Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Enkil napisał(-a):

Przykro mi to mówić, ale chyba cię nie będę lubił. 

 

Jeszcze mam dwie Rakiety do pokazania, więc nie wykluczam że może się tak stać.:D

A tak na serio Rakietę z zakręcanym dekielkiem też nie dawno pokazywałeś👍

10 godzin temu, JanekTheFizyk napisał(-a):

No niestety nie zabrzmiało to dobrze...

 

10 godzin temu, mkl1 napisał(-a):

 No .. nie miło...

 kupuje, a potem .... najwyżej nie zapłacę...

Nie ładnie....

Panowie troszkę mniej spinki;), zegarek rzadki nie widziałem go wcześniej. Tak jak napisałem nie byłem go pewny do końca.

Wszystkich katalogów nie znam na pamięć.

 

PS Jeszcze nie zdarzyło mi się być coś kupić lub zalicytować i za to nie zapłacić.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nic specjalnego ale też zakup z ostatnich kilku dni. Nie wiem który raz ta Rakieta do mnie trafia i wszystkie jakoś w końcu poszły do ludzi. Może ta zostanie dłużej tym bardziej że stan jak nówka jedynie jakiś patałach porysował dekiel przy otwieraniu.

RAKIETA 2623H-4788471.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model idealny choć teraz trzeba uważać, bo produkują te tarcze i nie wiem co jeszcze, może koperty, miałem to wszystko prześledzić, przeanalizować....

- - -

Jakiś czas temu kupiłem inny model tej rakiety też w ładnym stanie, a później, już po czasie zobaczyłem, że na tarczy jest napis 'zdełano w Rocciji' poprzez trzecią osobę nawiązałem kontakt ze sprzedającym i okazało się, że on może wymienić tą tarczę na taką samą z napisem 'zdełano w cccp' - ale kontakt się urwał i już mi nie wymienił, a tą Rakietę jeszcze chyba mam u siebie....

 

 

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem kilka razy kupić ten zegarek i zawsze mnie przelicytowano. W końcu się udało i było to dobrze wydane 200 zł😁

p1.thumb.jpg.ab45edcca2e0d8cc15a0ddde59ec4fca.jpg


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, art_69 napisał(-a):

Model idealny choć teraz trzeba uważać, bo produkują te tarcze i nie wiem co jeszcze, może koperty, miałem to wszystko prześledzić, przeanalizować....

- - -

Jakiś czas temu kupiłem inny model tej rakiety też w ładnym stanie, a później, już po czasie zobaczyłem, że na tarczy jest napis 'zdełano w Rocciji' poprzez trzecią osobę nawiązałem kontakt ze sprzedającym i okazało się, że on może wymienić tą tarczę na taką samą z napisem 'zdełano w cccp' - ale kontakt się urwał i już mi nie wymienił, a tą Rakietę jeszcze chyba mam u siebie....

 

 

W moim na szczęście wszystko ok, zresztą sprawdzam takie rzeczy zawsze.

21 minut temu, Mislavo napisał(-a):

Próbowałem kilka razy kupić ten zegarek i zawsze mnie przelicytowano. W końcu się udało i było to dobrze wydane 200 zł😁

 

Świetnie wydane 200 zł. Gratuluję bo ten zegarek to już coś. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kchrapek napisał(-a):

W moim na szczęście wszystko ok, zresztą sprawdzam takie rzeczy zawsze.

 Tylko jak  to sprawdzić, poszukam tego swojego...

- - -

Znalazłem jeszcze jedną chyba jej nigdy tu nie pokazywałem... Jakość tej tarczy  po prawej jest chyba dobra? Widziałem później takie same tarcze  z napisem CCCP i chyba gdzie indziej nowe koperty w chromie.,... A ta po lewej to chyba jakaś okolicznościowa ale też chyba wykonana w Rosji?

 

rak 24.JPG

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, pabloo_ napisał(-a):

Kolejne trzy nowości zakupione już jakiś czas temu, ale jeszcze nie pokazywane.

Trzy razy Rakieta 2209 23 Jewels w trzech różnych typach kopert.

