Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tę markę bardzo polubiłem nie wiem czemumoże właśnie dlatego że tej wrzawy nie ma i jak obserwuje forum niewiele Breitlingów widać.Jak kiedyś chciałem mieć Omegę tak teraz troche mi obrzydła (no chyba że to jest sztuka mazika gmt ta jest piękna). Po nowym roku szykuje mi sie zakup nowego zegarka myśle o jakimś Tagu ale znając życie będzie to Breitling

Edit:Pomyliłem przycisk

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pragłem

Jebłem :D;)

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi post na tym forum gdzie sikałem lub zdejmowałem gacie dla GrandSeiko ... Już dawno przekroczyłem jego wartość i nadal go nie porządam...

Wydedukowałem (ale chyba nie słusznie), że bardzo lubisz markę Seiko. Zawsze foty wstawiałeś z Seiko na ręce. Dzięki Tobie i twoim zdjęciom kupiłem Sumo. Widziałem u Ciebie Sumo, Brightz, MM300, wiec byłem pewny że to kwestia czasu jak pokażesz GS'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tę markę bardzo polubiłem nie wiem czemumoże właśnie dlatego że tej wrzawy nie ma i jak obserwuje forum niewiele Breitlingów widać.Jak kiedyś chciałem mieć Omegę tak teraz troche mi obrzydła (no chyba że to jest sztuka mazika gmt ta jest piękna). Po nowym roku szykuje mi sie zakup nowego zegarka myśle o jakimś Tagu ale znając życie będzie to Breitling

Edit:Pomyliłem przycisk

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Postawiłbym jednak teraz na Taga. Oczywiście w moim rankingu Breitling jest i będzie numerem jeden jednak Ty masz już dwa, a Taga też warto spróbować bo to świetne zegarki są. Taka Carrera doskonale by uzupełniała Twoją kolekcję.

I pamiętaj proszę, gdyby Cię naszło na sprzedaż siedmiowskazówkowca to ustawiam się pierwszy w kolejce. Serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawiłbym jednak teraz na Taga. Oczywiście w moim rankingu Breitling jest i będzie numerem jeden jednak Ty masz już dwa, a Taga też warto spróbować bo to świetne zegarki są. Taka Carrera doskonale by uzupełniała Twoją kolekcję.

I pamiętaj proszę, gdyby Cię naszło na sprzedaż siedmiowskazówkowca to ustawiam się pierwszy w kolejce. Serio.

Masz racje też tak myśle tyle że to silniejsze ode mnie

Gdybym się zdecydował na Taga to raczej był by to Aquaracer Carrera jest świetna tyle że małe rozmiary.Na mojej łapie najlepiej siada 44 mm choć 42 mm mógł by być Grand Carrery wydają mi się za drogie Carrera cal 1887 nie podoba mi się w tym przypadku wolałbym 100% Breitlinga

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Navitimer to kwintesencja zegarmistrzowskiego kunsztu. Zegar niepowtarzalny i piękny. To chyba pierwszy zegar który trafił do kolekcji i bardzo długo jej nie opuści.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez macdanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Navitimera wiele firm próbowało skopiować lecz tego zegarka się nie da.

Najbardziej rozpoznawalny model.Chciałbym też w kolekcji go mieć ale brak wytrwałości dla mnie to przynajmniej rok odkładania kasy by nowego kupić

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carrery za małe?? 43 mm z jasną tarczą ma wąski bezel i to prawdziwa patelnia jest. Z ciemną tarczą niewiele mniej.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carrery za małe?? 43 mm z jasną tarczą ma wąski bezel i to prawdziwa patelnia jest. Z ciemną tarczą niewiele mniej.

Jak pisałem cal 16 cal 1887 chrono day date itp... nie podobają mi się za bardzo w tej kasie zdecydowanie wole Breitlinga

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalkb50fc746104c65fa0aa6376967215316.pngc0d53e17ce122e49efcc2a6292dea9b6.png

Oczywiście mowa o Carrerach bo Aquaracer z tymi cal. są fajne

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny jest ten drugi Breitling, gratulację :) coraz częściej myślę aby trochę przegrupować kolekcje i znaleźć na niego fundusze.

 

@piotrek39 podasz mi jego dokładną referencję? Tarcza ma taki niebieski kolor czy to robota antyrefleksu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny jest ten drugi Breitling, gratulację :) coraz częściej myślę aby trochę przegrupować kolekcje i znaleźć na niego fundusze.

 

@piotrek39 podasz mi jego dokładną referencję? Tarcza ma taki niebieski kolor czy to robota antyrefleksu? :)

Witam

To jest Breitling Galactic i tarcza niebieska jak na zdjęciu jest choć zdjęcie nie oddaje prawdziwego piękna tarczy

Teraz w pracy jestem i przy sobie zegarka nie mam podam Ci wieczorem lecz czasu USA

Pozdrawiam!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem żonie na gwiazdkę Breitlinga post-86255-1482910266,6863_thumb.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A tak wyglada przy moim post-86255-1482910991,0953_thumb.jpg38dc7f56b1b2c09f7f894f68c12fea57.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu

Ja mojej też chciałem kupić lecz ona twierdzi że wydanie więcej niż 300$ na zegarek to pieniądze wyrzucone w błoto

Ja tak nie myśle i nr 3 będzie po nowym roku

Jeszcze raz graty niech się nosi

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Twojej żonie. Ale i po cichu liczę że się jej szybko znudzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cafedelmar co to za model? Który rocznik? Robi wrazenie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cafedelmar co to za model? Który rocznik? Robi wrazenie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

J Class 1990.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cafedelmar nosi go czasem na niebieskim pasku z perlonu - wtedy robi jeszcze większe wrażenie.

ale to latem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.