Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

... I po spotkaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za przemiłe spotkanie, ech jak fejnie było znowu Was zobaczyć :)

Czasu jak zwykle za mało aby ze wszystkimi wystarczająco długo pogadać.

 

Darkowi i Asi jeszcze raz - było super - do tego już nas zdążyliście przyzwyczaić B)

O ile to możliwe, organizacja jeszcze sprawniejsza.

 

 

Mam nadzieję, że Wszyscy dotarli szczęśliwie.

 

Proszę, wrzucajcie zdjęcia.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkich, a szczególnie organizatorom, za wspaniałe, przemiłe a przede wszystkim interesujące spotkanie.

 

Moje fotki znajdziecie tutaj. Proszę o wyrozumiałość :blink:

 

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam wszystkich Klubowiczów


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się przyłączam...wyszło bardzo fajnie.

 

Dzięki wszystkim za przybycie.

I przekazuje pozdrowienia od Petera Speake-Marina - był zachwycony całym swoim pobytem w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja sie dołączam z wielkim DZIĘKI za spotkanie, organizację, wszystko :)

żal , ze tylko raz do roku....

dziekuje takze Tłumaczowi - super sprawnie i naprawdę radiowy głos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazdroszcze , moze nastepnym razem sie zalapie na taka impreze


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazdroszcze , moze nastepnym razem sie zalapie na taka impreze

koniecznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wspaniałe spotkanie i za Klubową Wskazówkę było to dla mnie wielkie zaskoczenie Bardzo dziękuję i Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja dołączam się do podziękowań za, jak zwykle, wspaniałe spotkanie. Wskazówka mnie zaskoczyła podobnie jak Pawła. Bardzo to było miłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałbym podziękować za organizację i tradycyjnie niepowtarzalną atmosferę. Szczególne podziękowania dla Joanny i Darka.

Osobiste gratulacje dla Pawła i Cześka. Nie bądźcie tacy skromni - zasłużyliście na Wskzówkę jak mało kto.

 

Pozdrawiam

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dołączam się do podziękowań dla Organizatorów i wszystkich Uczestników.

Pomysł ze Wskazówkami był bardzo dobry - na pewno miło jest zostać docenionym ( i to publicznie :) ).

A osobiście pozostaję pod wrażeniem zegarków Ulysse Nardin, które można było obejrzeć na żywo (zwłaszcza tych, które do tej pory znałem tylko z katalogów i z internetu).

Pozdrawiam i do zobaczenia.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło było znów spotkać się w większym gronie. Dziękuję organizatorom - z pewnością organizacja takiej imprezy pochłonęła sporo czasu. Tak jak już pisali Koledzy nagrodzeni wskazówką jest to miła niespodzianka i motywacja na przyszłość.


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję organizatorom oraz wszystkim przybyłem za miłe spotkania.

 

Dziękuję za "los szczęścia" :P :P

 

Gratuluję zdobywcom Wskazówek i życzę dalszej owocnej pracy. Gratuluję również kolegom z Copernicusa!

 

Z doświadczenia z poprzednich spotkań wnioskuję, że najlepsze prezentacje i te dające nam nawięcej radosci to K. Klaus, B. Lederer, F. Muller i teraz Peter. Sądzę, że na każdym spotkaniu powinien być ktoś z niezależnych twórców, którzy mówią z pasją i charyzmą. Mówią o swojej pracy, a nie o tym, o czym czytamy w magazynach.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B) Widze ( foty ) ze bylo fajnie , szkoda ze mnie nie bylo , zazdraszczam ...

Graty za organizacje . :)


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także gratuluję świetnej organizacji.

Ważne też, że wszyscy byli wypoczęci (co przedtem nie było regułą).

 

Wyróżnienie "Wskazówka"

- rewelacja i niesamowita niespodzianka.

Bardzo dziękuję i przyznam, że to moje pierwsze wyróżnienie w zegarkowym gronie.

- zdarzyło mi się przekazywać, ale nigdy nie dostawałem.

"Ojciec założyciel" - no, no.

Dziękuje bardzo i pozdrawiam,

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim organizatorom naszego święta za włożoną pracę- jak zwykle wyszło super! Koleżankom i kolegom przybyłym na spotkanie również dziękuję za możliwość ponownego spotkania :)

Do zobaczenia za rok!

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla ogranizatorów i wielkie podziękowania za możliwość uczestnictwa w tym pięknym klubowym święcie.

 

p.s. Peter Speake-Marin - już jestem jego fanem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję organizatorom oraz wszystkim przybyłem za miłe spotkania.

 

Dziękuję za "los szczęścia" :P :P

 

Gratuluję zdobywcom Wskazówek i życzę dalszej owocnej pracy. Gratuluję również kolegom z Copernicusa!

 

Z doświadczenia z poprzednich spotkań wnioskuję, że najlepsze prezentacje i te dające nam nawięcej radosci to K. Klaus, B. Lederer, F. Muller i teraz Peter. Sądzę, że na każdym spotkaniu powinien być ktoś z niezależnych twórców, którzy mówią z pasją i charyzmą. Mówią o swojej pracy, a nie o tym, o czym czytamy w magazynach.

 

Zgadzam się z Kolegą.

Prezentacja Petera Speake-Marine to pełna pasji a nie wyuczonego marketingu opowieść o powstawaniu niezależnych manufaktur.

Osobiście podobała nam się delikatna "uwaga" dotycząca produktów Omegi w przeszłości, jak i przypomnienie Panom kto był rzeczywistym twórcą CO-Axial

 

Przygotowanie spotkania na bardzo wysokim poziomie !!! Może troszkę silniej "puścić" klime ;)

Dziękujemy Wszystkim którzy stoją za kulisami tak profesjonalnie przygotowanego wydarzenia :)i mamy nadzieję, że za rok ponownie się spotkamy

 

Asia i Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.