Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bill.hasco

Zakupy na CreationWatches.com

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzieli, że kursy są na stronie i tam mogę sprawdzić ale będzie to około 3,65 po wpłacie wyszło, że przeliczyli po 3,77. Płacąc kartą dowiesz się dopiero po zdjęciu kwoty z salda w jakim będziesz miał przeliczniku. Tak było w moim przypadku. 

 

Dzień dokonania zakupu niekoniecznie jest dniem zaksięgowania opłaty i obciążenia karty. Kurs mógł się zmienić.

 

Podczas zakupu nawet nie sprawdzałem kursu. Zrobiłem to dopiero z ciekawości po kilku dniach i wyszło, że Pekao policzyło praktycznie po kursie NBP (tu duże zaskoczenie bo spodziewałem się po nich prawdziwego rozboju :). Nie wiem, jakie zegarki kupujecie, ale przy kupnie takiego bambino czy raya i kwocie oscylującej w okolicach 150 EUR dużo na różnicach kursowych stracić się nie da. 10 PLN w jedną czy drugą stronę nie robi specjalnej różnicy, biorąc pod uwagę oszczędność na poziomie 500 zł w stosunku do sklepowych cen z Polszy. :)

 

No chyba, że zakupy idą już w tysiące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja też po jedenastu dniach w końcu ruszyła dhlem. Przewidywany termin dostawy to 23 styczeń więc jest dobrze :)

Mam ten sam estymowany czas dostawy . Tyle, że do soboty jestem poza domem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W każdym razie jednym transportem prawdopodobnie lecą

 

Update: moja przesyłka już dotarła. Teraz czeka na mnie do piątku

Edytowane przez rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, zamowiłem przez Paypal w piątek wieczorem, dziś dostałem maila z DHL że przewidywany termin doręczenia 26 stycznia, więc by było niecały tydzień od zamówienia - bajka, oby za wiele tam nie doliczyli ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie drugi raz pojawił się status przesyłka oczekuje na odprawę celną. Ciekawe jak długo jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie przez 3 dni pojawiał się taki status. za każdym razem dzwoniłem na infolinię czy wszystko jest okej, ale zawsze odpowiadali, że tak. 

 

Po 4 dniach zmienił się status na "odprawa zakończona" i następnego dnia kurier przywiózł paczkę i skasował mnie za VAT :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, od rzeczywistej. Choć mnie o dokumenty nie prosili. Podejrzewam, że sklep im wysłał. W ciągu tych 3 dni gdzie status odprawy był "opóźniony" pisali do mnie ze sklepu, że ktoś z DHL chce się ze mną skontaktować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko dali wcześniej znać ile szykować i będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze:)

Edytowane przez zetrov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem airmaila, czekam już 3tyg. tracking stoi w miejscu :( Dla rozluźnienia zegarek oglądam sobie w sieci i już mi się tak opatrzył, że chyba go sprzedam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka a możecie podpowiedzieć, gdzie się sprawdza nr przesyłki z CW. Też mam Registered Airmail i w mailu Status Update: Shipped jest załączona faktura z jakimiś numerami:

 

GST REG. NO.:

CO. REG. NO.:

 

Oba są takie same no i Invoice No. (to to wiadomo). Czy te w/w to jest nr przesyłki? Jeśli tak, to na jakiej stronie moge sprawdzić co się dzieje z przesyłką? Nadana 14.01.2018 ale patrząc na Wasze czekanie to ja się zastanawiam czy moja po tych 10 dniach w ogóle dotarła u nich na pocztę? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka a możecie podpowiedzieć, gdzie się sprawdza nr przesyłki z CW. Też mam Registered Airmail i w mailu Status Update: Shipped jest załączona faktura z jakimiś numerami:

 

GST REG. NO.:

CO. REG. NO.:

 

Oba są takie same no i Invoice No. (to to wiadomo). Czy te w/w to jest nr przesyłki? Jeśli tak, to na jakiej stronie moge sprawdzić co się dzieje z przesyłką? Nadana 14.01.2018 ale patrząc na Wasze czekanie to ja się zastanawiam czy moja po tych 10 dniach w ogóle dotarła u nich na pocztę? :P

 

 

Wejdź na stronę creation i "track order" lewy dół strony. https://www.creationwatches.com/products/index.php?main_page=orderstatus

 

Potem wg informacji https://www.creationwatches.com/packagetracking.html wybierasz stronę operatora.

 

Przygotuj się że przesyłka pojawi się w systemie dopiero po kilku dniach (czasem kilkunastu).

 

Pozdrawiam

arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem airmaila, czekam już 3tyg. tracking stoi w miejscu :( Dla rozluźnienia zegarek oglądam sobie w sieci i już mi się tak opatrzył, że chyba go sprzedam...

U mnie od piątku alipaczka pokazuje, że przesyłka jest w drodze. Ciekawe, ile jeszcze będzie podróżować. Dałem się skusić na to ich 'delivered in 10 to 15 days', a tu sama poczta tyle startowała. ;)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już mogę się pochwalić, bo jestem bardzo zadowolony ;-)
Dzisiaj zegareczek dotarł do mnie, licząc od złożenia zamówienia do założenia na rękę 5 i pół dnia ;-) Chyba sprawdzony przed wysyłką bo już chodził w momencie otworzenia, wartość deklarowana na pudełku 39 euro przy rzeczywistej cenie 156$, VAT zapłaciłem 38zł, cła nie doliczono, więc chyba miałem szczęście.
Szkoda tylko że przyszedł w zwykłym etui a nie w oryginalnym Orient, ale to już drobiazg.
Pozdrawiam i życzę udanych zakupów na cw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że przy ewentualnym następnym zakupie trzeba się będzie jednak decydować na ten DHL i po prostu dopłacić. Tak czy inaczej taniej niż w kraju, a przynajmniej człowiek nie czeka 10 lat na przesyłkę widmo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie polecam januszowania na airmail

Przesyłka zamówiona 12.12.2017, 22 pisało despatched to overseas i tyle jej widać do dnia dzisiejszego. 2 dni temu poszedł mail, napisali że się przyjrzą sprawie, na razie bez odzewu.

Edytowane przez BlackJachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płaciłeś przez PayPal czy po ludzku? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płaciłeś przez PayPal czy po ludzku? :)

Co to znaczy "po ludzku"


Tempus fugit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie polecam januszowania na airmail

Przesyłka zamówiona 12.12.2017, 22 pisało despatched to overseas i tyle jej widać do dnia dzisiejszego. 2 dni temu poszedł mail, napisali że się przyjrzą sprawie, na razie bez odzewu.

 

Trzeba jeszcze trochę cierpliwie poczekać.

Ja zamówiłem 27.11.2017, w dniu 08.12.2017 sklep nadał przesyłkę, a 14.12.2017 przesyłka opuściła Singapur. Od wczoraj (24.01.) jest w PL. Na czasie mi nie zależało, więc świadomie wybrałem zwykłą przesyłkę.

 

W niedzielę (21.01.) skorzystałem z promocji na Ebay-u, zakup od CW, wysłali DHL-em i dziś mam u siebie. Zapłaciłem VAT w wysokości 47 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "po ludzku"

Normalnie. Wzial chlop wypłatę, kupił bilet, poleciał i ogarnął stacjonarnie bez VAT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.