Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, rurov napisał(-a):

Taki składaczek się trafił. Cieszy bo serducho na 22 kamieniach.

 

Do tego rzadka tarcza już jako Wostok a nie Ałmaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Frantz70 napisał(-a):

Coś tam wpadło.

 

Zawsze interesuje mnie, jaka jest historia np.  takich Pobied? Dlaczego taki stan, skąd przywędrowaly, ilu miały właścicieli...?

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często przyczyną było pęknięte szkiełko czy zacięcie się mechanizmu. Zegarek lądował w szufladzie w latach 50-60 tych a w 70tych wszedł już kwarc więc stare mechaniczne niedokładne i psujące się popadły w niełaskę 

 

Często pod brudem i spękanym szkłem kryje się naprawdę ładny zegarek 

 

20221006_171517.jpg

20221006_171521.jpg

20221006_171559.jpg

20221006_171628.jpg

20221006_171635.jpg

20221006_171646.jpg

20221006_171718.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Często przyczyną było pęknięte szkiełko czy zacięcie się mechanizmu. Zegarek lądował w szufladzie w latach 50-60 tych a w 70tych wszedł już kwarc więc stare mechaniczne niedokładne i psujące się popadły w niełaskę 

 

Często pod brudem i spękanym szkłem kryje się naprawdę ładny zegarek 

 

20221006_171517.jpg

20221006_171521.jpg

 

 

 

Z którego roku jest ta pobieda po prawej?


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wiem że najstarszy okaz @drobnypijaczek jaki mam zrobić jest oryginalny prócz niepozładanej koperty


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, art_69 napisał(-a):

Jeden z ładniejszych Komandirskich jakie spotkałem, duży 38 mm, bez koronki, i jeden z najładniejszych zegarków z czarną tarczą. 

 

Kiedyś kupiłem takiego samego Wostoka ale ten model z Czystopola dodatkowo ma mechanizm ze stop sekundą.

Stan też niczego sobie, nie łatwo go kupić w dobrym stanie, jeszcze pozłacana koperta - slowem same zalety.

 

 

Podniosę Ci ciśnienie. Mam takie dwa... W tym jednego zwyczajnie dostałem!

23 godziny temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Często przyczyną było pęknięte szkiełko czy zacięcie się mechanizmu. Zegarek lądował w szufladzie w latach 50-60 tych a w 70tych wszedł już kwarc więc stare mechaniczne niedokładne i psujące się popadły w niełaskę 

 

Często pod brudem i spękanym szkłem kryje się naprawdę ładny zegarek 

Jakim brudem! Ja noszę bardziej sterane i jeszcze się nimi cieszę!

W dniu 6.10.2022 o 15:18, Frantz70 napisał(-a):

Coś tam wpadło

 

 

 

_20221006_151408.JPG

Kupię tego Wostoka! A Pobiedy na propsie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Kupię tego Wostoka! A Pobiedy na propsie!

Wostok leżał sobie na olx od miesiąca i od początku ten wzorek na tarczy nie dawał mi spokoju :-), także zostaje u mnie.

"Rzymianka" od Pawła a reszta jak wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Frantz70 napisał(-a):

Wostok leżał sobie na olx od miesiąca i od początku ten wzorek na tarczy nie dawał mi spokoju :-), także zostaje u mnie.

"Rzymianka" od Pawła a reszta jak wyżej.

Weź mnie proszę nie denerwuj tym OLXem!

Zazdraszam Wostoka.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.10.2022 o 15:18, Frantz70 napisał(-a):

Coś tam wpadło.

 

 

 

 

Woow śliczne 👏👏👏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, michsla1981 napisał(-a):

Cześć.

https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-pobieda-z-lat-50-CID87-IDR3UMq.html

Pobieda i się zastanawiam

Choć pewnie nie za długo

Co myślicie?

 

Screenshot_2022-10-09-13-22-24-58_d4c83e98b7363fb18e9bde28130b0ba3.jpg

Bardzo fajna, cena git

Następnym razem pisz w temacie CZY TO  ORYGINAŁ SKŁADAK PODRÓBA 


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zwyczajny, minimalistyczny Poljot z wyglądu ale zawsze warto kupić jak się spotka, jest w oryginale i jak cena jest do zaakceptowania...

 

20221009_170305.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Progfan_87 napisał(-a):

@art_69 zwyczajny? Przecież to de Luxe w stali 😃

 

Tak to paradoks - jakiś czas temu, a nie było to dawno, prezentowalem tu taki sam model  i mało kto zwrócił uwagę... A wśród osób nie będących w temacie, zupełnie nie wzbudza zainteresowania, dlatego tak napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chyba ludzie poszukują w pozłacanych kopertach są atrakcyjniejsze z wyglądu, bardziej eleganckie.Ten model często nie jest w oryginale - albo koperta od Łucza, albo tarcza nowa lub od innego de Luxa.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.