Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Baltika złocona, ten stan i ten gilosz...no,no, szacunek...ponosiłbym taką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta telewizorek super, gratuluję znalezienia i zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baltika złocona, ten stan i ten gilosz...no,no, szacunek...ponosiłbym taką :)

 

 

Ładniutkie parki

 

 

Ale piękna Baltika  :wub: Gratuluję zdobyczy :)

 

Dzięki Panowie :)

chcę jeszcze zaznaczyć iż biała rakieta i brat cviet to również rzadkie modele i nie łatwe do zdobycia, produkowane jedynie w krótkim okresie czasu, na początku lat siedemdziesiątych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :)

chcę jeszcze zaznaczyć iż biała rakieta i brat cviet to również rzadkie modele i nie łatwe do zdobycia, produkowane jedynie w krótkim okresie czasu, na początku lat siedemdziesiątych ;)

Przemek, czy coś oprócz charakterystyczny kopert i krótkiego okresu produkcji czyni te dwa czasomierze unikatowymi, np coś charakterystycznego w mechaniźmie?

Jak się dobrze przyjrzeć to dwa pokazane zegarki różnią się wskazówkami, czy to wina zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mają unikalnych werków, zwykłe 2609HA, ale to jedne z pierwszych zegarków, które były wyposażone w te werki :) wtedy było kilka typów kopert, których produkcji nie pociągnięto dalej i to jeden z nich. Wskazówki są srebrne w Rakiecie a termicznie barwione na niebiesko w cviecie, nie wiem czy tak ma być, w katalogu widziałem jedną taką rakietę, ale z inną tarczą. :)

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych dwu chyba jeszcze nie pokazywałem :)

 

post-68064-0-93681000-1569751669_thumb.jpg

 

post-68064-0-55912200-1569751724_thumb.jpg

 

I teraz mam taką czwórkę

 

post-68064-0-56187900-1569751781_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, kupię takie wostoki i poljoty w okrągłych kopertach jak na zdjęciu. Mogą być też z centralną sekundą. Zdjęcie poglądowe pożyczone z neta.

post-74720-0-10519500-1569754937.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Enkil, pozazdrościłem, będę ratował od kosza taką Rakietę, idzie do naprawy bo widać rdzę w mechanizmie i niestety stoi, ale bardzo mi się podoba jej zniszczona słońcem tarcza:

 

 

e198a0085917549amed.jpg

 

 

42feaafb383a9c09med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Enkil, pozazdrościłem, będę ratował od kosza taką Rakietę, idzie do naprawy bo widać rdzę w mechanizmie i niestety stoi, ale bardzo mi się podoba jej zniszczona słońcem tarcza:

 

No i dobrze, na zdjęciach te zegarki nie prezentują się cudownie, ale z odpowiednim paskiem mogą się podobać. :)

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno już nie było .... VP .  Dziś odkupiłem "środek" , niestety koperta miała połamane ucho i poszła na "obrączki".

 Pogmerałem w mym "magicznym pudełku" i taki to VP za tydzień po serwisie  będzie cieszył oko .

 

post-41508-0-80495100-1569777373_thumb.jpg

post-41508-0-47802800-1569777384_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki wczoraj wpadł na targu. Jeszcze trzy pobiedy i mały biżuteryjny Łucz dla żony, ale w domu zostały. Dla córki trzy autka bburago. Do tego skrzynka na sprzęt i pudełko na zegarki, to był dobry dzień. :)

post-67402-0-16096200-1569826349_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki wczoraj wpadł na targu. Jeszcze trzy pobiedy i mały biżuteryjny Łucz dla żony, ale w domu zostały. Dla córki trzy autka bburago. Do tego skrzynka na sprzęt i pudełko na zegarki, to był dobry dzień. :)

Młyn Sułkowice czy Świebodzki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne młyny, złomiarze zegarkowi raczej wynieśli się ze Świebodzkiego. A z oferty tych dwóch czy trzech co eksponują swoje okazy pomiędzy podkładami kolejowymi @JanekTheFizyk nie wyjąłby deluxa podsumowując, że "to był dobry dzień"

 

edit:  A JEDNAK !! :)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy eksponuję po 20-50 sztuk mają takie ceny, że aż strach. No i "weź Pan Delbanę mechanizm ma z Tissota!". Tymczasem Łucz leżał na kocyku wśród "codziennego" złomu, a Poliota miał gość, który przede wszystkim handlował narzędziami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki "ziomek" ostatnio wpadł.78446ca1a4e6a735ccb28d72b21b5650.jpg

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Gizmo77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.