Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bill.hasco

Zakupy na CreationWatches.com

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarek Orient RA-AP0003S10B (złota tarcza, mała sekunda) zamówiłem w piątek wieczorem 15 grudnia.

Dzisiaj (20 grudnia) odebrałem paczkę.

 

Nic tylko pozazdrościć :P Ja zamówiłem 12 grudnia i od 18.12 ciągle ma status "Przesyłka oczekuje na odprawę celną". Czy ktoś się z Tobą kontaktował z Agencji Celnej? Jak dzwonię do DHL to mi mówią, żebym czekał na kontakt z Agencją Celną.

 

Swoją drogą ten Twój Orient bardzo ładny, niech się dobrze nosi :)

Edytowane przez towerone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość desmaer

Nic tylko pozazdrościć Ja zamówiłem 12 grudnia i od 18.12 ciągle ma status "Przesyłka oczekuje na odprawę celną". Czy ktoś się z Tobą kontaktował z Agencji Celnej? Jak dzwonię do DHL to mi mówią, żebym czekał na kontakt z Agencją Celną.

 

Swoją drogą ten Twój Orient bardzo ładny, niech się dobrze nosi :)

Wogole nie miałem takiego statusu jak agencja celna, tylko dhl. Moze jest tak, że dhl standartowo cli wszystko a metodą losową urząd celny weryfikuje co którąś paczkę?

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kiedykolwiek zamawiałeś coś standardową pocztą z Azji, ale z tego co widzę raczej nie. Przesyłki państowe które idą pocztą polską trafiają do wer'u czyli do węzła  ekspedycyjno-rozdzielczego. To chyba najgorzej działająca instytucja w Polsce, zaraz po Zusie. Spróbuj cos tam zamówić i dowiesz się co to jest czekanie, nie odbieranie telefonów, o mailach już nie wspominając. Czekaj cierpliwie, DHL to porządna firma. Jak już mówiłem okres Świąteczny. Po świętach powinien przyjść.

Edytowane przez Patrict12

Tempus fugit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek Orient RA-AP0003S10B (złota tarcza, mała sekunda) zamówiłem w piątek wieczorem 15 grudnia.

Dzisiaj (20 grudnia) odebrałem paczkę.

Tekturowe pudełko w środku plastikowe jak do zegarków ale bez oznaczeń.

Zegarek z foliami na klamrze i na dekielku.

Gwarancja podbita międzynarodowa.

 

Koszty:

z karty ściągnięto mi 568 złotych

Kurierowi DHL zapłaciłem 37 zł VATu

 

:)

Dziękuję Ci Święty Mikołaju

 

Od jakiej kwoty DHL nalicza tak niski VAT, 37 zł, i opisywane w innych postach rzędu 40 zł?? Od deklarowanych kwot poniżej 50 dolarów? DHL nie żąda przesłania potwierdzenia zapłaty/rachunku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiej kwoty DHL nalicza tak niski VAT, 37 zł, i opisywane w innych postach rzędu 40 zł?? Od deklarowanych kwot poniżej 50 dolarów? DHL nie żąda przesłania potwierdzenia zapłaty/rachunku?

Poczytaj wcześniejsze posty. To jest loteria, jedną paczkę sprawdzą, drugą nie


Tempus fugit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kiedykolwiek zamawiałeś coś standardową pocztą z Azji, ale z tego co widzę raczej nie. Przesyłki państowe które idą pocztą polską trafiają do wer'u czyli do węzła  ekspedycyjno-rozdzielczego. To chyba najgorzej działająca instytucja w Polsce, zaraz po Zusie. Spróbuj cos tam zamówić i dowiesz się co to jest czekanie, nie odbieranie telefonów, o mailach już nie wspominając. Czekaj cierpliwie, DHL to porządna firma. Jak już mówiłem okres Świąteczny. Po świętach powinien przyjść.

 

Zamawiałem nie raz i wiem że różnie z tym bywa, ale pierwszy raz czekam na paczkę DHL Express. Naczytałem się, że taka paczka dochodzi w 4 dni i dlatego się niecierpliwie. Tym bardziej, że kolega wyżej zamówił później ode mnie i już do niego doszło. Do tego wartość jego zegarka jest zbliżona do mojej.
Poza tym dostałem już dwa maila od  CreationWatches, że niby DHL się próbuje ze mną skontaktować i żebym do nich zadzwonił, a jak dzwonię to DHL każe czekać na kontakt z Agencją Celną.
 
Jak idzie DHL'em to też trafia do tego WER'u? DHL podał mi numer do agencji celnej (tam leży moja paczka) i jak tam dzwonię to zgłasza się Agencja Celna DHL (inna sprawa, że mogę sobie tylko muzyczki posłuchać, bo wszystkie linie są zajęte). Mnie się wydaje, że DHL bierze na siebie sprawy celne i dlatego paczka trafia do odbiorcy w ciągu 4 dni. Wyczytałem też, że jeśli paczka leży ponad 14 dni w tej Agencji Celnej DHL, to DHL nalicza dodatkowe opłaty za magazynowanie paczki, bo to niby z mojej winy ona tam leży ponieważ nie dostarczyłem niezbędnych dokumentów do przeprowadzenia odprawy celnej.
Edytowane przez towerone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość desmaer

 

 

Nie wiem czy kiedykolwiek zamawiałeś coś standardową pocztą z Azji, ale z tego co widzę raczej nie. Przesyłki państowe które idą pocztą polską [/font][/color]

Niepotrzebnie mieszasz. Dhl to nie poczta polska. Moja paczka nawet na sekunde nie opuscila dhlu. Zreszta poczytajcie na stronie dhl jak odbywa sie clenie - wszystko robi dhl w naszym imieniu. Inna sprawa że ja kupiłem tani zegarek poniżej150 euro. Czyli właściwie nie podpada pod cło, tylko VAT.

