Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krystian

KALENDARZ KLUBOWY 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny ten Twój Rolo, chętnie bym go od Ciebie odkupił. Idealny prezencik dla młodej...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten Twój Rolo, chętnie bym go od Ciebie odkupił. Idealny prezencik dla młodej...

Leży na bazarku od jakiegoś czasu.


(00)[][](00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale nie na sprzedaż.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę się śpieszyć, bo za kilka dni mija termin nadsyłania zdjęć!!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cosik wysłałem ,może się nada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wysłałem także od siebie 3 sztuki,pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę ,że coś "ruszyło" w temacie.

Jak widać w galerii oraz innych wątkach , Koledzy robią rewelacyjne sesje zegarkom , aż szkoda żeby takie piękne zdjęcia nie doczekały się wydruku ,choćby w postaci kalendarza.

Myślę ,że rownież przy okazji klubowego albumu , warto by zebrać najciekawsze zdjęcia ..

Przysyłajcie -czekamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziękuję wszystkim, którym się chciało poświęcić swój czas i nadesłali zdjęcia do kalendarza na 2013 rok (gratuluję na prawdę ładnych zdjęć, zarówno vintage jak i współczesnych zegarkó). Dziękuję Kolegom: ladek22, michalop, Krzysiek_W, sleza, Zaman. Dziękuję również wszystkim, ktorzy w ubiegłych latach nadsyłali zdjęcia.

Jednocześnie informuję, że w tym roku kalendarz w moim wydaniu niestety nie powstanie ponieważ nadesłanych zdjęć jest łącznie 10.

Specjalnie sprawdziłem wczoraj takie statystyki:

- godzina 19:51 - zalogowanych na forum 130 osób (później pewnie było więcej, ale już mi się nie chiało sprawdzać, bo to co zobaczyłem wcześniej mi wystarczyło żeby wyrobić sobie odpowiednią opinię)

- tylko przez jedną wczorajszą niedzielę od 00:00 do 00:00 pojawiły się 22 zdjęcia w temacie "Jaki zegarek masz dziś na ręku" (galerii już nie sprawdzałem), a nie potrafiliście nadesłać w ciągu kilku miesięcy 12 zdjęć do kalendarza :blink:

Gratuluję zaangażowania w życie tego forum zdecydowanej większości użytkowników ;)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, bardzo szkoda, że tak słabo to poszło :(

 

- tylko przez jedną wczorajszą niedzielę od 00:00 do 00:00 pojawiły się 22 zdjęcia w temacie "Jaki zegarek masz dziś na ręku" (galerii już nie sprawdzałem), a nie potrafiliście nadesłać w ciągu kilku miesięcy 12 zdjęć do kalendarza :blink:

Tego akurat bym nie porównywał, bo tam wrzuca się cokolwiek co się zrobi i czym się zrobi-

ja np często do "Jaki.." dość często wklejam fotki naręczne, ale to wszystko robione telefonem.

Czasem lepsze, czasem gorsze, ale wydaje mi się, że nie tyle dobre, aby wygłupiać się z robieniem galerii,

a już nie wspominając o czymś konkretniejszym czyli fotek do np albumu czy właśnie kalendarza.

A że brak w domu poważnego sprzętu do robienia zdjęć, dlatego nawet nie chcę się wygłupiać :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie szkoda kurcze.. :( Dzięki dla kolegi krystekomega za zaangażowanie i dobre chęci..pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego akurat bym nie porównywał, bo tam wrzuca się cokolwiek co się zrobi i czym się zrobi-

ja np często do "Jaki.." dość często wklejam fotki naręczne, ale to wszystko robione telefonem.

Rychu, tak na szybko policzyłem, bo właśnie wychodzę. 12 lub 13 galerii odświeżonych nowymi zdjęciami lub też zupełnie nowych galerii pojawiło się od początku września, a dzisiaj mamy 10 dzień tego miesiąca. To myślę już może być porównywane. Poza tym do "Jaki zegarek...", często są wrzucane rewelacyjne zdjęcia.

Moim zdaniem ten wynik świadczy tylko o bardzo mizernym zaangażowaniu forumowiczów w życie tego klubu.

Zrobić fajną fotkę można przeciętnym aparatem. Wystarczy tylko chcieć.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Małżonka nie będzie pocieszona, że "na darmo" oddała mi swój zegraek na pół dnia do pozowania ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian - przedłużmy temat do końca września i może sie na końcowce - ze wstydu zmobilizują :)

proponuję również wrzucić link do tego tematu w odpowiedzi na zdjęcia w tematach przez Ciebie poruszonych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto przedłużyć termin do końca września.

Sam dopiero teraz trafiłem na temat.

Dać większą czcionką, albo podwiesić w jakimś widocznym miejscu.

 

 

Kalendarze biurkowe to najczęściej jeden wzór.

Przydałoby się coś ciekawego.

 

Proponowałbym konkurs. Nagroda oczywiście kalendarz.

I do tego głosowanie.

Zdjęcia z największą ilością trafiają do kalendarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki był szum jak powstał kalendarz chronosa :)

A teraz co ?

Prowodyrzy ucichli, więc i szum ucichł, czasem tylko jakiś stary na coś zwróci uwagę i coś głupiego napisze, nie żeby coś wiedział - ot tak choćby z przekory :rolleyes: albo dla zabicia czasu.

Krystek jest Super Gość, bo zaangażowanie w zdjęcia faktycznie przerosło oczekiwania.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedłużam termin do niedzieli, ale głosowanie już odpuszczamy. Sami wybierzemy 12 zdjęć bez przeprowadzenia ankiety. W późniejszym terminie nie mam czasu na realizację kalendarza.

Po szybkim wyborze będą 2 tygodnie na zapisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby nie być gołosłownym wysłałem kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym, aby projekt doczekał się szczęśliwego finału.

 

Nie mogę obiecać, że na 100% wyrobię się w terminie, bo będę miał czas pofotografować dopiero w weekend, ale mam nadzieję że w niedzielę wieczorem uda mi się coś fajnego przesłać. Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by jakieś info w Galeri podwiesić.

 

Ciekawe zegarki i super zdjęcia to byłoby coś w kalenadrzu klubowym.

 

To w końcu wizytówka zegarko-maniaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wlasnie wysłałem fotki mojego Longines'a. Mam nadzieję, że się spodobają. Jeśli dam radę, to podeślę jeszcze jakieś w niedzielę, ale nie obiecuję. Pozdrawiam serdecznie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej pozno niz wcale :rolleyes: Wlasnie wyslalem 3 sztuki.


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj trafiłem na wątek o kalendarzu i chyba rzutem na taśmę przesłałem 3 zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie udało mi się dzisiaj pofotografować, więc te zdjęcia, które wcześniej przesłałem muszą wystarczyć. Jestem ciekaw, czy uda się ułożyć coś fajnego z tego, co już mamy. Pozdrawiam serdecznie i czekam na dalsze info o projekcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.