Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Koperta wydaje się być w świetnym stanie. Pochwal się Tajtek jak juz zrobisz z niej NOSa  :D

 

Roman :D specjalnie na Twe życzenie zrobiłem NOSa :P  noooo  prawie nosa :Dpost-46446-0-99302600-1418243665.jpg

Tak na poważnie to musiałem wstawić tarczę giloszowaną . Do ideału jej dużo brakuje , ale na żywo całość wygląda całkiem nieźle. Sorki za jakość fotek - robione na szybko :(

post-46446-0-43875100-1418243823.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr - gratuluję  :)

Jak będziesz chciał się pozbyć to pamiętasz że mam Wostoka K-28 z taką samą tarczą?!

Byłaby fajna parka  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr - gratuluję  :)

Jak będziesz chciał się pozbyć to pamiętasz że mam Wostoka K-28 z taką samą tarczą?!

Byłaby fajna parka  :)

Dzięki  i sorki ale jest skazana na dożywocie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiony dziś w konkursie ale wcześniej nie pokazywany bo nowy nabytek. Gregorian pisał że na jego liście życzeń. Faktycznie piękny zegarek, tym bardziej wstyd przyznać że kupiony na alle dwa tygodnie temu za 17 zł...

 

post-49869-0-85022800-1418246596_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiony dziś w konkursie ale wcześniej nie pokazywany bo nowy nabytek. Gregorian pisał że na jego liście życzeń. Faktycznie piękny zegarek, tym bardziej wstyd przyznać że kupiony na alle dwa tygodnie temu za 17 zł...

 

attachicon.gifŁucz damski złocony.JPG

Wooow ... Cena naprawdę powala, jak za takie "złotko" brawo.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dawno nic nie pokazywałem to się pochwalę  :)

K-43 - 15 kamieniowy, typ1 

Pierwszy kwartał 1938 

 

Mały zbiorek kieszonek powoli lecz systematycznie rośnie   :)

 

Gratuluję zacnego klasyka w fajnym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skąd u was taka niechęć do noworuskow?

Nie wiem jak inni koledzy, ale w moim przypadku chodzi tylko o lata z jakich pochodzą. Zbieram również aparaty fotograficzne, ale nie cyfrowe, czy to świadczy o mojej niechęci do cyfrowych ? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skąd u was taka niechęć do noworuskow?

Określenie "Noworus" niezbyt pasuje do tych zegarków.Montowane są przeważnie na terenie Niemiec a elementy do ich montażu pochodzą częściowo z PRC.,Według mnie to nie są noworusy,tylko repliki radzieckich zegarków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak swych posiadaczy czyms ujmują. ale masz racje, nie wiem czy moj noworus doczeka tych lat jak te sare ruskie zegarki. stare maja dusze ale nowe wyglad

Edytowane przez rafiola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie stary - z duszą  :)

 

HPIM3468.JPG

 

ED

Kupiony od "przyjaciela" za wschodniej granicy za 25 zł  :P

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś takiego:

http://allegro.pl/wostok-vostok-kamandirski-nowy-i4890150109.html

jest to coś warte? Też noworuskie i pewnie podzespoły z PRC, tyle, że chyba nie tak wadliwy jak automat w AMFIBIACH.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to samo co powyzej - w dodatku paskudny z wyglądu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jeden z najbrzydszych zegarków jakie kiedykolwiek widziałem. Już wolę zegarek z kaczora Donalda xd czy innego McDonalda xd

 

Co do werku w nowych komandirach, to miałem jednego i trzy lata chodził jak marzenie, co dalej, to nie wiem, bo sprzedałem: ) Na pewno są lepsze od amfibii jeśli chodzi o niezawodność.

 

Szkoda, że obecnie większość tarcz jest strasznie brzydka. Szkło też nie jest już tak fajnie jak dawniej itd.

 

Nie podobają mi się współczesne wostoki. Chyba tylko wykonanie nurka i amfibii kgb oraz paru innych modeli trzyma poziom.

 

Swoją drogą , mało który współczesny projekt jest wart uwagi. Jedyna fajna seria nowych komandirskich, została praktycznie od razu zlikwidowana (chodzi mi o serię w kopercie typu "kostka", nawiązującej do starych modeli w podobnej kopercie)

Edytowane przez Daniel*Komandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jeden z najbrzydszych zegarków jakie kiedykolwiek widziałem. Już wolę zegarek z kaczora Donalda xd czy innego McDonalda xd

eeejj no, podałem tylko przykład, chodziło mi o nową serię Komandirskich, a nie akurat o tą tarczę :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, ale tak mnie odrzucił, że aż musiałem się na nim wyżyć :D Swoją drogą edytowałem poprzedni post i trochę rzeczy dopisałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to to to... właśnie o taką rzeczową odpowiedź mi chodziło, słyszałem o zacierających się automatach w Amfibiach, więc jeśli już, to chyba wolałbym Komadirskie.

Tylko faktycznie wybór jest kiepski z fajnymi tarczami, chciałem coś z białą lub pomarańczową.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam noworuską Amfibię z automatem, kupiłem używana, miała uszkodzone koło godzinowe. Po naprawie chodzi naprawdę ładnie, nie mam zastrzeżeń do pracy automatu i rezerwy chodu. Chyba wszystko zależy od konkretnego egzemplarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"pozłacana Sławomira" - jeśli koperta oraz wskazówki są rzeczywiście pozłacane (słabo to widać na fotce) to niestety tarcza była wycharatana z innej Sławomiry, która miała chromowaną kopertę


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie dwa brzydactwa mi dzisiaj wpadly :) a poljot jakis wybrakowany sie okazal

bo ten Poliot był kiedyś automatem... był


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"pozłacana Sławomira" - jeśli koperta oraz wskazówki są rzeczywiście pozłacane (słabo to widać na fotce) to niestety tarcza była wycharatana z innej Sławomiry, która miała chromowaną kopertę

koperta,wskazówki i koronka pozłacane, aczkolwiek nie widać żadnej wybitej cechy odnośnie  grubości złocenia itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zlocenie metoda PVD ? Przy złoceniu PVD chyba nie były bite cechy.

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.