Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Rolex Datejust II

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, galerie rozpoczynam paroma zdjęciami nadgarstkowymi, a w późniejszym terminie dodam zdjęcia już bez mojej ręki - w plenerze :)

 

Sorry za podobieństwo zdjęć.

 

IMG_9034-2.jpg

 

IMG_9111-3.jpg

 

IMG_9152-3.jpg

 

IMG_9156-2.jpg

 

IMG_9164-2.jpg

 

IMG_9199-3.jpg

 

IMG_9209-2.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło jej!!!

Gratulacje, jest świetny :)

Edit

Jak możesz to daj zdjęcie bardziej z góry żeby datę było widać.

Dzięki, tak jak napisałem wcześniej - wkrótce uzupełnie galerie zdjęciami wszystkich części tego zegarka :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny DJ - niebieska tarcza super! Bezel wolę bez karbowania.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny DJ - niebieska tarcza super! Bezel wolę bez karbowania.

Ten bezelek mnie właśnie strasznie kręci :rolleyes: Swoją drogą ta część jest wykonana z białego złota - naprawde pięknie to wygląda.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie mogłem "przetrawić" że męski zegarek to "biżuteria"

Ten Rolex jednak jest na to dowodem.

Szczerze zazdraszczam ;)

Edit

No właśnie bezel nadaje klimat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Ciekawego Rolexa !

Pomimo że nadgarstek masz niemały, nie wygląda on źle na Twojej łapie !

DJ to jednak Klasyka i to przez to wielkie K !!!

Bezel na Twoich zdjęciach wygląda Lepiej niż na tych znalezionych w necie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje!!!

Bardzo przyjemnie się oglądało.

Czekam na więcej :)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mógł byś napisać, co w tym zegarku jest takie OH i AH (pomijając jakość wykonania, która jest znana wszem i wobec) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bezelek mnie właśnie strasznie kręci :rolleyes: Swoją drogą ta część jest wykonana z białego złota - naprawde pięknie to wygląda.

 

I o to chodzi żeby coś w zegarku kręciło :)

Białe złoto pięknie oddaje refleksy świetlne - w moim zegarku są tylko detale z białego złota: indeksy, wskazówki, logo i ramka datownika a światło czyni cuda na tarczy!


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mógł byś napisać, co w tym zegarku jest takie OH i AH (pomijając jakość wykonania, która jest znana wszem i wobec) ?

Wszystko, jest idealny. W 100% trafia w mój gust. Na żywo robi na mnie pioronujące wrażenie, jeszcze czegoś tak ładnego, pokazującego godzinę nie miałem :) Cieszy jak cholera :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny, gratuluję dobrego wyboru.

Jedyna rzecz do której nie mogę się przekonać w wyglądzie większości Rolex'ów to ta lupka nad datownikiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję świadomego zakupu.Świetne zdjęcia,sam zegarek absolutnie mnie nie kręci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karbowany bezel dodaje uroku temu zegarkowi chociaż muszę przyznać, że tego modelu jakoś kompletnie nie czuję.

Nie jest trochę za mały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest piękny i elegancki! Gmt master jest bardzo funkcjonalny dzięki dodatkowej wskazówce ale ten urodą go przerasta o niebo! Jeszcze raz gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek Michał potrzebuje swiatla...zeby dobrze wypasc. na tych zdjeciach co zrobiles jest w mroku....i nie ukazuje swojego piekna. wyjdz na slonce.... :) Ale gratulacje...bo to jeden z ladniejszych rolkow....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :)

 

Nie jest trochę za mały?

A skąd. Do eleganckiej koszuli pod mankiet idealny.

 

Jego rozmiar to 41mm.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd. Do eleganckiej koszuli pod mankiet idealny.

 

Jego rozmiar to 41mm.

 

Racja, w takich sytuacjach powinien się doskonale sprawdzać :)

 

Gratuluję bo widać, że przypadł do gustu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie lubie Rolexow tak ten mi sie naprawde podoba i podobnie jak kolega carlito1 nie zmienil bym w nim nic.

Czekam na zdjecia gdzie bedzie pokazana tarcza i ladne refleksy w swietle slonecznym.

Gratuluje i zazdroszcze czego nie lubie robic ;)

 

Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak strasznie mi się podoba, że zapłaciłbym za niego nawet 8 koła e. gdyby tyle kosztował (jego rzeczywista cena, to 6400 euro, ja po rabacie zapłaciłem troszkę mniej)

 

Przepiękny zegarek.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Okropny i w ogóle Ci nie pasuje. U mnie będzie mu lepiej. Podsyłam na PW swój adres :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ma lupkę która dodaje mu uroku...to dla mnie element obowiązkowy w Rolexie...bez lumpki Rolex traci jakby czesc swojej tożsamości. A niektórzy chcą piłować...kastrować...

 

Ciekawy jestem jak to białe zloto prezentuje sie na żywo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie, nie, nie, Rolex bez lupki? To nie przejdzie :) Białe złoto Marcin w słoneczku ma dopiero swoją moc, nie da się oderwać wzroku. Młoda się ze mnie śmieje żebym już przestał spoglądać na ten zegarek :D Ale cóż poradzić jak on taki ładny...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na fotki w pełnym słońcu żeby docenić niebieską tarczę i to białe złoto na indeksach ;)

 

No nawet nawet ten zegarek,nie jest taki zły :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.