Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość ATCmike

Pilot watch fanclub :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość romseyman

Nie mam jeszcze rasowego mechanicznego pilota. Jest szansa, ze jeszcze w tym roku wpadnie mi cos od Steinharta. Wlasnie powstaje takowy na WUS w liczbie 111szt na mechanizmie Soprod 9335/A10-2 czyli zapowiada sie niezle. Poki co to tylko ten stary wysluzony G nieco nawiazujacy do pilotow.

 

6yQ0SL.jpg

Edytowane przez romseyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze rasowego mechanicznego pilota. Jest szansa, ze jeszcze w tym roku wpadnie mi cos od Steinharta. Wlasnie powstaje takowy na WUS w liczbie 111szt na mechanizmie Soprod 9335/A10-2 czyli zapowiada sie niezle. Poki co to tylko ten stary wysluzony G nieco nawiazujacy do pilotow.

 

 

 

Marzy mi się zegarek na tym kalibrze, ale z datą. Możesz tu informacyjnie wkleić render Waszego  projektu z WUS'u?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby przyczyna sa zawirowania polityczne??

Swoja droga ciekawe ze nikt nie podchodzi negatywnie do niemieckich wytworcow :-P

 

Może tu nie chodzi o bojkot? Bojkot byłby bardzo dobrym rozwiązaniem w obecnej sytuacji, tylko czy nie dotknie zwykłych ludzi? Chociaż z drugiej strony, ten szaleniec ma poparcie większości społeczeństwa (może ze strachu?). To jest właśnie to, czego ludzie Zachodu nie są w stanie zrozumieć, ogarnąć: są narody, dla ktorych dobrobyt nie jest najważniejszy, lecz potęga, a potęga to terytorium - to jest przyczyna klęski UE i USA w tej sprawie. A może po prostu Rosjanie boją sie wypowiadac przeciw władzy, przecież tam było najpierw samodzierżawie, a potem totalitaryzm, teraz też nie ma demokracji....

 

A propos bojkotu - jeśli chcemy być konsekwentni, to powinniśmy bojkotować produkty z Chin, w końcu tam się nagminnie łamie prawa człowieka, zmusza kobiety do aborcji, prześladuje Tybetańczyków i Ujgurów... Tylko jak kupić cokolwiek, co choć w części nie pochodzi z Chin? Hipokryci z Zachodu mają usta pełne praw człowieka, tyle, że nie w Chinach. Ekologia? Byle w Europie, koncerny przenoszą fabryki do Chin, gdzie można truć na całego..... Swoją drogą UE strzela sobie w kolano - śrubuje eko-normy, a póki Chiny i USA nie przystąpią do tych porozumień, to ten ekoterror stanowi wręcz ograniczenie dla przemysłu krajów UE (bo nie koncertnów, te w najlepsze trują w Chinach), a skutku żadnego nie ma.

 

Przepraszam za wtręta politycznego.... Jak widzę, do czego ten świat zmierza, to mam załamkę....

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora wiec sie swoimi pochwalic....

 

PArnis automat

 

 

post-78838-0-56466200-1428498215_thumb.jpg

post-78838-0-11746600-1428498220_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ostatni...to tez maly powod dla ktorego bede wnikliwiej sprawdzal przed zakupem, choc nie mowie ze chce sie z nim rozstac, po prostu mniejszy jest ni moje pozostale zegareczki i to niestety widac, choc tarcza, czytelnosc, wygoda jest do pochwalenia....

 

Seiko...

 

 

post-78838-0-83977500-1428498395_thumb.jpg

post-78838-0-66724600-1428498396_thumb.jpg

post-78838-0-49541700-1428498397_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te piloty a to moje.

 

RBLUzc3.jpg

4PF3qxv.jpg

MJV0VxY.jpg

Iq7kyLv.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te piloty a to moje.

 

 

 

 

Iq7kyLv.jpg

Jak wrazenia z uzytkowania na codzien wiekszego Eco-Drive Radio Controlled??

widzialem recenzje, jednak wiekszosc z nich opiera sie na modelach mniejszych, casualowych...natomiast model wiekszy, pilotowy sam ostatnio chodzi mi po glowie...tylko od razu zrobiony (pewnie przeze mnie jak kupie) na dwukolorowym pasku z zapieciem motylkowym, cos jak Twoj Hamilton, chociaz moze w spokojniejszej tonacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy dwukolorowym pasku ? Skóra dwukolorowa ?

 

Tutaj moja recenzja:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/109678-citizen-as4020-44b-kornel91-jajecznica/

 

Zegarek nosi się super mimo 44 mm mi nie przeszkadza. Oryginalny pasek był z motylkiem. Zmieniłem go bo to było 23/18 mm IMO za mocno się zwężał. I sam pasek był słabej jakości. Pasuje do luźniejszej koszuli więc póki co zostanie na dłużej :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ruska nie kupię, z przyczyn poza merytorycznych.

 

Za to radość sprawia ten pilocik

 

Ahoj kolego!

napisz ile masz w nadgarstku, bo zegareczek wygląda na duży. To 47mm? Przy stenkach ze względu na uszy to już sporo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy dwukolorowym pasku ? Skóra dwukolorowa ?

 

Tutaj moja recenzja:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/109678-citizen-as4020-44b-kornel91-jajecznica/

 

Zegarek nosi się super mimo 44 mm mi nie przeszkadza. Oryginalny pasek był z motylkiem. Zmieniłem go bo to było 23/18 mm IMO za mocno się zwężał. I sam pasek był słabej jakości. Pasuje do luźniejszej koszuli więc póki co zostanie na dłużej :)

 

dwukolorowa - dla mnie jeden kolor skory na wierzch, drugi pod, i do tego kontrast nicia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

takie coś wynalazlem w necie: praesto modern aviator:

 

aviatorcloseup1_thumb.jpg aviatorcloseup21_thumb.jpg

tu recenzja

 

http://www.ablogtowatch.com/praesto-modern-fliegeruhr-watch-review/

 

tu zapowiedź:

 

http://www.ablogtowatch.com/praesto-modern-fliegeruhr-aviator-watch-coming-soon/

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie byłem dotąd jakimś wielkim fanem pilotów, ale ten mnie nawrócił;-)

Kupiłem na wyprzedaży model, którego już nie produkują, więc trafił mi się od razu vintage;-)

post-66359-0-30864000-1431287401_thumb.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko jednego pilota ale sprawdza się swietnie

eb0c53fb90f9b814med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moje dwa piloty. Omega 6b/159 i Rolex Gmt master

 

1e9234f8ad681062dd168b33fa1eaa89.jpg

 

72c50627e2e9f6560eec5ff694b96c44.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no... bo się okaże , że połowa forum ma piloty  :)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a co ? ;)

 

A poważnie, mimo że nie lubię tego zegarka z różnych względów to za funkcję GMT na obrotowym bezelu dedykowany i reklamowany jest jako zegarek dla pilotów, głównie pasażerskich ale na forum Rolexa i u wojskowych znajdą się takie zdjęcia ...

Jest nawet edycja / limitacja PanAm

post-32788-0-17198200-1431439005_thumb.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.