Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Umiejscowienie uszu jest świetne :) chociaż one same wydają się nieco zbyt wątłe w stosunku do koperty.


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecane rendery Syreny Sport.

Zmieniliśmy:

- kopertę - teraz uszy są takie jak listwy w samochodzie.

- wskazówki

- układ tachografu

- układ małych kółek dopasowany do mechanizmu 

- koronkę i przyciski chronografu

 

HlZYeVL.jpg

 

IHcASAi.jpg

 

ffIlTkD.jpg

Edytowane przez atomtomski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa :) Bardzo mi się podoba.

Wskazówki mistrzostwo świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pytań!!!!! Jaka WR będzie i czy szafir? Wymiary?

Edytowane przez qniczynka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WR maksymalnie 10ATM

Szkło szafirowe.

Średnica 45,5mm.

Ucho do ucha: 53,5mm

 

tak mniej więcej :-)

Edytowane przez atomtomski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się już na listę zapisać :) Kiedy szanse na produkcję i co za mechanizm się w środku znajdzie? TM NE88?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

53,5 uuuuu chyba mój chuderlawy nadgarstek nie da takiemu rozmiarowi rady. Chyba  ze uszy będą super wyprofilowane. A grubość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealnie wpasowuje się w moje potrzeby. Rozmiar bardzo męski. 45,5mm przewidziane bedzie z koronką czy bez?

Edytowane przez Pawelm87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45,5 mm bez koronki

mechanizm Seiko NE88 - dwa teściaki już do mnie jadą, pierwsza dostawa wrzesień-październik

Dostępność i cena - jeszcze chwila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wersja była zdecydowanie ładniejsza.

Dodatkowo średnica aż 45,5mm ?! - dzięki, ale odpadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może z tym rozmiarem nie będzie aż tak źle...trzeba bedzie sample zobaczyć, a najlepiej przymierzyć. I oby uszy były dorze wyprofilowane

Edytowane przez Pawelm87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale piękny, znowu będę musiał męczyć żonę, a do ceny syreny (jeszcze nieznanej) będzie trzeba dołożyć cenę rotomatu. Ale hit się szykuje. Panie Adamie, jak z mocami produkcyjnymi? dacie radę? czy dalej będziemy mieli zjawisko z PRL-u, że cena ,,z salonu" będzie niższa niż na rynku wtórnym. Oj dodaje to smaczku :-) Super.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro uda się załatwić mechanizm do chrono, to może by tak wprowadzić i... Circle Chrono? :-)

post-70090-0-44697800-1403089322_thumb.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki koszmarne. Ogólnie pierwszy projekt był super a ten najzwyczajniej d*py nie urywa a tak powinno być. Koperta OK. Tarcza OK. Małe wskazówki OK ale duże zrypały cały projekt. Poza tym że są brzydkie i nie wnoszą nic nowego. Zwykłe blaszki z otworami. Kopie z zegarków BRM linia Abarth. Projekt przekombinowany. A mogło być tak pięknie. Czekałem na Syrenę Sport od pierwszych renderów a teraz muszę podziękować. Szkoda.
http://www.brm-manufacture.com/images/montres/HD/V12-44%20BG%20Abarth%20595%20v33_NEW.JPG


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale piękny, znowu będę musiał męczyć żonę, a do ceny syreny (jeszcze nieznanej) będzie trzeba dołożyć cenę rotomatu. Ale hit się szykuje. Panie Adamie, jak z mocami produkcyjnymi? dacie radę? czy dalej będziemy mieli zjawisko z PRL-u, że cena ,,z salonu" będzie niższa niż na rynku wtórnym. Oj dodaje to smaczku :-) Super.

To nie problem mocy tylko kooperantów i różnych przypadków jakie się przytrafiają (można to nazwać pechem czy coś). 

Dziś, powiem szczerze, dostałem dwa strzały odnośnie FSO M20.02 i jestem w ciemnej d.... :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może z tym rozmiarem nie będzie aż tak źle...tżeba bedzie sample zobaczyć, a najlepiej przymierzyć. I oby uszy były dorze wyprofilowane

 

Trzeba przymierzyć - na ręce wygląda inaczej niż by wynikało z samych liczb i zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro uda się załatwić mechanizm do chrono, to może by tak wprowadzić i... Circle Chrono? :-)

Najpierw będzie jeszcze Circle 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowa uznania za załatwienie mechanizmu SEIKO :) Jak mawiają dzisiejsi hipsterzy - RESPECT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie RESPECT, tylko PROPSY :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie te duże wskazówki szału nie robią i mnie też pierwsze projekty podobały się bardziej, ale w sumie zegarek jako całość coś w sobie ma, tak więc gratulacje i czekam na CENĘ:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowa uznania za załatwienie mechanizmu SEIKO :) Jak mawiają dzisiejsi hipsterzy - RESPECT

To raczej do Seiko, nie sądzę żeby moje ich nagabywanie miało jakiś wpływ na jego wprowadzenie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw będzie jeszcze Circle 2.

A to też mnie ciekawi. Dekiel będzie przezroczysty? Z tymi wskazówkami Syreny, nie zgadzam się co do zdania kolegów, mnie się podobają, ale skoro są ażurowe, to otwory powinny być większe, ułatwiałoby obserwację mniejszych wskazówek w chwili gdy pojawiają się główne nad małymi.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Circle 2 ma mieć WR200 i raczej nie damy szklanego dekla.

 

Wskazówki Syreny są zrobione tak, że minutowa jest ażurowa a w godzinowej otwory wypełnione są lumą. Otwory są w tych samych miejscach co powinno dać fajny efekt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wskazówki są OK, jednak może z nimi być problem o 5.32 B)  ponieważ są tak szerokie, że dolna subtarczka będzie zupełnie niewidoczna. Natomiast rzecz która mi się kompletnie nie podoba to "cegiełki" na środku tarczy, może być szlif słoneczny, jakieś fale czy inne wihajstry, ale cegły? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wskazówki są OK, jednak może z nimi być problem o 5.32 B)  ponieważ są tak szerokie, że dolna subtarczka będzie zupełnie niewidoczna. Natomiast rzecz która mi się kompletnie nie podoba to "cegiełki" na środku tarczy, może być szlif słoneczny, jakieś fale czy inne wihajstry, ale cegły? :blink:

To nie cegiełki, tylko nawiązanie do atrapy syreny sport.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.