Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

OFICJALNY ZEGAREK KLUBOWY 2012 Vintage Diver Squale - ANKIETA WYBOR KOLORYSTYKI

Wybór kolorystyki zegarka klubowego KMZIZ 2012  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

cynamoon te czarne wersje odpadly z 2 powodow. calkowicie nie pasuja do charakteru vintage oraz wymagaly by doplaty bo koperty w pvd sa drozsze. to udane projekty ale nie do wykozystania w tej edycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tamte odpadają to 7, 12, 24


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ...

ja uczciwie nie głosuję, bo coś mi się wydaje, że nie podołam z kasą

poza tym nie wytrzymałem już w 303 i aquarius

i nie, że strzelam sobie w stopę tylko w 303 coś mi nie przypasowało i zrezygnowałem przed wpłatami

a na aquariusa zapisałem się w wyniku nie obecności - gdy projekt był już przesądzony, trwałem - dłużej nie mogłem,

wskoczył ktoś z rezerwowej - gdyby nie - pewnie trzeba by go przyjąć na klatę (chociaż nie ma chyba takiego wymogu)

ale za 6miesięcy, może być różnie - może mikołaj posoli do kieszeni i będę chciał mieć "twój" produkt

wiem jedno, że tego nie wiem i nie jestem w stanie przewidzieć

 

mam natomiast jedno istotne pytanie:

jak Ty zabezpieczyłeś się przed taką zabawą a raczej osobami, którzy zagłosują na projekt "wieś tańczy i śpiewa" a później znikną ?

może to już pora na 200zł zaliczki

czy może zostawiasz sobie prawo veta jak wyżej w przypadku murzynka ?

tak sobie gdybam, chociaż brak pomysłu jak to sensownie rozegrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns...już Ci odpisuje.

 

Wpłaty 30% kwoty zegarka będą zbierany zaraz po tym jak uzgodnimy wszystko czyli wyłonimy zwycięską kolorystykę i zaprojektujemy dekielek. Wpłaty te będą przedprodukcyjne. jeśli ktoś będzie chciał zrezygnować po dokonaniu wpłaty z zegarka to musi znaleźć sobie zastępstwo...czyli osobę chętną na jego numerek ( z tym nie powinno byc problemu ale...)...jeśli nie znajdzie chętnej osoby to niestety zaliczka przepada. Sorry ale po to są zaliczki prawda ?? :) . Nie chce dopuścić do tego aby zegarek był dostępny na wolnym rynku. Jesli am byc to wyjątkowa limitacja to takie obostrzenia niestety są konieczne.

 

Także wpłacając zaliczkę należy dokładnie przemyśleć co się robi. Zasady są proste.

 

Zaliczki będą zbierane myślę, że za ok miesiąc.

 

na razie nie widze aby ktos wybieral ''wies tanczy i spiewa'' projekty ktore uzyskuja najwiecej glosow sa jak najbardziej akceptowalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość paparazzo

Moj wybor w kolejnosci interesujacego: 25 i 20.

Nie trafiaja do mnie te odpustowe wygibasy kolorystyczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.jeśli nie znajdzie chętnej osoby to niestety zaliczka przepada. Sorry ale po to są zaliczki prawda ??

 

Od tego są zadatki a nie zaliczki, ale tak naprawdę, to bez umowy to nic nikogo nie chroni... Będzie umowa? jak nie, to to, co proponujesz, to jedynie "dżentelmeńska umowa" z jakąś symboliczną wpłatą i jak ktoś się uprze, to czy nazwiesz wpłatę zadatkiem czy zaliczką, to będzie mógł żądać zwrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego są zadatki a nie zaliczki, ale tak naprawdę, to bez umowy to nic nikogo nie chroni... Będzie umowa? jak nie, to to, co proponujesz, to jedynie "dżentelmeńska umowa" z jakąś symboliczną wpłatą i jak ktoś się uprze, to czy nazwiesz wpłatę zadatkiem czy zaliczką, to będzie mógł żądać zwrotu.

 

Umowa byla by nie głupia, mysle tez nad umową z samym producentem na wypadek przeciagania terminu realizacji

 

skupmy sie na razie na wyborze kolorystyki. na inne ustalenia przyjdzie czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że niegłupia... robisz umowę cywilną z zainteresowanymi z zapisem o ZADATKU, tylko, że musisz się męczyć jeszcze z 30 umowami, podpisywaniem, rozsyłaniem, odsyłaniem itd.

 

Umowa z producentem to chyba mus, ale tu musisz się liczyć, że oni także będą chcieli zabezpieczyć się zadatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) 17,18

2) 22

Mamy już liderów smuci mnie ze nie ma 20 i 23 ;-( . Chyba odpadnę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17,25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczyna prowadzic zachowawcza 17stka :(

Sami konserwatyści na forum....nic a nic szaleństwa :)...zupełnie jakby dobierali garniturowca :)

 

Jesli miala by wygrac 17tka to sugerował bym nieco jaśniejszy odcien granatu...niż na wizualizacji.

Z doswiadczenia wiem ze za ciemny granat w slabo nasłonecznionych sytuacjach wygląda jak czarny ( np granatowe Orient Big Maco, Seiko Sumo )......a Czarnym zegarkom w tym projekcie mówimy NIEEEE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na ten przykład z głosowaniem czekam do odpowiedniego momentu ;)


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na ten przykład z głosowaniem czekam do odpowiedniego momentu ;)

Święta zasada demokracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początku długo prowadziła wersja 18 a 17 była mocno z ogonie. myślę ,że dużo osób poszło w kierunku 17 by nie mieć kolejnego pomarańczowego zegarka (masa forumowiczów ma już Monstera)

 

moim faworytem 22 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na ten przykład z głosowaniem czekam do odpowiedniego momentu ;)

Ja też, bo moim faworytem jest 11, ale że nie ma wielu zwolenników, a i na jeden nie można zagłosować, więc zobaczę co będzie realnie mogło wygrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rychu...można na jeden zaglosowac....nie można tylko oddac glosu na wiecej niz 3 projekty. czyli min 1 max 3 :)

 

Ja od poczatku jestem za szaro-pomaranczowym wedlug mnie bedzie wygladal kapitalnie...jest to mocno vintage kolorystyka...ladnie sie komponuje...a jednoczesnie nie ejst to jarmark...po prostu żywe diverowe zestawienie kolorystyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci piszę, że nie można, to nie można :lol:

Wyskakuje jakiś błąd i nie da się: "[#10355] You must cast your vote in each question of the poll. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inni nie mieli tego problemu. dziwne.

aaaa juz wiem bo to ankieta wielowyboru...czyli min 2 glosy musisz oddac max 3.

Sorry to ograniczenia techniczne silnika ankiety.

 

edit. jeszcze inaczej...ponieważ w jednym pytaniu moglem umieścić max 20 odp..to musiałem ja rozbic na dwa pytania i silnik ankiety żąda odpowiedzi w dwóch pytaniach :/ troche glupie...informatycy nie przewidzieli wszystkich możliwości :D .

 

To najwyzej oddaj glos na cos co ma 0 glosow dotychczas i tak nie wygra a i obrazu ankiety nie zaciemni. Oczywiscie jesli preferowana pozycja jest w 1 pytaniu to tam zaznaczasz...a w drugim pytaniu zeby przeszla ankieta zaznaczasz cos co ma 0 glosow. mam nadzieje ze kumasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.