Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Treevill

GERLACH

Recommended Posts

W dniu 23.09.2020 o 13:29, svedos napisał:

Koperta ma  wymiary 44mm x 16,5 mm, L2L 53 mm, rozstaw uszu 22 mm,

przy Wr500 samo szkło ma 4,6 mm

A ile waży ten kawał żelaza? Pewnie trzeba dźwigiem rękę podnosić, by odczytać czas? :)

W kokpicie pewnie nie, ale kilka razy już GG robili zamówienie dla pilotów. Ostatnio chyba dla Strategic Airlift Capability.

Oczywiście ktoś kto zna pilotów może mnie poprawić, ale ja bym raczej brał Protreka albo coś w tym stylu.

2 godziny temu, Laponek napisał:

https://odczasudoczasu.pl/2016/10/g-gerlach-dywizjon-303-zegarek-dla-pilotow-wojska-polskiego/

Czy to prawda, czy rzeczywiście współcześni polscy piloci noszą zegarki gerlach dywizjon 303?

Tak to prawda, G.Gerlach robił zegarki dla pilotów Migów 29 z 23 BLT, robiliśmy też zegarki dla Zespołu Akrobacyjnego Biało - Czerwone Iskry ( te dwa zamówienia były personalizowane imiennie), dla 41 BLT w Dęblinie, wyprodukowaliśmy także limitowaną do 47 sztuk serię zegarków dla lotników związanych z An-2  Antek. Zegarki dla SAC  to jedno z ostanio zrealizowanych zamówień lotniczych.

Edited by svedos

9 minut temu, sanik napisał(-a):

Dobre oko ☹️

Nie moje 😊

Kolega @blut wypatrzył.

4 minuty temu, arek314 napisał(-a):

Pewnie na stronie sklepu są zdjęcia wersji przedprodukcyjnej..20210322_080253.jpg

Co powinni zmienić.

Osobiscie mnie zniechęciło.

Błędy popełniają nawet najwięksi.  Choć tutaj , jak kolega powyżej wspomniał,  to raczej nie błąd,  tylko była to pewnie wersja prototypowa. Gerlachy mają fajne zegarki i nie warto się zniechęcać.  

Przecież to nie jest zdjęcie z ich strony tylko ze sklepu Od Czasu do Czasu. Ja bym taki kupił dla wartości kolekcjonerskiej, ten "STELL" też dobry.

Szkoda, że nie ma kalendarza w języku polskim, fajny smaczek by to był. 

Prawda, albo patent z datą w 2 językach, o I A7750 to wspiera. Generalnie fajny zegarek wyszedł, spokojnie wart tych 3 tyś, tym bardziej że pudełko pierwsza klasa, a zestaw w pudełku bogaty jak w Xicorr.

Zdjęcie z rana: lotnik obserwuje z wysoka :)20210323_143840.jpg

Mnie się ten zegarek bardzo podoba i jeśli go założę to... do niego będę dopasowywał inne części garderoby 🙂
W salonie mamy zegarek z pełnym deklem!

spacer.png

W dniu 24.03.2021 o 22:17, Sierżant Julian napisał(-a):

bo strasznie nie pasuje mi do niczego

Czyli pasuje do wszystkiego 😉

Szukam kontaktu do Gerlacha. Formularz na stronie nie działa, telefon tam umieszczony nie odpowiada. Potrzebuję części lub znaleźć zegarmistrza ich firmowego. 

Czasami ktoś z GG tu zagląda, ale ja bym spróbował przez Facebook. Jest tam tel komórkowy.

E: I to telefon samego szefa :)

Godzinę temu, alb123 napisał(-a):

Szukam kontaktu do Gerlacha. Formularz na stronie nie działa, telefon tam umieszczony nie odpowiada. Potrzebuję części lub znaleźć zegarmistrza ich firmowego. 

Odpisałem na PW

Dawno temu podobała mi sie foka, niestety mogę już o tym zegarku zapomnieć, później spodobał mi się żabol (idealny dla kibica Górnika), tyle że boje si tego typu koperty. Wiem wiem znów będę żałował  :D

Kupię Deep Blue Master Diver 1000, Casio GPW-2000  zadbany

Dawno temu podobała mi sie foka, niestety mogę już o tym zegarku zapomnieć, później spodobał mi się żabol (idealny dla kibica Górnika), tyle że boje si tego typu koperty. Wiem wiem znów będę żałował 
Ten stop nie brudził zauważalnie jak miałem. Jeśli się do czegoś przyczepić to słaba luma i tak sobie działający bezel.