarczę i jeśli będzie dokładnie taka, jaka miała być,  to finalnie wyjdzie coś naprawdę fajnego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArtiP powiesz coś więcej o jubileuszowej M20? Sawa też ten rok?

A żeby nie było że tylko tekst nudny to… taka M20 😁

C4132662-AD2D-43D9-AF74-F859C16B0EEA.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Nocny duch napisał(-a):

@ArtiP powiesz coś więcej o jubileuszowej M20? Sawa też ten rok?

A żeby nie było że tylko tekst nudny to… taka M20 😁

 

 

O ile M20 FE była wariacją,  o tyle jubileuszowa ma nawiązywać do korzeni 🙂 Póki co, trzymam bardzo kciuki za ten model, bo to będzie rewolucja na miarę M20 FE . To całkowicie Adama projekt i przyznam,  że wpadł na genialny pomysł 😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.