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Od jakiej kwoty DHL nalicza tak niski VAT, 37 zł, i opisywane w innych postach rzędu 40 zł?? Od deklarowanych kwot poniżej 50 dolarów? DHL nie żąda przesłania potwierdzenia zapłaty/rachunku?

VAT jest 23% łatwo więc obliczyć od jakiej kwoty jest zapłacony. Nic nie musiałem pokazywać do paczki była załączona przez nadawcę jakaś "śmieszna" faktura. Panowie wszystko jest już powiedziane we wcześniejszych postach.

 

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DHL ma swoją własną agencje celną i z werem nie mają nic wspólnego. Dałem przykład weru dla porównania żeby zobrazować sytuacje. Kiedyś trzymali mi paczkę ponad miesiąc... Sprawdź może podałeś złego maila


Tempus fugit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@towerone dzięki za hasło na zniżkę.

Zdam relację jak było w moim przypadku.

Zegarek wartości $199 leci do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@towerone dzięki za hasło na zniżkę.

 

Nie ma za co :)

 

U mnie coś wczoraj drgnęło. Po 4 dniach od dotarcia przesyłki do PL dostałem maila od Agencji Celnej z informacją że mam przesłać dokumenty związane z zakupem. Wszystko co chcieli już wysłałem, ale po fakcie kapnąłem się, że babeczka pomyliła numer przesyłki. W treści maila oraz w temacie był jakiś inny numer przesyłki, która idzie z Chin do zupełnie innego odbiorcy. Pewnie tworzyła do mnie maila na zasadzie "kopiuj" "wklej" i coś jej zostało z poprzedniej korespondencji. Ponoć od dwóch tygodni mają taki zapierdziel w tej Agencji Celnej, że nie wiedzą gdzie ręce włożyć.

Edytowane przez towerone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie ma za co :)

 

Ponoć od dwóch tygodni mają taki zapierdziel w tej Agencji Celnej, że nie wiedzą gdzie ręce włożyć.

Chyba lepiej dla nas. Może nie będą tak ostro sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wysyłce "registerd airmail" jest napisane że bez pudełka przyjdzie, a przy DHL nie ma nic. Którą opcję wybieracie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wysyłce "registerd airmail" jest napisane że bez pudełka przyjdzie, a przy DHL nie ma nic. Którą opcję wybieracie?

Ja dwa razy zamawiałem DHL express, w drugiej wersji raczej nie chodzi o pudełko do zegarka tylko o ograniczoną możliwość śledzenia przesyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, wybrałem airmail. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

 

Przy okazji odkryłem że mają promocję 5% z kodem rabatowym HOLIDAYS.

Dzięki za kodzik!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mogę prosić o pomoc w znalezieniu tam zegarków J. Springs? W zakładkach nie ma, szukajka zwraca że nie ma wyników, a ponoć zegary mają tam być.  :huh:


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mogę prosić o pomoc w znalezieniu tam zegarków J. Springs? W zakładkach nie ma, szukajka zwraca że nie ma wyników, a ponoć zegary mają tam być.  :huh:

Owszem były, ale w tej chwili wszystkie zostały wyprzedane.

OK, wybrałem airmail. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

 

Dzięki za kodzik!

W tej chwili jest 10% zniżki na 200 zegarków (jest tam parę ciekawych: Hamilton, Seiko) na hasło: CHRISTMAS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

W tej chwili jest 10% zniżki na 200 zegarków (jest tam parę ciekawych: Hamilton, Seiko) na hasło: CHRISTMAS.

A to dałem ciała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam są ciągle promocje. Oprócz tych co na stronie oni mają taką zakładkę "blog". I tam mają różne kupony, ja jak kupowałem ostatnio to znalazłem 8%.


Tempus fugit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem z tej promocji orienta mako XL, za śmieszne pieniądze. Są też najlepsze bambino ver 3, szara i niebieska tarcza. Ja poluje jednak na białą

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Jomashop kosztuje 599$ plus przesyłka 37$ i raczej pewny podatek.....to cena w CW jest korzystna.

https://www.jomashop.com/hamilton-watch-h38755131.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten intra matic u nas stoi dobrze ponad 3 tysiące. więc cena jest ok, nawet jeśli doliczą ci podatki. ja tylko sugerowałbym rozważenie rozmiaru 38mm. 42mm w tym modelu wizualnie jest duuuuży


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@towerone dzięki za hasło na zniżkę.

Zdam relację jak było w moim przypadku.

Zegarek wartości $199 leci do mnie.

22-go zamawiałem. 23 to sobota, wigilia i później poniedziałek, wtorek 2 dni świąt

Przed chwilą go dostałem.

Więc de facto szedł 2 dni robocze w Polsce - jestem w szoku.

Do zapłaty kurierowi 49zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22-go zamawiałem. 23 to sobota, wigilia i później poniedziałek, wtorek 2 dni świąt

Przed chwilą go dostałem.

Więc de facto szedł 2 dni robocze w Polsce - jestem w szoku.

Do zapłaty kurierowi 49zł :)

 

Super szybko :) Niech się dobrze nosi.

 

Mój nadany 14.12, a od 18.12 czeka na odprawę celną :/ 21.12 przesłałem wszystkie wymagane dokumenty i do tej pory cisza. W złe ręce trafił w agencji celnej - chyba na jakiegoś upierdliwca. Niby tyle roboty tam teraz mają, a chciało im się dociekać czy wartość paczki jest zgodna z tym co zadeklarował nadawca czy może zaniżona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.