PS Ta z zakręcanym dekielkiem kupiona na allegro, link na forum się nie pojawił więc byłem chyba jedynym który widział te aukcję;):)

 

I jeszcze zdjęcie z drugiej strony

 

 

Ślicznotki 🙂

Brawo 👍

Zwlasza drugiej zazdraszczam bo nie mam 🙂👍

A ta z zakręcanym deklem w tej cenie to mega okazja 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, kchrapek napisał(-a):

Taki popularny Mir się trafił :)

 

 

Jak to jest, ze te Miry bardzo często mają koperty w takim dobrym stanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, art_69 napisał(-a):

 

Jak to jest, ze te Miry bardzo często mają koperty w takim dobrym stanie....

Chyba najlepsze i najgrubsze złocenie jakie było. Myślę że kwestia stopu. To że oznaczenie jest Au20 np wg mnie nie do końca jest najważniejsze. Miry, stare Poljoty czy Rakiety z lat 60 miały świetne złocenie, ale już np niby to samo Au20 na Wołnach wyciera się dużo szybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od stopu złota..

Au20 to tylko (prawdopodobnie grubośc złocenia) =20 mikronów.....


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Miry to najulubieńsze koperty na przetop tam złocenie płatkami odchodzi.... Często ładnie wyglądają ale uszy też się wycierają. Tak żeby napis był czytelny a jeszcze szkło w oryginale to już nie jest prosta sprawa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie! Długo szukałem, niektórzy wiedzą ;) Na szybko zrobiłem pasek z jakiegoś od spodni i można nosić :D 

 

IMG_4548.thumb.jpeg.9ea7f78a667e7a4f2b83f9dbb1c13f21.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, renqien napisał(-a):

Wreszcie! Długo szukałem, niektórzy wiedzą ;) Na szybko zrobiłem pasek z jakiegoś od spodni i można nosić :D 

 

 

Zegarka Ci gratuluję. A pasek Ci wyszedł rewelacyjnie, pasuje idealnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od bidy nawet da się nosić, chociaż pod mankiet koszuli może nie wejść :D

 

IMG_4552.thumb.jpeg.101c048957cf04766f78e154b68d9a70.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę tylko nie zapinaj mankietu

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, na moje końcówka lat sześćdziesiątych.

Gdzieś miałem rozpiskę, jak je datować ale oczywiście jak mam to mi gdzieś uciekła.

EDIT: a nie, to już późniejszy, bo ma spód w nowszym kształcie i nie ma znaczników minut.

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po roku noszenia będzie wyraźna różnica między lewym a prawym bicepsem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, yorki_man napisał(-a):

Panowie. Miry to najulubieńsze koperty na przetop emoji57.png tam złocenie płatkami odchodzi.... Często ładnie wyglądają ale uszy też się wycierają. Tak żeby napis był czytelny a jeszcze szkło w oryginale to już nie jest prosta sprawa....

 

Masz rację pamiętam jak dawno temu (około 3 lata) wziąłem  od złomiarza mechanizm Mira z tarczą  ale taki inny bez znikającego czerwonego napisu, kopertę odpuściłem,  bo odchodziło płatami złoto. Przez ten czas, trafił mi się tylko raz ładny pozłacany Mir z ładnym czerwonym napisem, który kupiłem. Także to jest popularny model, choć w ładnym stanie trudno dostępny. Dwa miesiące temu znowu miałem szczęście albo to zegarek może miał szczęście - nie wiem :) , ktoś oddał ten zegarek na przetop, bo brakowało wskazówki sekundnika... Zapłaciłem 90 zł ale koperta w bardzo dobrym stanie, koronka też, szkło płaskie w oryginale, wskazówka czeka od 3 lat w szufladzie tylko nie wiedziałem, którą tarczę wstawiać tą ze znikającym napisem czy tą drugą...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, renqien napisał(-a):

Od bidy nawet da się nosić, chociaż pod mankiet koszuli może nie wejść :D

Typowy model do samoobrony. "-Po moim ciosie nie trzeba poprawiać!" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.